0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #100 -: Юли 18, 2010, 17:03:55 pm »
Абе, SAB-f , днес Теодор ти е отговорила вече на въпроса за образованието на д-р Ликсов ето в тази ти тема:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=41821.0

Пък ако не те задоволяват отговорите на съфорумките,най-добре попитай самия д-р Ликсов какво му е образованието.
Между другото не е необходимо да пускаш едни и същи теми с едни същи въпроси из целия форум.По-добре е за всички темата да е една - така информацията е синтезирана и ще могат да се възползват хората интересуващи се от иглотерапия.
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #101 -: Юли 18, 2010, 17:56:02 pm »
да, направила съм без да искам един и същи коментар за ликсов, но това не означава, че съм пуснала 2 едни и същи теми ...  а ако не ме задоволяваха отговорите надали щях да пиша.
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #102 -: Юли 20, 2010, 22:53:21 pm »
Да д-р Ликсов е хирург.
Аз също имах 3 сеанса след ИКСИ при него и съм много доволна. Въпреки но-шпа бях със силни контракции (имам много чувствителна матка) и благодарение и на тези сеанси сега чакам близнаци. Ако бях в София със сигурност освен лекарствата против контракции щях да ходя отново и на сеанси.
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #103 -: Август 07, 2010, 22:11:41 pm »
Привет и от мен! Аз се замаях от четена из различните сайтове, за това колко била благоприятна и полезна иглотерапията. Аз съм различен случай, имам 5 неуспешни бременности за последните 3 години и няколко месеца. Досега причина не се е намерила, а дори и да я има(в което аз не искам да вярвам, но все пак ТЪРСИМ причината) реших, че няма да ми навреди да опитам и иглотерапия. Имам Хашимото, цикъла ми става все по-оскъден (в сравнение от преди няколко години) Надявам се поне малко да се подобрят нещата. Ще пиша как е минало, и ако пък усетя ефект, ще пиша пак.. Ако има момичета, правили иглотерапия след неуспешни бременностти, моля да се включат също.  :flower:

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Иглотерапия !
« Отговор #104 -: Август 07, 2010, 23:01:19 pm »
Автоимунното ти заболяване е достатъчен проблем за неуспешни бременности! Иди на репродуктивен ендокринолог и имунолог!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #105 -: Август 08, 2010, 00:06:05 am »
evro , хормоните ми са в норма, Приемам лекарства за щитовидната жлеза, и там всичко е нормално. Последния лекар при, които бяхме е точно такъв, репродуктивен ендокринолог.(само имунолог не съм посещавала още, но и това ще направим) Той пък изобщо не смята, че неуспехите са от Хашимото-то.. Сори за спама  :?

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Иглотерапия !
« Отговор #106 -: Август 09, 2010, 22:08:33 pm »
Да, аз имах предвид нелекувано Хашимото.
Имунолога е добра идея.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #107 -: Август 10, 2010, 12:33:31 pm »
Здравей Гальонди,
КОлко ти е TSH-то? За желаещите забременяване трябва да е под 2. Аз също имам множество неуспешни опити + Хашимото, TSH ми е около 2.8, в норма е , ама не баш, в момента съм на терапия с L тироксин, като мнението на ендокринолога е, че докато не стане под 2 няма да започвам нов опит.
Аз съм била на иглотерапия, при мен нямаше никакъв ефект.
Успех!
« Последна редакция: Август 10, 2010, 12:48:00 pm от Tanitа »
Re: Иглотерапия !
« Отговор #108 -: Септември 01, 2010, 22:14:54 pm »
Бих могла с чисто сърце да препоръчам много добър акупуктурист, който също е и лекар, има студио за източна медицина и всички там са страхотни. Аз ходих на един курс - при тях след пулсова диагностика, която той прилага, лечението е комбинирано - акупунктура, масаж на Сайонджи и лазертерапия. Незнам до колко ми помогна за бременността, защото съм пила и Фертил ейд, ходих и на йога за малко, но определено се чувствах много добре след всеки сеанс.
Кабинета са казва Здравец, д-р Здравков.
http://zdravec.info/
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #109 -: Септември 02, 2010, 09:35:10 am »
Здравей Гальонди,
КОлко ти е TSH-то? За желаещите забременяване трябва да е под 2. Аз също имам множество неуспешни опити + Хашимото, TSH ми е около 2.8, в норма е , ама не баш, в момента съм на терапия с L тироксин, като мнението на ендокринолога е, че докато не стане под 2 няма да започвам нов опит.
Аз съм била на иглотерапия, при мен нямаше никакъв ефект.
Успех!
Привет Танита,
ТСХ при последните ми изследвания преди няколко месеца беше 1.2 (обикновено варира до 1.6) Не съм го виждала по-високо от това откакто ми поставиха диагноза Хашимото, преди 6 години. Тогава беше 23 8O
Утре ми е първия сеанс с иглотерапия. Предния месец не можахме да започнем, защото трябвало от началото на цикъла(в моя случай) Имах среща с акупункториста и се разбрахме - От началото на цикъла, първия месец всяка седмица да ме боцкат, после от втория цикъл натам- по ведъж в месеца. Каза, че и някакви билки щял да ми даде, да видим какви ще са.. :ask:

*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #110 -: Септември 02, 2010, 12:55:58 pm »
Гальонди,
При положение, че TSH ти е вкарано в норма, може ли Хашимотото да продължи да оказва вклияние за незабременяване? Чудя се :ask: Според мен не би трябвало?
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #111 -: Септември 05, 2010, 07:29:34 am »
Гальонди,
При положение, че TSH ти е вкарано в норма, може ли Хашимотото да продължи да оказва вклияние за незабременяване? Чудя се :ask: Според мен не би трябвало?
Танита, досега всички лекари при, които сме ходили не смятат, че Хашимото-то е проблем, особено след като е под контрол и изследванията ми са добри. А и на мен ми е проблема задържането, аз през няколко месеца съм бременна, ама не се задържат и ги губя.. почти веднага сед като видим + тест, или няколко седмици след това..
Малко разводнихме  :?
Да разкажа как мина моята първа сесия с иглотерапията...
Набоцкаха ме, от 12 иглички, едвам усетих едната как ми я боцнаха..Другите изобщо не разбрах кога ми ги сложиха. Една игла под лакъта, две покрай китката (от вътрешната и външната страна по една) една игличка под коляното и две на сгънката на стъпалото и крака. Много приятно беше, с някаква музичка, в която се чуваха и някакви птички.. Оставиха ме самичка в стаята, намалиха светлината..абе едвам не заспах! И се почна едно нарежение в областтана яйчниците, къркорене на стомаха.. Иглотерапевта ме успокои, че било нормално, заради подобреното кръвоснабдяване към матката. През 10 минути влиза да ми проверява пулса и да ме прверява как съм.. Като си тръгнах от кабинета, се чувствах по-добре отколкото след масаж! Тази седмица в Четвъртък пак съм там.. Дано има някакъв ефект!

Re: Иглотерапия !
« Отговор #112 -: Януари 13, 2011, 14:00:00 pm »
може ли да помоля ако някой има телефона на д-р Нин Дзиенфън да го даде. Благодаря ви предварително
Re: Иглотерапия !
« Отговор #113 -: Юни 06, 2012, 18:13:55 pm »
Момичета,някои знае ли как се казва един доктор от Кожната клиника занимаващ се с акупунктура?Энам оше за него,че организирал джаз фестивала на Банско....нямам нищо против да съвпада към бизнес средите...така или иначе днес всички доктори станаха бизнесмени :lol:
А този д-р.Лисков или Ликсов от екипа на Стаменов практикува ли и на друго място?Ами ако не съм пациентка на д-р.Стаменов? :(
благодаря предвазително!
Ако не е много късно, този доктор се казва Емил Илиев и е шеф на акупунктуристите в България. Вече не работи в кожна клиника, а има частен кабинет в София на ул."Лерин" 3, тел:028557015,028513325 и 029526191. Изключителен професионалист!