0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Иглотерапия !
« Отговор #20 -: Август 27, 2007, 13:22:05 pm »
Здравейте мили, дами

Аз имам страхотни впе4атления от китайската медицина, по то4но от акупунктурата или иглотерапията.
Страхотно много ми помогна на мен, и то само 5 сеанса(през седмица по 1).
Но аз ходих специално за друг здравословен проблем , не за стерилитета. Но когато отидох за първи път, китайката(дипломиран лекар)ми каза, 4е може да помогне до някаква степен за регулиране на цикълат ми и болките по време на него.
И то4но по това време, когато правех сеансите съм забременяла.
Просто някаква слу4айност може би, но така като нямахме открит сериозен проблем, след 4 години стерилитет се слу4и.

За съжаление тази лекарка не живее в България, но съм сигурна, 4е моми4ета ако нямате сериозно открит проблем при вас или съпругат ви, може да ви помогне иглотерапията , със регулиране на цикъл и менструални болки.
Но ако имате 2 запуШени тръби, лоШа спермограма или по сериозни заболявания, по добре не ходете за забременяване.Но за какъвто и да е друг вид облек4аване на болка, при мен много помогна.
Желая ви късмет и успех




Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #21 -: Август 28, 2007, 10:27:29 am »
Мили момичета,
аз правих 2 сеанса иглотерапия веднага след ИКСИто при Д-р Ликсов в клиника "Надежда".препоръча ми го Д-р Стаменов.Опита ми бе неуспешен,но сеансите бяха приятни и ме успокоиха.Препоръчвам ви го. И успех на всички ни!
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Иглотерапия !
« Отговор #22 -: Август 28, 2007, 11:44:26 am »
Опита ми бе неуспешен,но сеансите бяха приятни и ме успокоиха.Препоръчвам ви го.
А защо иглотерапия, а не масаж?

А ето ви и малко статистика от западните страни относно безплодието и иглотерапията:
По-скорошно американско проучване, включващо 114 жени, показало че ...от жените лекувани с акупунктура и ин витро оплождане... имали по-малко случаи на извънматочна бременност.
Явно не съм много в час, ама колко от тези 114 жени са били с извънматочна и с колко нелекувани с акупунктура са ги сравнили. Знаете колко много обожавам стъкмистиката за лични цели и особено смешни изводи.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #23 -: Август 28, 2007, 17:58:37 pm »
Мили момичета,
аз правих 2 сеанса иглотерапия веднага след ИКСИто при Д-р Ликсов в клиника "Надежда".препоръча ми го Д-р Стаменов.Опита ми бе неуспешен,но сеансите бяха приятни и ме успокоиха.Препоръчвам ви го. И успех на всички ни!

Аз също исках да ви кажа за този лекар. Аз направих 2 сеанса при него след ИКСИ-то ми на ЕЦ и вярвам, че и това помогна   :P. Той използва само еднократно игли, 2 сеанса му струваха 120 лв. (мисля, че вече е двойно). Приема в клиника Малинов.
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: Иглотерапия !
« Отговор #24 -: Август 28, 2007, 18:19:55 pm »
преди 3 месеца на мен ми взе за два сеанса 240,00лв.
но мисля при следващия опит пак да се подложа...
все някаква надежда...
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #25 -: Август 29, 2007, 10:41:51 am »
Здравеите на мен ми направиха 10 сеанса за различни нещта.Аз останах много доволна общо платих 50лв.Аз сам от Рс и доктора доиде заштото заради работата немога да пътувам.Процедурите бяха много приятни.Едно голямо БЛАГОДАРЯ на Др. Георгиев от София. :bori_007: сега чакаме йелания резултат.Ето и саита на които може да го намерите и да му пишете и да му задавата вапросите си.Оште веднаж БЛАГОДАРЯ  :lol:.
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #26 -: Август 29, 2007, 10:45:11 am »
Ето и саита-doctorgeo@abv.bg и triada.Целувки от мен и успех на всички.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Иглотерапия !
« Отговор #27 -: Август 29, 2007, 11:08:19 am »
За 50 лева е дошъл до Рс и ти е направил 10 сеанса или аз не съм разбрала правилно?

Защото ако това е реклама, тогава сайтът не се чете...
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #28 -: Август 29, 2007, 12:06:45 pm »
Саита е триада а другото му е имеила.И тожа не е реклама мила.Човека е пенсионер и решихме да доиде тои.На мен ми взе 50лв за 10 сеанса.www.triada.bg или на http://free.hit.bg/doctorgeo.А в София дайе взема и по евтино.Тои е пенсионер и се е отдал да помага на хората.Така че ако искаш вярваи.
Re: Иглотерапия !
« Отговор #29 -: Септември 08, 2007, 19:08:32 pm »
Саита е триада а другото му е имеила.И тожа не е реклама мила.Човека е пенсионер и решихме да доиде тои.На мен ми взе 50лв за 10 сеанса.www.triada.bg или на http://free.hit.bg/doctorgeo.А в София дайе взема и по евтино.Тои е пенсионер и се е отдал да помага на хората.Така че ако искаш вярваи.
на теб лично помогнал ли ти е?И какво е било заболяването?А знаеш ли откъде се е научил "човека-пенсионер" на този занаят и каква била предишната му професия?
извинявам се,че зададох мн.въпроси :oops:р но надявам се да разбереш защо :wink:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Иглотерапия !
« Отговор #30 -: Септември 08, 2007, 23:12:05 pm »
Мили момичета,
аз правих 2 сеанса иглотерапия веднага след ИКСИто при Д-р Ликсов в клиника "Надежда".препоръча ми го Д-р Стаменов.Опита ми бе неуспешен,но сеансите бяха приятни и ме успокоиха.Препоръчвам ви го. И успех на всички ни!

Аз също исках да ви кажа за този лекар. Аз направих 2 сеанса при него след ИКСИ-то ми на ЕЦ и вярвам, че и това помогна   :P. Той използва само еднократно игли, 2 сеанса му струваха 120 лв. (мисля, че вече е двойно). Приема в клиника Малинов.

Аз правих яну/феврури при първата процедура, д-р Ликсов стартира на 60 лв. за двата сеанса, виждам че за Роби цената е скочила два пъти, и вече за  май/юни при втората процедура цената вече беше 240 лв. за двата сеанса.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #31 -: Септември 09, 2007, 00:42:50 am »
на теб лично помогнал ли ти е?И какво е било заболяването?А знаеш ли откъде се е научил "човека-пенсионер" на този занаят и каква била предишната му професия?
извинявам се,че зададох мн.въпроси р но надявам се да разбереш защо

Здарвей,ами честно казано заболяване поне засега несъм имала.Цял живот е бил Гинеколог.Научил е иглотерапия с курс,който е 3г.И така сега човека е пенсионер и се е отдал да помага на хората,не го прави за пари.В София на сеанс взема по 2-3 лева.Ако те интересува друго няма проблем питай. :)
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #32 -: Септември 20, 2007, 11:07:23 am »
Цитат
Аз правих яну/феврури при първата процедура, д-р Ликсов стартира на 60 лв. за двата сеанса, виждам че за Роби цената е скочила два пъти, и вече за  май/юни при втората процедура цената вече беше 240 лв. за двата сеанса.
То както е тръгнало, да не е вече 480 цената! :balk_159: Мислих си да пробвам и този вариант, ако това може по някакъв начин да ни доближи до успеха, но вече се колебая...
 Много тъпо изглежда!  :balk_134:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Иглотерапия !
« Отговор #33 -: Септември 20, 2007, 11:24:19 am »
Цитат
Аз правих яну/феврури при първата процедура, д-р Ликсов стартира на 60 лв. за двата сеанса, виждам че за Роби цената е скочила два пъти, и вече за  май/юни при втората процедура цената вече беше 240 лв. за двата сеанса.
То както е тръгнало, да не е вече 480 цената! :balk_159: Мислих си да пробвам и този вариант, ако това може по някакъв начин да ни доближи до успеха, но вече се колебая...
 Много тъпо изглежда!  :balk_134:
Това е самата истина!
Аз на това му викам пазар - ако "тая" стока са харчи - значи вдигаме двойно! :x

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #34 -: Септември 20, 2007, 11:27:03 am »
Особено когато става въпрос за безплодие!!!
Re: Иглотерапия !
« Отговор #35 -: Септември 20, 2007, 11:42:06 am »
До колкото съм посещавала иглотерапия преди за други неща, знам че са важни точките които се стумулират и комбинацията им, защото има над 3000 точки и различни комбинации за различни неща. Има терапевти които пряват само в определени области терапии, но ако им се каже кои са точките и схемата могат да я направят - техниката е една и съща. Другото което ми се струва малко странно е , че до колкото съм запозната от професионален терапефт би трябвало една терапия дори и еднократна да продължава 5-10 посещения поне през 1-2 дни. Само с 1-2 пъти нямало ефект. Не знам какво прави този д-р Ликсов но нещо ми се струва не както трябва. Едно посещение е около 30-40 мин. и струва обикновено 10-20 лв. според терапевта. Да не би цялята теряпия при този доктор да е с такава цена и да представлява 10-тина посещения?


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Иглотерапия !
« Отговор #36 -: Септември 20, 2007, 11:49:39 am »
Не знам кой какво прави и как трябва да го прави, но по време на мойте процедури ако ми бяха казали да изям 1 кофа ла*на - повярвай ми щях да го направя.
Но да се спекулира с нас в такъв момент е грозно. Въпреки че при следваща процедура в клиниката, вероятно пак ще правя, незнам не съм мислила още.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Иглотерапия !
« Отговор #37 -: Септември 20, 2007, 12:02:49 pm »
до колкото съм запозната от професионален терапефт би трябвало една терапия дори и еднократна да продължава 5-10 посещения поне през 1-2 дни. Само с 1-2 пъти нямало ефект.
  Като начало зависи от много неща:
1.За какво заболяване става въпрос?
2.До колко е добър лекарят?
3.Дали се е отдал на тази професия за да помага на хората или за пълненеме на собственният си джоб
  Като пример мога да ви дам съпругът ми.Страда от ишиас и дископатия.Имаме си един китаец тук-дипломиран лекар-учил е 8 години медицина-обща,кинезитерапия и акупунктура.Когато мъжът ми има нужда от него,отиваме ,отваря иглите пред нас,прави процедурата му и за 3 посещения болката му отминава и забравя за нея за следващите 6 месеца.Аз лично му се възхищавам на това дребно китайче,защото си върши идеално работата и е много искренно.Каза на мъжа ми ,че докато не се оперира тая болка винаги ще я има,но може да му помогне да изчезва временно.И че за да има ефект(за неговият случай),са му необходими не повече от 3-4 процедури.А и взема само по 20 евра за сеанс(за германия това е много ниска цена).
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Иглотерапия !
« Отговор #38 -: Септември 22, 2007, 18:00:01 pm »
до колкото съм запозната от професионален терапефт би трябвало една терапия дори и еднократна да продължава 5-10 посещения поне през 1-2 дни. Само с 1-2 пъти нямало ефект.
  Като начало зависи от много неща:
прави процедурата му и за 3 посещения болката му отминава и забравя за нея за следващите 6 месеца.Аз лично му се възхищавам на това дребно китайче,защото си върши идеално работата и е много искренно.Каза на мъжа ми ,че докато не се оперира тая болка винаги ще я има,но може да му помогне да изчезва временно.И че за да има ефект(за неговият случай),са му необходими не повече от 3-4 процедури.А и взема само по 20 евра за сеанс(за германия това е много ниска цена).
Илиан4е, все едно говориШ за моята китайка :lol:
Аз и други хора сме страШно доволни от нея, но както си казала ти( и аз малко по горе),зависи от болката, от специалиста и от 4ове4ността най ве4е.
И на мен ми взема 30 евро за 1 4ас, което тук в Испания съЩо е нормално.
Но май в България, неЩата не опират до 4ове4ност и до идеално свърШена работа, ами до "пълнене на джобовете" и до спекулиране(както се е изразила Евро), за съжаление :?



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Re: Иглотерапия !
« Отговор #39 -: Септември 23, 2007, 10:58:51 am »
Ех, момичета, бях решила и аз да ползвам услугите на този д-р Ликсов при процедурата, ама защо сега нещо се разубедих - не знам... С иглотерапия, или не - важното е процедурите ни да завършат с успех!