0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Кати

Подсилване на имунна система?
« -: Юли 27, 2006, 16:04:23 pm »
Здравейте момичета, бих желала да и попитам нещо за продуктите за подсилване на имунната система, тъй като прочетох доста неща и има безброй много продукти, но не намерих такъв, който да се пие и по време на овулация / алое вера /, или да не я подтиска / цитросепт /....бихте ли ми препоръчали нещо, което да мога да вземам и което да не възпрепятства опити за бебе...Благодаря ви от сърце
*
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #1 -: Юли 27, 2006, 20:18:21 pm »
Кати, виж тази тема: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=2797.0. Има доста идеи.
Life is good.
Do what you like,
like what you do.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #2 -: Юли 30, 2006, 18:51:16 pm »
Аз в момента пия екстракт ....ЗЛАТЕН КОРЕН...и се чувствам добре!
Доволна съм! :D
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #3 -: Август 04, 2006, 15:16:07 pm »
Чеснова настойка
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #4 -: Септември 04, 2007, 11:00:46 am »
Здравейте,

относно Цитросепт.

Наскоро бях на годишна консултация при гениколога ми и се оказа, че имам лека гъбична инфекция, изписа ми еднократна доза Мукомакс и капки Цитросепт, каза ми да ги пия 3месеца по 5 капки веднъж сутрин на гладно и 1 седмица да не ям млечни продукти.

За първи път се сблъсквам с този продукт. В листовката пише, че трябва да се започне от ниска доза и да се увеличава постепенно. За моя случай пише, че трябва де се взимат по 5-10 капки 3 пъти на ден. Вие какво бихте ме посъветвали...

Никъде в листовката не видях да пише за действието им върху бъбреците. Имам проблеми с бъбреците и са доста чувствителни, ще ми се да знам как ще им се отрази лечението с този препарат.

Благодаря Ви !
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #5 -: Септември 04, 2007, 11:03:47 am »
Аз в момента пия екстракт ....ЗЛАТЕН КОРЕН...и се чувствам добре!
Доволна съм! :D
И аз го пия  :D Пише, че подпомага потентноста. Пия и Саменто
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #6 -: Октомври 06, 2007, 17:00:22 pm »
Тибетска рецепта, лекуваща 80% от болестите

Вземат се 6 броя яйца, но да са снесени през деня (съвсем пресни). Измиват се добре с четка и сапун. Слагат се в буркан за компот и се заливат до горе със сок от лимони. Престояват 1 денонощие в хладилника. През това време колкото пъти се сетите се разклаща бурканът. След 12 часа леко, с лъжица , се разбъркват яйцата, но много внимателно. Като изтекат 24 часа яйцата се изваждат и ципата се разкъсва. Разбиват се хубаво с миксер. Към яйцата се прибавя сокът от лимоните (вече бял като мляко). Прибавя се 1 бурканче мед (400гр.), 125 гр. чисто краве масло, 100-150 гр. коняк, едно пакетче небет шекер, но много добре счукан. Всичко това се разбърква много добре и се слага в хладилника.
Пие се сутрин, обед и вечер по една голяма супена лъжица половин час преди ядене. Ако се изпълни точно, след 20 дни болестите започват да отшумяват една по една.

Това е изпитана рецепта, ако не те притесняват яйцата. Мене лично ме притеснява да пия сурови яйца и ми се струва че рецептата ще е също така ефикасна без такива или ако всеки ден в дозата която ще пия добавям яйце а не да ги държа 20 дена в буркан.

Добре за профилактика са всички пчелни продукти и женшена.Цитросепта също е добър продукт който помага за доста неща.
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #7 -: Октомври 29, 2007, 13:45:12 pm »
Тибетска рецепта, лекуваща 80% от болестите

Вземат се 6 броя яйца, но да са снесени през деня (съвсем пресни). Измиват се добре с четка и сапун. Слагат се в буркан за компот и се заливат до горе със сок от лимони. Престояват 1 денонощие в хладилника. През това време колкото пъти се сетите се разклаща бурканът. След 12 часа леко, с лъжица , се разбъркват яйцата, но много внимателно. Като изтекат 24 часа яйцата се изваждат и ципата се разкъсва. Разбиват се хубаво с миксер. Към яйцата се прибавя сокът от лимоните (вече бял като мляко). Прибавя се 1 бурканче мед (400гр.), 125 гр. чисто краве масло, 100-150 гр. коняк, едно пакетче небет шекер, но много добре счукан. Всичко това се разбърква много добре и се слага в хладилника.
Пие се сутрин, обед и вечер по една голяма супена лъжица половин час преди ядене. Ако се изпълни точно, след 20 дни болестите започват да отшумяват една по една.

Това е изпитана рецепта, ако не те притесняват яйцата. Мене лично ме притеснява да пия сурови яйца и ми се струва че рецептата ще е също така ефикасна без такива или ако всеки ден в дозата която ще пия добавям яйце а не да ги държа 20 дена в буркан.

Добре за профилактика са всички пчелни продукти и женшена.Цитросепта също е добър продукт който помага за доста неща.


Касиел, вземи се в ръце и престани да злоупотребяваш с доверието на хората и да ги заблуждаваш, и по този начин да им вредиш.

Ако някой иска да подсили имунната си защита, то нека се обърне за компетентна помощ в това отношение към билковият лечител Еньо Миланов!

Още повече, че той е и помогнал на много жени да заченат и си родят здраво поколение!!!

Гарантирам ви, че ще ви помогне ...  :)

Ето ви и негови координати: тел. 02/961-20-74 и GSM 0886/532-973.

Желая ви успехи!  :)
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #8 -: Октомври 29, 2007, 19:06:39 pm »
Syaina,а на теб този лечител помогнал ли е?Ми те много лечители станаха бе,и този май като баба Куна ще да е :lol:И защо си сигурна че ще ни помогне,дай примери на заченали жени.
« Последна редакция: Октомври 29, 2007, 19:08:24 pm от rouzi-anna »
*
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #9 -: Ноември 19, 2007, 15:48:49 pm »
Получих днес билките. Няма да ги пия въпреки че ми струваха 62 лв. Притеснява ме това че нямат съдържание, противопоказания и странични ефекти.Постъпих доста глупаво, че ги купих.

« Последна редакция: Ноември 19, 2007, 19:13:28 pm от Pukanka »
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #10 -: Ноември 22, 2007, 01:27:44 am »
Получих днес билките. Няма да ги пия въпреки че ми струваха 62 лв. Притеснява ме това че нямат съдържание, противопоказания и странични ефекти.Постъпих доста глупаво, че ги купих.


Защо просто не се обадиш на човека да го питаш какво е съдържанието на билките, които ти е изпратил? Не познавам точно този лечител и не мога да ти помогна с мнение за него, но от форума виждам, че има хора, които са го ползвали с положителен ефект - говори и с тях.

А колкото до всички препоръки за женшен и други такива продукти, без да ги отричам, ще споделя мнение, че е добре да се ползват билки, които са типични за мястото, където си роден.
Искам да знам!
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #11 -: Януари 23, 2008, 14:40:58 pm »
Има ли все пак доволни.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #12 -: Януари 23, 2008, 15:09:09 pm »
silvanchence , ако настояваш да пиеш билките на Еньо мога да ти подаря тези от снимката.Не са отваряни изобщо.Вече съм изразила мнение че не желая да пия нещо в което незнам какво има и не ми ли е противопоказано на други болести.Така или иначе стоят и ще червясат без да ги пипна и ще ги хвърля.Ако не ти пука и не те е страх ще ти ги пратя,вместо да даваш и ти пари за същото.
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #13 -: Февруари 06, 2008, 17:22:11 pm »
Здравейте  :)  Замислям се дали да не пробвам една хранителна добавка с ехинацея и други натурални съставки - http://www.aloeikrasota.com/product-echinacea_supreme.html . Някой дали я е използвал, за да сподели малко личен опит?  :wink:
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #14 -: Март 24, 2008, 16:36:40 pm »
За подсилване на имунната система вижте това:
http://abiconic.dir.bg/bees/prashez.htm
Гарантирам за резултата.
*
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #15 -: Март 24, 2008, 17:42:09 pm »
Е,то за пчелните продукти ясно че са най-добрите имуностимулатори.Нямат нужда от реклама.
*
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #16 -: Март 24, 2008, 19:50:24 pm »
Брей, големи реклами в тази тема...
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #17 -: Март 25, 2008, 10:48:36 am »
Не правя реклама. Сайта е само за информация. Пазарувайте от където си искате. Имайте в предвид, че прашеца и пчелното млечице се съхраняват в хладилник, иначе не струват.
*
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #18 -: Март 25, 2008, 11:55:56 am »
големи реклами, страшни шамански рецепти. 8O. да се чуди човек в кой век живее...
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #19 -: Октомври 02, 2008, 18:50:21 pm »
lekarite mi predpisaha olisalvin akula no v aptekata kazaha 4e sa go spreli ot proizvodstvo nqkoi znae li kade moga da go namera