0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: болки след инсеминация
« Отговор #100 -: Ноември 13, 2006, 17:48:22 pm »
Да се разпиша и аз този месец: Болки имам, но в душата - изпуснахме фоликула тоя месец, демек инсе - нанайци. :(
Успех на всички този месец!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #101 -: Ноември 13, 2006, 19:21:38 pm »
Евро,миличка,фоликулометрията трябва да започне по-рано!Аз предния път на 7-ми ден имах вече 23мм фол.Почини си от мислене този месец,пък то може напук сега да реши да се случи! yahoo_17
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: болки след инсеминация
« Отговор #102 -: Ноември 14, 2006, 10:11:43 am »
Да Ле, знам, но ние ги правим на естествен и сме с мъжки фактор. А аз си овулирам спонтанно /пу пу пу/ обикновенно ~14 ден, но този месец нещо се омотах с тва кървене преди менсиза, кой ден броях за І-ви?! - абе луда работа! Следващия месец, живот и здраве - рано рано, пък да видим! Успех на всичи!!!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: болки след инсеминация
« Отговор #103 -: Ноември 14, 2006, 10:23:04 am »
evro ма декември, за да се включиш в коледната серия :wink: :bighug:
*

    NDK

  • *
  • 174
  • Двете слънца които топлят сърцето ми.
Re: болки след инсеминация
« Отговор #104 -: Ноември 14, 2006, 11:58:57 am »
Това за 7 ми ден - не е ли малко къса тази Фоликулярна фаза?  Едно контролно на естрадиолчето  не сте ли правили?
Re: болки след инсеминация
« Отговор #105 -: Ноември 14, 2006, 19:17:05 pm »
здравейте момичета,вчера правихме инсе 4-то,но 3-то поредно.ако и този месец е неуспешно мисля да се откажа.този месец обаче сам много обнадеждена защото се беше спукал/предишните пъти все се пукаше на другия ден/сега пия дуфастон и фолиева.искам да кажа на момичетата с проблемния матерял;ние сме с въздаржание по 1 ден.мажа ми пие витамин е и спимен форте,пробваите.ние пу-пу-пу не сме имали проблем поне с това,но един лекар ми го каза и го взима профилактично.пожелавам на всички успех от все сърце
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #106 -: Ноември 14, 2006, 19:17:28 pm »
Това за 7 ми ден - не е ли малко къса тази Фоликулярна фаза?  Едно контролно на естрадиолчето  не сте ли правили?

DNK,ako имаш предвид мен,7-ми ден ми беше 23мм,а овуто беше на 9-ти+14=23,а от 21 дни нагоре се смята за нормален цикъл.Вярно,че за мен е раничко и може би си права,че трябва да пусна естрадиол.А кой ден се изследва,знаеш ли?
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #107 -: Ноември 14, 2006, 19:22:28 pm »
Кitkat,успех и на теб,миличка и не се отказвай!Въпрос на шанс е-при някои се случва от раз,при други може и от шести път,но тяхното щастие не е по-малко,повярвай ми! :flower:
Re: болки след инсеминация
« Отговор #108 -: Ноември 15, 2006, 14:52:14 pm »
Kitkat, не се отказвай миличка, до 6 е нормално да се правят.
Е дано да не стигнете до 6-та де!!!
късмет
* премахнато от модератор
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #109 -: Ноември 15, 2006, 17:02:52 pm »
Здравейте, момичета и при мен първата инсеминация се оказа неуспешна.Възлагах много надежди и сега не ми се говори особено,но може би с времето и повечето опити и неуспехи всеки следващ път ще е по-лесно.Пожелавам ви на вес успех и да ви зарадва Дядо Коледа.
Re: болки след инсеминация
« Отговор #110 -: Ноември 15, 2006, 17:08:18 pm »
asi.всеки неуспех е страшно болезнен,дано не ти се налагат много опити.психическото натоварване е много голямо.мерси на всички за подкрепата.ще мисля след 2 седмици.успех на всички
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #111 -: Ноември 15, 2006, 19:36:48 pm »
Наистина е много болезнено,момичета,знам :cry:...Ама не ни остава нищо друго,освен да се преструваме на силни...и да вярваме! :hug2:
....макар че аз нямам право да се оплаквам...
« Последна редакция: Ноември 15, 2006, 19:53:04 pm от le »
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: болки след инсеминация
« Отговор #112 -: Ноември 15, 2006, 22:04:33 pm »
....макар че аз нямам право да се оплаквам...
Я, я кажи защо да нямаш право, да не криеш нещо ей? :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #113 -: Ноември 16, 2006, 08:47:11 am »
....макар че аз нямам право да се оплаквам...
Я, я кажи защо да нямаш право, да не криеш нещо ей? :D
Не бе,мила,нали ние  всъщност се мъчим  за второ... и,колкото и да ни се иска и да ни е криво,че не става,трябва да сме доволни от това,което си имаме!И ми е малко съвестно...,но още малко ще се попробваме,а пък ако не стане,здраве да е!Дано,обаче вие да успеете!Много-много се надявам! yahoo_17 :biglove: :sunshine:
 
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #114 -: Ноември 16, 2006, 09:53:56 am »
Момичета, при нас  май не е станало, вече ми тръгна зацапването и днес или утре ще ми дойде! Но - действаме нататък. Такак като смятам до края на месеца май ще пробваме още един път... :00001754:

Стискам палци при вас да има  :bfp1:
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #115 -: Ноември 16, 2006, 10:36:53 am »
Аси, знам, че е ужасно болезнено, но не се поддавай на отчаяние. Има време за още опити - аз съм с трети и въпреки това не спирам да се надявам ...
Ави, съжалявам и за теб, но защо не пуснеш тестче, така и така още не ти е дошло. А дано и да не идва  :kiss:
Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail again. Fail better!
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #116 -: Ноември 16, 2006, 10:51:41 am »
Симма, не знам защо не пусна тест. реално имам закъснение вече, защото е 16 ден след инсе-то! Но си имам зацапване, а на мен по принцип така си ми идва - бавно и славно... та не знам, може утре евентуално да пробвам...
А при теб как са нещата?
Re: болки след инсеминация
« Отговор #117 -: Ноември 16, 2006, 11:08:25 am »
Avi, при бременност също е възможно да има зацапване. Според мен още нищо не е загубено. Успокой се и бъди търпелива. Можеш да си направиш и тест. Стискам палци!
*
Re: болки след инсеминация
« Отговор #118 -: Ноември 16, 2006, 11:22:39 am »
Благодаря ти, Дани!
Най-странното е, че съм спокойна и убедена, че рано или късно ще стане! Е, поплаквам си и аз от време на време, но няма как иначе.
А и в понеделник почина наш много близък (на моята кумица татко й, много си го обичахме и ние) и май съм си изплакала сълзите за тази седмица...
Та аз съм се примирила и действаме напред каквото и да стане!
И на мен ми се вижда странно, че още не ми е дошло, защото по принцип 2-рата фаза ми е по -къса - около 12 дни... Утре ще направя тест , ако няма нищо още ...
Re: болки след инсеминация
« Отговор #119 -: Ноември 16, 2006, 11:36:05 am »
Еми така е, като не става - вървим на пред. Друго не ни остава. Само надеждата, че скоро чудото ще се случи и на нас. Но за мен ти имаш ГОЛЯМА вероятност  да си успяла. :D