0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #20 -: Октомври 02, 2008, 19:29:46 pm »
пиши на кирилица
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #21 -: Октомври 03, 2008, 09:57:16 am »
олисалвин вече не се произвежда.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #22 -: Октомври 11, 2008, 15:54:46 pm »
Отдавна не бях влизала тук и доста се позабавлявах с темата и написаното :lol:.
Всичко разумно и в граници! Не съм против билките, напротив. И аз съм пила и още пия за различни неща, но всяко нещо си има граници.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #23 -: Октомври 16, 2008, 23:13:28 pm »
Есберитокса как го вземате при профилактика?
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #24 -: Октомври 21, 2008, 21:41:48 pm »
Здравей, бихте  ли ми помогнали с рецептата от мед, пчелно млечице, пчелен прашец  и клей. Някъде я бях чела . Какъв трябва да е меда и дали да се разтопява .Как се прави тинктура от клея?Аз съм с мисед и след това спешна операция от киста - фуликурярна /уж не била опасна / .Пила съм много антибитици ,Лекувах и гъбички .Имам повишени нк клетки ,които пречет за забременяване и след това .Просто имунната система не ми е наред .Бихте ли ме посъветвали нещо .Благодаря !
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #25 -: Октомври 22, 2008, 13:32:42 pm »
Стига с тия лечители -мошенници.Кво е тва 62лева за треви.Лесни и не мъчени пари.Една колежка само дето не умря от Хисарския лечител Георги.Много внимавайте с тези подлеци
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #26 -: Юни 05, 2009, 18:36:06 pm »
Ти добре ли си с главата jana_m,която и да си?!Намам си и най-малка представа как може да пишеш подобни глупости.Въобще имаш ли идея на колко много хора е помогнал този човек-Хисарският лечител,включително и на мен,като ме спаси от операция на бъбреците.Не може да обвиняваш някого без доказателства и да слагаш всички лечители под един знаменател,особено Хисарския лечител,който е изключителен професионалист! :fighting: osi_7
*
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #27 -: Юни 11, 2009, 17:29:16 pm »
Здравейте момичета, бих желала да и попитам нещо за продуктите за подсилване на имунната система, тъй като прочетох доста неща и има безброй много продукти, но не намерих такъв, който да се пие и по време на овулация / алое вера /, или да не я подтиска / цитросепт /....бихте ли ми препоръчали нещо, което да мога да вземам и което да не възпрепятства опити за бебе...Благодаря ви от сърце

Има ли някой мнениние дали алое вера/сок концентрат/ влияе на цикъла и овулацията?
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #28 -: Юни 11, 2009, 20:33:08 pm »
 За това как влияе на цикъла незная , но зная , че се пие само през първата половина на цикъла , т. е. до овулацията.
*
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #29 -: Юни 12, 2009, 11:07:30 am »
Аха,това не го бях чувала,аз сега почнах да го пия и жената в аптеката каза че не би следвало да има проблем, през целия цикъл да се приема.Какво е товоето мнение,защо трябва да се спре до овулацията, имаш ли повече информация?
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #30 -: Юни 14, 2009, 06:12:19 am »
Една позабравена но доста ефективна рецепта.Вземате сока от прясно изцеден лимон и си го държите в хладилника(на готовите сокове нямам доверие-там има повече "химия" отколкото истински сок).
 Трябват ви ситно смлени орехи и пчелен мед,но от тенчият.2лъжици мед,1 препълнена лъжица орехи(ще слагате докато ви стане еднородна гъста маса)и 3 капки лимон.Приема се сутрин нагладно и вечер около 1 час след вечеря.Аз винаги си го правя през зимата и не съм боледувала с години.А бременността така ми разби имунната система,че ако някой кихне и ме втриса още същата вечер.Но от 1 месец пак си го правя и засега овладявам положението.
Успех и на вас с тази рецепта.
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #31 -: Юни 14, 2009, 11:20:41 am »
Наскоро попаднах на сайта на Вижън.
Има доста продукти за подсилване на имунната система,но не съм наясно ефективни ли са.Вие ползвали ли сте ги?
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #32 -: Юни 14, 2009, 19:45:44 pm »
Аз използвам друг продукт на Вижън с различно предназначение и засега съм много доволна.Но не знам дали са толкова добри по отношение на горе зададената тема.
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #33 -: Юли 11, 2009, 02:20:40 am »
Пчелно млечице.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #34 -: Юли 11, 2009, 10:06:52 am »
... сока от прясно изцеден лимон ... ситно смлени орехи и пчелен мед...

В допълнение на казаното от Iliyanas бих добавила, че пчелен мед, събран в района, където живеете, и консумиран 2-3 месеца преди сезона на алергиите, наистина може да укрепи имунната система. Нещо като "ваксина" с малко количество полен отрано... Това обаче е против сезонни алергии, не е панацея.
Re: Подсилване на имунна система?
« Отговор #35 -: Юли 11, 2009, 11:08:31 am »
iliyanas,колко време използваш продукт на Вижън и констатира добри резултати?
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.