0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Иглотерапия !
« Отговор #40 -: Септември 24, 2007, 11:01:59 am »
Едва ли той е единствения, който може да я приложи тази техника, ако се знаят кои са точките всеки професионалист по иглотерапия ще я приложи, честно казано си мисля, че непрекъснатото увеличаване на цената на Лисков от началото на лятото до сега в пъти, това говори за злоупотреба с пациентите в нашата ситуация и се чудя дали не уронва и престижа на клиника "Надежда" след като е препоръчван иминно от там.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #41 -: Септември 24, 2007, 12:45:30 pm »
Аз съм пациентка на д-р Лксов и не мога да се оплача в никакъв случай, благодарение на него вече лигавицата ми е доста по дебела. Относно цените - иглотерапия при трансфер се прави само със сребърни игли и за това цената е по висока.Най добре е момичетата, които се интересуват да почукат ня вратата му и да го попитат за всичко което ги интересува.Докторът няма да откаже разяснение по всички въпроси.
Успех на всички.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Иглотерапия !
« Отговор #42 -: Септември 24, 2007, 12:54:42 pm »
bubata, това вероятно обяснява факта че при първия ЕТ платих 60 лв., а при втория 240лв.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Иглотерапия !
« Отговор #43 -: Септември 24, 2007, 14:00:00 pm »
Ето, че се изясни защо е това поскъпване. 8)


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #44 -: Септември 24, 2007, 15:25:11 pm »
Ами аз силно вярвам, че иглотерапията също помогна в моя случай, но мисля, че човек трябва да е отворен за такива неща. Ако не вярваш, че ще ти помогне, по-добре да не го правиш. Иначе д-р Ликсов наистина е много мил и обяснява, но индексацията на цените, която прави и на мен не ми допада! Това, че иглите са сребърни не означава, че цената им нараства с по 100% за 6 месеца  :lol:
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #45 -: Септември 24, 2007, 16:06:49 pm »
вижте, аз за това казах, че е най добре да говорите с него.Аз на предишната процедура платих също 240 лева.Днес ходих при него и го попитах, човекът ми обясни кое, как и защо, така че нищо ви пречи и вие да направите същото.
Re: Иглотерапия !
« Отговор #46 -: Септември 25, 2007, 09:00:30 am »
Аз преди като ходих  на иглотерапия  изобщо не вярвах, за моите неща да се оправят лесно и бързо, камо ли от някаква такава терапия, но си казах щом като не вреди нека да опитам и трябва да ви кажа , че невероятното беше след това че имаше ефект - всички хормони ми се бяха оправили и бяха в нормите, а също и проблема ми с неспането , който имах се разреши. Така че иглотерапията си действа ако е направена от професионалист дори и да не го вярваш.  :wink:
« Последна редакция: Септември 25, 2007, 09:04:19 am от marina15 »


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #47 -: Септември 25, 2007, 12:10:00 pm »
В началото на тази година си купих сребърни игли 20бр. за 20лв.
Дали ако си носим иглите ние цената ще е по-поносима, при първа възможност мисля да го питам!
Re: Иглотерапия !
« Отговор #48 -: Септември 25, 2007, 13:37:02 pm »
Значи не е поскъпнало от 60лв. на 240лв. заради иглите, ами тогава явно е заради сиренето и хляба...не знам какво да кажа то май е ясно.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #49 -: Септември 25, 2007, 13:55:07 pm »
Аз съм силно разочарована от д-р Ликсов.До деня на трансфера не бях чувала за него и изведнъж преди да ми върнат яйцеклетките ми казаха за него като и това,че имам по-голям шанс ако направя иглотерапията.Е навих се,но понеже беше 240лв.,а може би и повече, а ние същия ден си носехме парите да платим инвитрото,но незнаехме точно колко трябва да платим заради повечето лекарства за стимулация,аз му казах на д-р Ликсов че ще платя другия път като дойдем след 3 дни за втората процедура.Започна се едно суетене да не забравя,да се подпиша,взе ми телефона и т.н.като аз бях на стола легнала с върнати яйцеклетки и вместо спокойствие само се притесних,че може би няма да имам пари сега да платя на този нахалник.
Е,на втората процедура пратих мъжа ми с парите за първата тоест отказах втората,а Ликсов видиш ли се притеснил и даже казал да ме отведът за процедулата даже и пари за нея нямал да ни вземе.
Правете си изводите сами.
Бременна съм от това инвитро с близнаци със или без помоща на д-р Ликсов.
« Последна редакция: Септември 25, 2007, 17:20:36 pm от asi73 »
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Иглотерапия !
« Отговор #50 -: Септември 25, 2007, 14:10:48 pm »
Хахаха asi73, ЛиКсов е  :lol: :lol: :lol:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #51 -: Септември 25, 2007, 14:44:58 pm »
Ок,няма значение името.И без това един път го видях,а кабинета му е на първия етаж.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Иглотерапия !
« Отговор #52 -: Септември 26, 2007, 12:55:24 pm »
И аз се бях навила за лекаря в "Надежда", ама май ще пропусна. При тези цени... И този д-р Гео не ми вдъхва доверие нещо. Но не може в цяла София само той да се занимава с иглотерапия! При някой друг ходили ли сте?
Но ако намеря д-р, ще си купя игли за по-сигурно ;)


Re: Иглотерапия !
« Отговор #53 -: Септември 26, 2007, 14:34:00 pm »
И аз се бях навила за лекаря в "Надежда", ама май ще пропусна. При тези цени... И този д-р Гео не ми вдъхва доверие нещо. Но не може в цяла София само той да се занимава с иглотерапия! При някой друг ходили ли сте?
Но ако намеря д-р, ще си купя игли за по-сигурно ;)

Не е въпросът , дали има или няма в София иглотерапевти - естествено, че има но може да се занимават в други области с други зябалявяния, все едно да отидеш при травматолог вместо при генеколог, макар че доколкото знам и вече го писах това , ако се знаят точките всеки иглотерапевт ще може да ти направи терапията.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #54 -: Септември 26, 2007, 15:00:03 pm »
е, то ако знаеш точките и си купиш иглите и сам можеш да се набодеш.... ако ти стиска.
Не казвам, че е евтино, но пък предпочитам да поверя себе си, на човек който разбира какво прави.
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #55 -: Септември 26, 2007, 15:09:23 pm »
Но не може в цяла София само той да се занимава с иглотерапия! При някой друг ходили ли сте?
Но ако намеря д-р, ще си купя игли за по-сигурно ;)

Ами бебе, то първата процедура се прави веднага след трансфера, ти си лежиш още и той вече те боде, което само по себе си изключва възможността да го прави друг лекар, който не е в клиниката  :P
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
Re: Иглотерапия !
« Отговор #56 -: Септември 26, 2007, 15:36:28 pm »
Бубата, как може да си го помислиш , изобщо не е така. За иглотерапевти хората учат по 3-4 години и още толкова специализират - говоря за професионалистите. Има си техника и последователност и доста още други неща, с които трябва да се внимава и да се спазват. Не е като да си биеш инжекция, че дори и за нея пак трябва да знаеш някои неща.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #57 -: Септември 26, 2007, 16:40:50 pm »
Даже бих добавила, че е изключително отговорно, защото при неправилното стимулиране на тези енергийни центрове човек може и да се парализира. С това шега не бива!
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #58 -: Септември 26, 2007, 17:14:05 pm »
Даже бих добавила, че е изключително отговорно, защото при неправилното стимулиране на тези енергийни центрове човек може и да се парализира. С това шега не бива!

Прави сте момичета, не е толкова лесно и просто да се слагат иглите.

Мисля си че Бубата го казва това с доза майтап.
е, то ако знаеш точките и си купиш иглите и сам можеш да се набодеш.... ако ти стиска.
Не казвам, че е евтино, но пък предпочитам да поверя себе си, на човек който разбира какво прави.
Ясно е че никой няма да пробва да се "боде" сам. Бубата също е решила това да го прави специалист.

Аз също проведох един курс иглотерапия при д-р Ликсов.
Цената на иглотерапията при трансфер е много, много различна от цената на една процедура иглотерапия за лечението на който и да е друг проблем.
Даже и така не е съвсем правилно да се каже, защото доктора ми е казвал, че всъщност цената е за даден курс лечение, който може да включва 10 или 15 процедури или в случая при трансфера са 2.
В моя случай цената беше 30 лв/процедура. Всяка процедура се правеше с нови еднократни игли. И аз питах не може ли да си купя един комплект и с тях да си ме "боде", но не можело.
Че е скъпо, скъпо е. Всеки има правото на избор да реши дали иска да го приложи или не. До колкото знам е просто препоръчително и пожелателно, а не задължително да се прави след трансфер.
Виждам обаче че има много момичета които са го приложили и са успели. Аз ако стигна до инвитро със сигурност ще го приложа. Даже питах доктора ако правим инсе, дали не може да го направи, че с тези мойте проблеми с тънката лигавица... просто трябва да измолмам всичко което има шанс да увеличи успеха.

Бубата, при мен нещо нямаше голям ефект върху лигавицата ми. Разчитам обаче на думите на доктора, че ефекта от иглите ще е продължителен и напред във времето нещата ще вървят към оправяне.
Иска ми се ако можеш в цифри да ми кажеш как се развиха при теб нещата.
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Иглотерапия !
« Отговор #59 -: Септември 26, 2007, 17:23:33 pm »
Момичета, аз пак питам къде беше разликата при мен да за платя в началото на годината 60 лв, а в средата за същото да платя 240 лв. - всичките ми трансфери са били проблемни, повярвайте ми каквото ми кажат това ще направя - но това за мен си е чиста спекула.
Разбира се че е по желание, но при втората процедура след трансфера дойде човека, както първия път - набоде си ме - попита ме кога ще платя /което за мен беше странен въпрос като се има предвид че съм там само по организъм/, и на излизане от клиниката ми даде листчето с цена 240 лв. - не беше ли редно преди сеанса да ме запознае с промяната в цената.
И още нещо, не отдавам масовото забременяване на иглотерапията, а на професионализма на екипа и подобряване качеството на работа.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com