0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Хайде да се запознаем....
« Отговор #180 -: Май 14, 2006, 21:03:12 pm »
Лан мила благодаря ти за комплимент!!Много ме зарадва!Сама се научих да чета и да пиша на българси ,само дето не съм учила граматика,но ако един ден имам дете(дай боже)ще науча и това!
Имам в предвид покрай него като му помагам с уроците. :lol:
Хайде да се запознаем....
« Отговор #181 -: Май 14, 2006, 21:57:20 pm »
Ади, как така не си учила граматика. Ами че ти нямаш почти никакви грешки, даже на моменти звучиш много автентично, а и членуването е отлично:). Аз съм филолог и с подчертан интерес към езиците, затова обръщам внимание на такива неща. :D


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Хайде да се запознаем....
« Отговор #182 -: Май 15, 2006, 07:29:23 am »
Мила Миники всички сте много мили!Радвам се че ви има!!!!!!!
10 години живея в България и още има доста  да уча!Това не ме притеснява,човек цял живот се учи!!! :bighug:  :balk_21:
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Хайде да се запознаем....
« Отговор #183 -: Май 16, 2006, 15:23:05 pm »
Ех момичета, аз вече направих два месеца от както се регистрирах във форума,но все чета нещо друго и не ми остава време да ви се представя,за което се извинявам! :oops:
Та... аз съм Ренета от Русе на 24 години ! В момента уча Стопанско управление ,тук в Русе! Омъжена съм от година,а от година и половина си правим бебче! В началото на 2006 след куп изследвания ,се оказа,че нямаме подвижни сперматозоиди и сега в края на този месец ни чака ИКСИ,след две неуспешни инсета! :(  
Пожелавам на всички двойки ,захванали се с това да имат много късмет и всичките им мечти да станат реалност! :bighug:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Хайде да се запознаем....
« Отговор #184 -: Май 16, 2006, 21:59:37 pm »
:crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers: УСПЕХ!!!!От все сърце!!
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Хайде да се запознаем....
« Отговор #185 -: Май 17, 2006, 08:16:54 am »
Балгодаря ти Ади  :flower:
Хайде да се запознаем....
« Отговор #186 -: Май 17, 2006, 15:50:12 pm »
Здравейте,
казвам се Явора и съм от София. До скоро не се знаеха причините за цикличност на спонтанните ми аборти, вече причината е ясна. На 26 години съм, съпругът ми е на 30. Опитваме да имаме бебче от началото на 2004 година. Това е!
Хайде да се запознаем....
« Отговор #187 -: Май 18, 2006, 17:22:52 pm »
Здравейте момичета, вчера се регистрирах във форума, още не мога да се ориентирам ...... аз съм Диана, от Пловдив, на 26 години. С приятеля ми много искаме да си имаме бебче, но имам микроаденом и съм принудена да пия лекарства, които доколкото разбирам (от това което са ми обяснявали), докато пия - не е добре да забременавам. Ще се радвам да ми пишете.... и моля, тези които имат моето заболяване да пишат как се справят
 :balk_122:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Хайде да се запознаем....
« Отговор #188 -: Май 23, 2006, 12:43:06 pm »
АЗ СЪМ ЕВГЕНИЯ ОТ ВАРНА. НА 34 ГОДИНИ СЪМ. ОМЪЖЕНА СЪМ ОТ 15 ГОД. ИМАМ 1 ИЗВЪНМАТОЧНА БРЕМЕННОСТ(ОТСТРАНЕНА ТРЪБАТА) И ДРУГАТА - ЗАПУШЕНА. ТРИ ИН-ВИТРО ПРОЦЕДУРИ БЕЗ РЕЗУЛТАТ. ВТОРИ ОПИТ(2002 ГОД) БЕШЕ ИКСИ-ДВУПЛОДНА БРЕМЕННОСТ(ЗА СЪЖАЛЕНИЕ - СПОНТАНЕН АБОРТ ВЪВ ВТОРИ МЕСЕЦ). В МОМЕНТА СЪМ НА КРЪСТОПЪТ.
Хайде да се запознаем....
« Отговор #189 -: Май 23, 2006, 12:45:11 pm »
Момичета, ами нека и аз да ви се представя най-накрая. Макар че от доста време пиша във форума, престрашавам се едва днес:
Казвам се Пламена, ще навърша 27 на 22 юли. По професия съм икономист,.Обичам музиката, танците, цветята, морето и шоколада. За момента съм само сгодена. Опитваме сериозно за бебе от 5 месеца, иначе с известни почивки не се пазим от миналата година лятото. В здравословен план съм само с 1 яйчник и 1 тръба след операция от киста. Всички изследвания, които досега сме правили с мъжа ми сочат, че нещата и при двамата са ок и е въпрос на време бебето да стане. Мога дамо да добавя, че съм изключително щастлива, че ви има, защото тук намерих съпричастност и отношение, каквито досега не бях срещала. Пожелавам на всички скоро да се прехвърлим в една друга тема, в която Василена слага лентички за очакваните бебета. А дотогава - много оптимизъм, борбеност и силен дух.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Хайде да се запознаем....
« Отговор #190 -: Май 30, 2006, 12:41:45 pm »
ВИЛИ, НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ! КУРАЖ!!!  :crossfingers: КАТО ДОЙДЕШ ВЪВ ВАРНА  :beerdr: ЩЕ СЕ ВИДИМ ( АКО ИСКАШ )
*

    Anonymous

Хайде да се запознаем....
« Отговор #191 -: Юни 02, 2006, 18:28:37 pm »
zdraveite az iskam da se priob6tja kam was ama ne6to maj ne mi e mn0go jasno
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Хайде да се запознаем....
« Отговор #192 -: Юни 02, 2006, 19:06:54 pm »
Цитат на: Anonymous
zdraveite az iskam da se priob6tja kam was ama ne6to maj ne mi e mn0go jasno


Госте, какво не ти е ясно?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Хайде да се запознаем....
« Отговор #193 -: Юни 02, 2006, 20:11:12 pm »
Цитат на: _tq_
Казвам се Виолета на /все още/

И с чувство за хумор  :D
Вили, ще стане, мила. Ще бъдеш мама  :balk_21:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Хайде да се запознаем....
« Отговор #194 -: Юни 02, 2006, 21:49:57 pm »
Вили миличка не се предавай -ще стане мечтата ти реалност!!Вярвам в това!успех! :bighug:
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Хайде да се запознаем....
« Отговор #195 -: Юни 04, 2006, 08:34:27 am »
Само така момичета :) Привсички ще се получи , ще видите :wink:
 :bighug:
Хайде да се запознаем....
« Отговор #196 -: Юни 13, 2006, 15:19:10 pm »
Вече е крайно време да се представя и аз, досега бях доста пасивен потребител, който чете статиите и преглежда темите във форума.
Казвам се Зорница и след 2 дни ставам на 30г. /лелее още не мога да повярвам/. Работя като специалист Информационни технологии в една неправителствена организация.
С половинката правим опити от самото начало, т.е. вече 3 години и половина. Имам един спонтанен аборт в 4-5г.с. през м. април 2005г. Иначе имам хормонални проблеми /повишен Пролактин/, а сега ми предстои и лапароскопия, за да видим какво е състоянието ми след направеното абразио, защото имам съмнения, че не всичко е наред.
Благодарна съм на Сдружение "Зачатие", че ви има и че всички които се нуждаем от информация и подкрепа можем да я намерим на този сайт. Впечатлена съм от инициативата "Ден на репродуктивното здраве" в Плевен, която посетих и където се запознах с много мили момичета.
Благодаря Ви за всичко!!!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #197 -: Юни 29, 2006, 19:21:10 pm »
Здравейте момичета :grouphug:
Аз днес се регистрирах най-сетне във форума :D (Иначе сайт-а си го посещавам от известно време и даже си имам и ову-календарче!) Та казвам се Маги, от Търново съм, на 22 (скоро ще станат 23 :D).Сега завършвам молекулярна биология в Пловдивския университет и съм в процес на търсене на работа...С моя приятел от 2-3 месеца не се пазим (искаме едно малко сладко  :sucky: ), но все още никакви резултати. Мисля да изчакам още месец-два и ако до тогава няма нищо...ще почвам изследвания...
Искам да ви поздравя за суперския форум, който правите! Адски много полезна информация има тук! И пожелавам на всички момичета сърчицата на много мънички душички да затупкат в техните коремчета! :blowingdust:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #198 -: Юни 29, 2006, 23:00:15 pm »
Маги ,добре дошла!Пожелавам ти скоро да се похвалиш с хубава вест и да не се налага да се застояваш тук! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #199 -: Юни 29, 2006, 23:52:40 pm »
adi, мерси мерси :) от твоите уста в божиите уши, нали знаеш  :dance2:
хайде лека ви нощ момичета, че то станало късно...  :balk_126:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.