0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #20 -: Октомври 24, 2006, 15:35:15 pm »
Мен също много ме боли корема и е подут и твърд.Док.не ми каза нищо да пия.Инсето ми беше на 18.10.2006 и до днес имам ужасни болки и дори не мога да спя нощем от тях.Но щом казвате,че нормално,значи е така.При първата инсеминация въобще не ме болеше.
Мисля,че трябва да взимаш но-шпа,защото болките предизвикват контракции.Аз не го знаех и нищо не пих,но гледам от графики на бременни момичета,че са го пили при болки.Успех и на теб!Аз вече съм в очакване дали ще ми дойде и съм кълбо от нерви :blob10:! Но за теб е рано да се нервиш!Почивай си :balk_126:!
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #21 -: Октомври 24, 2006, 15:38:39 pm »
Благодаря ти le за бързия отговор.Аз си мисля,че нищо не е станало защото док. направи инсеминацията
на неспукани фоликули и аз съм настроена много песимистично.
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #22 -: Октомври 24, 2006, 16:07:31 pm »
А не проверихте ли на другия ден дали са се спукали?Все някой може да се е спукал...Моят се беше спукал,но пък беше само едничък...
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: болки след инсеминация
« Отговор #23 -: Октомври 25, 2006, 12:47:54 pm »
Le, да ти изям аватара  :lol:  :lol:  :lol:
Успех девойки!!!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: болки след инсеминация
« Отговор #24 -: Октомври 25, 2006, 15:06:03 pm »
Le, виждам, че си направла вече тест :((( може би е рано....Аз още стискам зъби и нямам търпение да стане събота да се тествам
* премахнато от модератор
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #25 -: Октомври 25, 2006, 21:50:35 pm »
Le, виждам, че си направла вече тест :((( може би е рано....Аз още стискам зъби и нямам търпение да стане събота да се тествам
Аз нямаше да правя тест толкова рано,но усетих много силни болки снощи и разбрах,че ще ми дойде.А мими3 не се обади ,надявам се,че е успяла и не смее още да пише!Успех и на теб!!!!!!!!Аз ще се редя за ноември :wink:
Re: болки след инсеминация
« Отговор #26 -: Октомври 26, 2006, 09:57:04 am »
Еххх и аз като гледам май утре ще ми дойде :((( цицките вече не ме болят...абе изобщо усещам симптомите на М
Дано поне мими3 да е успяла наистина :crossfingers: :crossfingers:

Освен да си пожелаем успех за следващия месец, май друго не ни остава
* премахнато от модератор
Re: болки след инсеминация
« Отговор #27 -: Октомври 27, 2006, 10:24:08 am »
Мацки,
аз пиша, за да ви осветля какво става с мен...сутринта направих тест, ...е за съжаление отрицателен...значи ноември пак!!
Обаче още не ми е тръгнало зацапването, което обикновено получавам 2-3 дни преди М, което значи, че няма да ми дойде в следващите дни :(((
* премахнато от модератор
Re: болки след инсеминация
« Отговор #28 -: Октомври 27, 2006, 15:25:23 pm »
Момичета, продължаваме. На 06.11 съм на преглед и отново инсе. Дано този път да стане. И няма да си правя повече тестове, защото този беше положителен на 16ти ден от инсето и вечерта ми дойде. Само незнам защо не ме стимулира нали тогава шансовете са по-големи. Аз имам спонтанна овулация всеки месец, може би затова док не иска да ме стимулира. Дали теста ме излъга или наистина е имало нещо.Незнам. Но важното е че след една седмица пак. Успех на всички. :D
"Мила мамо не тъжи дълго няма да ме чакаш ти"
Re: болки след инсеминация
« Отговор #29 -: Октомври 27, 2006, 17:58:03 pm »
Мими, съжалявам, дано следващият месец да е успешен!
Дани, не губи надежда, докато не се е появила лелката шанс има, стискам ти палци!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #30 -: Октомври 29, 2006, 09:25:05 am »
Мими-щом си имала 2 чертички значи,че е станало оплождане!Това е все пак добре!Дано този месец е успешно при теб и при мен!!!
 Дани-стискам ти палци!
Тео-и на теб!
 Евро-и на теб!
 Прегръщам ви,момичета,моля ви не ме разочаровайте :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: болки след инсеминация
« Отговор #31 -: Октомври 30, 2006, 10:46:53 am »
Ами...М ми дойде в събота през нощта. :((( на 13-14 Ноември пак!
Понякога чак ми се приплаква като ми дойде, опитвам се да съм силна, ама май не ми се отдава много

Мими33, наистина може би е имало оплождане, но не се е задържало...между другото и на мен инсето ми го правят на естествена овулация за сега, без стимулация. Може би е добре така да се почне..не знам
Успех на всички момичета следващия месец, стискам палци!!!
* премахнато от модератор
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: болки след инсеминация
« Отговор #32 -: Октомври 30, 2006, 11:04:45 am »
Успех, следващия път, Данито. И не се отказвай да преследваш мечтите си!!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #33 -: Октомври 30, 2006, 11:33:03 am »
Съжалявам,Данито :(!Надявам се вече да си се наплакала и да зареждаш с положителни емоции новата яйцеклетка! :eggsperm:!
 Евро,мила погледнах и твоята графика...Не се отчайвай!Ще ви вземем в ноемврийската група :grouphug:!
Мацки,окапахме една по една този месец-надеждата ми е в Тео,че да не завършим на 0%.
Успех,Тео! yahoo_17
Момичета,ноември ни зове!Ще ви стискам палци и ще пиша като мине инсето(мисля,че ще съм първа-за инсето,де)
 :blowingdust:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: болки след инсеминация
« Отговор #34 -: Октомври 30, 2006, 11:50:22 am »
Да мила Ле, ще се надяваме на следващия опит, успях да си взема час за следващия месец, да се надяваме на успех с Божията воля!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: болки след инсеминация
« Отговор #35 -: Октомври 30, 2006, 13:43:28 pm »
Благодаря ви милички!
Хайде дано Тео е успяла, че тези 0% наистина хич не звучат хубаво!
Но  ние :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Пък все някога (надявам се скоро) наистина ще станем най-прекрасните мами на света!!!
* премахнато от модератор
Re: болки след инсеминация
« Отговор #36 -: Октомври 30, 2006, 13:58:23 pm »
Пък все някога (надявам се скоро) наистина ще станем най-прекрасните мами на света!!!

Не трябва никога да се съмняваме в това  :D
Късмет на всички, чакащи ноември, че и аз съм между тях  :D
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #37 -: Октомври 30, 2006, 14:57:04 pm »
Мацки, май ще се запиша първа с инсе-то през ноември.
Днес бях при док - 22 и 23 мм отдясно - утре бием Прегнил и сряда или четвъртък действаме. Този месец съм със стимулация на Клостилбегит. Много ми е притеснено, защото половинката в сряда ще лети до Варна и обратно за някаква важна среща и ако го правим в сряда не знам как ще се справим, утре ще питам като отида за :needleani: как ще действаме.
Успех на всички и дано този месец има с какво да се похвалим!

*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #38 -: Октомври 30, 2006, 16:32:15 pm »
Късмет на всички, чакащи ноември, че и аз съм между тях  :D
Мацки, май ще се запиша първа с инсе-то през ноември.
Ами хайде-групата ни нараства,ама дано по-бързо да намалява-да видим коя от нас ще повлече крак :grouphug2:
Ави,защо не са ти били прегнила? 22 и 23 мм са си с чудесен размер!!!
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #39 -: Октомври 31, 2006, 09:13:51 am »
Не знам, 11 ден ми беше вчера. Миналия месец беше на естествен цикъл, а сега съм на Клостилбегит, сигурно има някакво значение.