0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

болки след инсеминация
« -: Октомври 17, 2006, 17:57:22 pm »
Здравейте момичета,
днес ми е 4-ти ден след първата инсеминация.
Искам да попитам момичетата, които вече са минали по този път, специфичните неща, които са чувствали по време на процедурата и няколко дни след нея.
Много неща прочетох, но никъде не пише дали е нормално да има болка при самата процедура. При мен имаше болка в дясно...а овулацията беше от левия яйчник...странно
На следващия ден също имаше слаба болка..отново в дясния яйчник и малко кръв, но зацапването спря до вечерта
Днес чувствам, че корема ми е подут...не е точно болка а дизкомфорт...
Гърдите ми вече започнаха да ме понаболяват като преди цикъл, не знам дали трябва да ме болят толкова рано след овулацията...С две думи  - чувствам се странно :((
А вие как се чувствахте по време на и след процедурата?

Дали са нормални всички тези усещания?
* премахнато от модератор
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: болки след инсеминация
« Отговор #1 -: Октомври 17, 2006, 18:04:29 pm »
При мен също имаше леки болки и нарастване на бюста  8O, но това е всеки път след овулация. Мисля, че няма място за притеснение. От сърце ти желая успех!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #2 -: Октомври 17, 2006, 19:24:43 pm »
Здрасти!На мен ми е 7-ми ден от инсето.Болката беше много по-слаба отколкото очаквах.И при мен имаше леко прокървяване,около два дни.Аз не съм имала подуване на корема,но болки около 5-6 ден,което е рано за имплантация,та се чудех дали не ми е влязла инфекция,ама явно,че при всеки е различно и е свързано с някакъв дискомфорт.Все пак не е обичайно за организма.Аз пък сетерзая,че още не ме болят гърдите...
Успех и след 10 дена да се похвалиШ!!! :bhcontract:
Re: болки след инсеминация
« Отговор #3 -: Октомври 17, 2006, 20:12:52 pm »
По време на самата процедура имах силни болки. После ме боля корема още два дни и получих цистит . Днес ми е 11 ден от инсето и гърдите от 3 дни много ме болят а от вчера започна да ме наболява и корема. Дано да е за добро. Желая ти успех и търпение :D
"Мила мамо не тъжи дълго няма да ме чакаш ти"
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #4 -: Октомври 17, 2006, 21:41:29 pm »
А как разбра,че е цистит???
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #5 -: Октомври 17, 2006, 22:19:18 pm »
Стискам ви палци на всички да се похвалите с положителни резултати:)

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: болки след инсеминация
« Отговор #6 -: Октомври 18, 2006, 07:30:22 am »
danyto аз правих 2 инсета.....и след двете имах болки.Болките продължаваха до М.Мисля че при мен оказаха влияние и лекарствата Дуфастон,Прегнил.
Ти приемаш ли някакви лекарства???/
Успех мила и дай Боже инсето ти да се овенчае с успех! :D
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #7 -: Октомври 18, 2006, 08:49:37 am »
Дали са нормални всички тези усещания?

Нормални са  :lol:
Успех ти пожелавам  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: болки след инсеминация
« Отговор #8 -: Октомври 18, 2006, 08:58:33 am »
По време на самата процедура имах силни болки. После ме боля корема още два дни и получих цистит .
И аз единият път след инсеминация получих цистит. :(
Наложи се да взимам лекарства и всъщност цикълът си беше предварително обречен. :(
Re: болки след инсеминация
« Отговор #9 -: Октомври 18, 2006, 09:46:27 am »
Ади, не приемам никакви лекарства, инсеминацията я направихме на естествен цикъл

Ле...и аз се притеснявам да не би да ми е влязла инфекция...болката не е силна, но е постоянна...чак в кръста се е разсеяла

mimi33 дано наистина да е за добро

Стискам ви и аз палци на всички, момичета...Толкова е хубаво, че ви има
Хайде дано в близките няколко месеца всички да се похвалим
* премахнато от модератор
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #10 -: Октомври 18, 2006, 09:56:54 am »
По време на самата процедура имах силни болки. После ме боля корема още два дни и получих цистит .
И аз единият път след инсеминация получих цистит. :(
Наложи се да взимам лекарства и всъщност цикълът си беше предварително обречен. :(
Как,бе момичета разбрахте,че имате цистит?!Защо пък това!?! :(
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: болки след инсеминация
« Отговор #11 -: Октомври 18, 2006, 10:00:15 am »
Като те хване - ще разбереш :wink:
И сега сериозно: това са болки при уриниране, парещи, позиви за често уриниране като излизат няколко капки, в по-късен етап може и кръв да има с урината. Болките са сериозни и няма как да го сбъркаш. :(
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #12 -: Октомври 18, 2006, 10:04:50 am »
 :sorry:
Re: болки след инсеминация
« Отговор #13 -: Октомври 18, 2006, 10:22:09 am »
При мен цистита беше ужасен но изчезна спонтанно, появи се на следващия ден след инсето и вечерта вече бях по-добре. Лали го е обяснила много добре какво е като усещане. Успех на всички. :balk_50:
Днес ми е 12ти ден от инсето, гърдите все повече ме болят, пия само Дуфастон дано да не е от него. :D
"Мила мамо не тъжи дълго няма да ме чакаш ти"
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #14 -: Октомври 21, 2006, 10:55:36 am »
Днес ми е 12ти ден от инсето, гърдите все повече ме болят, пия само Дуфастон дано да не е от него. :D
На мен днес ми е 11-ти ден,а на теб би трябвало да ти е 15-ти!Значи вече имаш светлина по въпроса...Стискам палци да се похвалиш!Дано! :flower:
Re: болки след инсеминация
« Отговор #15 -: Октомври 22, 2006, 12:26:49 pm »
Мили момичета,
днес вече е 9-ти ден от инсеминацията, пак имам болка, но не остра. Предната вечер, докато се прибирах от работа и вървях в студа навън, толкова ме заболя, че болката тръгна надолу към десния ми крак...а сега пишкам доста често...без да ме боли и без кръв...просто е доста често :(((
* премахнато от модератор
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #16 -: Октомври 22, 2006, 12:36:56 pm »
Хубаво е ,че болките преминават.А това за пишкането не е страшно.Аз имах болки 8-9 ден доста силни.Вече нямам,освен че гърдите ме болят.И все имам чувството,че ще ми тръгне онова зацапване гадното, преди м...А не смея да направя тест... :goodluck:
Re: болки след инсеминация
« Отговор #17 -: Октомври 24, 2006, 10:58:37 am »
Le и аз се чувствам така...между другото и при мен няколко дни преди да ми дойде ми зацапва розовичко...
Аз като гледам и твоята графика, инсето ти е било 2 дни преди моето...значи не ни остават много дни до теста... :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
* премахнато от модератор
Re: болки след инсеминация
« Отговор #18 -: Октомври 24, 2006, 11:22:26 am »
Момичета, стискам ви палци скоро да се похвалите с добри новини!
Аз също правих инсе миналия месец на естествен цикъл. Самата процедура не беше много болезнена, но после и аз имах зацапване за ден-два. Освен това и при мен имаше болки и подуване, но след няколко дни отшумяха. За съжаление обаче миналата седмица ми дойде М  :( но както се казва, опитите продължават  :D
Желая ви късмет!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #19 -: Октомври 24, 2006, 15:18:47 pm »
Мен също много ме боли корема и е подут и твърд.Док.не ми каза нищо да пия.Инсето ми беше на 18.10.2006 и до днес имам ужасни болки и дори не мога да спя нощем от тях.Но щом казвате,че нормално,значи е така.При първата инсеминация въобще не ме болеше.