0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Практически съвети
« Отговор #220 -: Ноември 20, 2008, 15:44:56 pm »
Гледай я сега... че аз не съм казала че не я харесваш... Само исках да отметна, че може да ни посочи като стари пушки :lol:
В очакване ....
*

    Vivid

  • *
  • 44
  • Шоооошиии yo-yo
Re: Практически съвети
« Отговор #221 -: Ноември 20, 2008, 16:18:42 pm »
Уффф дано, дано попаднем на свестен  yahoo_17

Уж имаме усет към хората, ама ще видим. Малко се чувствам унизена така като ни ровичкат в живота, та затова всякакви глупави притеснения ми идват,  :hitonhead: сигурно щото съм зодия рак и ей така хич не обичам, ама няма как и челни стойки ще пра'им ако трябва  :blob10:
Re: Практически съвети
« Отговор #222 -: Ноември 20, 2008, 16:22:44 pm »
Малко се чувствам унизена така като ни ровичкат в живота, та затова всякакви глупави притеснения ми идват, 
Ами приеми го от друга страна - не ти ровят в живота, отишъл си при стар приятел, на който разказваш, какво ти се е случило и какво искаш - аз имах такава нагласа, то зависи и от социалния де, та никакви притеснения, че ми ровичкат в живота не ме споходиха. Мъж им повече се притесняваше за това, като теб, но след първата среща вече нямаше никакви притеснения.
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    Vivid

  • *
  • 44
  • Шоооошиии yo-yo
Re: Практически съвети
« Отговор #223 -: Ноември 20, 2008, 16:34:32 pm »
Така трябва да :kiss: Ще се опитаме да се възползваме от съвета  :cool:

А пък аз направо се изненадах от нас си - за 1 седмица събрахме почти всички документи, останаха ни само медицинските, пък си мислех, че ще се мотаме поне месец.
Бреейййй  :dogrun:
*

    Vivid

  • *
  • 44
  • Шоооошиии yo-yo
Re: Практически съвети
« Отговор #224 -: Ноември 21, 2008, 12:13:55 pm »
Четох някъде, че социалните дават някакви въпросници за попълване. На нас не ни казаха за такива, само за срещи. Вие попълвали ли сте?  :ask:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Практически съвети
« Отговор #225 -: Ноември 21, 2008, 13:26:28 pm »
Четох някъде, че социалните дават някакви въпросници за попълване. На нас не ни казаха за такива, само за срещи. Вие попълвали ли сте?  :ask:

Ние не попълваме. В момента ни текат срещите.Социалната първия път ни "разпитваше", втория вече си беше като разговор в който тя самата споделяше, явно за да ни предразположи:)И успя де:)Всичко си казахме:)
Днес на третата среща ще си говорим за връзката и брака ни:)
Отвреме навреме си записва а на последната среща ще запише всичко което и е необходимо и което по време на разговорите не е.
Инъче...забелязах, че тя си има въпросник по който ни минават разговорите.
Може би зависи от социалния работник и от метода му на работа.

Когато доклада е готов, дават ли ви да го видите преди офицялно да бъде пуснат?
на нас ни каза, че когато го изготви ще ни го даде да го прочетем и ако има нещо с което не сме съгласни да го обсъдим.
*
Re: Практически съвети
« Отговор #226 -: Ноември 21, 2008, 19:29:13 pm »
Когато доклада е готов, дават ли ви да го видите преди офицялно да бъде пуснат?
на нас ни каза, че когато го изготви ще ни го даде да го прочетем и ако има нещо с което не сме съгласни да го обсъдим.
Да, дават го и наистина ако има нещо с което не сте съгласни, подлежи на корекция преди да го разпратят към дирекциите.  :D
Успех!
*

    Vivid

  • *
  • 44
  • Шоооошиии yo-yo
Re: Практически съвети
« Отговор #227 -: Ноември 25, 2008, 09:17:26 am »
Първата среща в къщи ли ще е? Надявам се да, че ще ми е най-спокойно там. 
*
Re: Практически съвети
« Отговор #228 -: Ноември 25, 2008, 11:34:41 am »
При нас имаше 4 срещи общо и четирите бяха у дома.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Практически съвети
« Отговор #229 -: Ноември 25, 2008, 13:45:38 pm »
При нас минаха 2, в четвъртък ще ни е третата и пак ще е вкъщи.
Последните 2 също ще са в нас.
*

    Vivid

  • *
  • 44
  • Шоооошиии yo-yo
Re: Практически съвети
« Отговор #230 -: Ноември 25, 2008, 14:52:42 pm »
Ооо екстра  :)
*
Re: Практически съвети
« Отговор #231 -: Ноември 25, 2008, 15:40:17 pm »
При нас само една среща беше в къщи, но не беше първата - може би третата или четвъртата.
Успех Вивид  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    Vivid

  • *
  • 44
  • Шоооошиии yo-yo
Re: Практически съвети
« Отговор #232 -: Ноември 25, 2008, 17:24:27 pm »
thanks!  :)
*

    Vivid

  • *
  • 44
  • Шоооошиии yo-yo
Re: Практически съвети
« Отговор #233 -: Януари 20, 2009, 14:02:52 pm »
Искам да питам нещо - колко дена след изготвянето на доклада и подписването от нас на писмото за изпращането му в РДСП ще получим писмо от тях, че сме вписани в регистъра??
*
Re: Практически съвети
« Отговор #234 -: Януари 20, 2009, 14:32:31 pm »
Ами много е различно. При нас беше 2 седмици
В очакване ....
*
Re: Практически съвети
« Отговор #235 -: Януари 20, 2009, 14:46:24 pm »
И при нас около 10 дни, даже вече се чудех дали да не звънна да питам какво става.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    Vivid

  • *
  • 44
  • Шоооошиии yo-yo
Re: Практически съвети
« Отговор #236 -: Януари 20, 2009, 14:52:59 pm »
Благодаря момичета!  :wink:

Аз пък си мислех, че седмица ще стигне.

Малко се притеснявам с тези писма, защото много често въобще не пристигат. Тази Коледа чакахме 3 броя поздравителни картички от близки, които са ни казвали, че са пуснали, но те така и не пристигнаха...въпреки че долу имаме портиер  :?
Добре, че има и телефони де :)
*
Re: Практически съвети
« Отговор #237 -: Януари 20, 2009, 15:22:53 pm »
При нас при продължението на вписването получихме само три писма.При първото вписване пристигаха три седмици.
Re: Практически съвети
« Отговор #238 -: Януари 21, 2009, 12:18:17 pm »
Здравейте,
сигурно не е тук мястото да пиша, но трябва да се оплача. На 30.01.2009 г. изтича прословутият тримесечен срок за съставяне на социален доклад. Днес ходихме в отдел "Закрила на детето" и о, изненада!!!"Много съжаляваме, грешката е наша, но папката с вашите документи е ИЗЧЕЗНАЛА НЯКЪДЕ"...
Не знам за какво да се ядосвам повече - дали за това, че трябва да събирам пак всички документи, или че не знам в чии ръце може да попадне папката с всички лични данни, ЕГН-та, копия на лични карти, нотариални актове и т.н.
Нямам думи!
« Последна редакция: Януари 21, 2009, 12:26:22 pm от plod4e »
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Практически съвети
« Отговор #239 -: Януари 21, 2009, 12:40:38 pm »
 Плодче, много неприятна ситуация откъдето и да го погледнеш!!! :? Дано я намерят някъде из дирекцията!!! Нямам думи!!!