0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #200 -: Юни 30, 2006, 09:12:25 am »
Здравейте, да ви се представя и аз!
Казвам се Галя и съм от Варна. Заедно сме от 3,5 години, бебе искаме още откакто пламна любовта ни, но поради други причини и обстоятелства първият ни опит беше през май 2006г. За съжаление неуспешен.
Обичам да играя тенис, е любител играч съм, но пък ми доставя удоволствие. Обичам много да чета книги, да пътувам.
Успех на всички в бебеправенето и много се радвам , че открих този сайт и всички вас!!!  :balk_64:
« Последна редакция: Ноември 14, 2006, 19:03:28 pm от st »
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #201 -: Юни 30, 2006, 09:31:58 am »
Добре дошла Галя.Дано скоро да се похвалиш с добра новина :balk_602:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #202 -: Юни 30, 2006, 20:52:06 pm »
Kazvam se Hristina.Ot Varna.Rabotia kato bijuter.Patuvam po pasajerski korabi  kato sam bjuter-spezialist v magazina na koraba.S moia lubim se sgodeni.Iskahme bebe, no imam dvurogova matka.Dokato sam v Bg pravia malko le4enie sega i posle obratno am opitite za beb4e!
Radvam se da se  zapoznaia sas vsi4ki vas!Uspeh!Stiskam palzi!
"Mnogo 4esto e nai dobre da gledame abstraktno na neshtata, za posledstviata tova vazi s palna sila. Vtora4im li se v deistvitelnostta, shte badem li v sastoianie da prodaljim?"
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #203 -: Юни 30, 2006, 21:02:19 pm »
Буболина, радвам се да се запознаем. Нали знаеш, че двуроговата матка не пречи на забременяването. Ако опитите ви за бебе не са от повече от година, всичко е наред. Да сте живи и здрави и скоро да се сдобиете с бебче!!!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #204 -: Юни 30, 2006, 21:24:24 pm »
Blagodaria na vsi4ki za strahotnite vi savei i 4e tova 4e se poddarjate taka i si davate kuraj.Radcam se 4e i az sam sred vas, makar edva ot dnes!Uspeh na vsi4ki i minikky blagodariaza dumite ti otnovo.Uspeh na vsi4ki!
"Mnogo 4esto e nai dobre da gledame abstraktno na neshtata, za posledstviata tova vazi s palna sila. Vtora4im li se v deistvitelnostta, shte badem li v sastoianie da prodaljim?"
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #205 -: Юни 30, 2006, 23:19:20 pm »
Здравейте  :hello:
Казвам се Десислава, на 24 години съм. Живея в София. Обвързана от 7 години, от 5 години живеем заедно (за сега без брак и деца, но се надявам скоро и това да се промени  :wink:).
Форумът ми допада изключително много, защото смятам, че се изказват компетентни мнения, и участниците могат да си бъдат взаимно полезни.
Сърдечни пожелания за  :goodluck: на всички!!!
*

    мегита

Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #206 -: Юли 07, 2006, 12:31:19 pm »
 Здравейте и от мен момичета... аз се регистрирах преди малко... и съм тука защото искаме БЕБЕ :D! С мъжото сме семейно от 2 месеца и се опитваме за бебе от 6-7 месеца но от два месеца пробваме с измерване на БТ и се надявам да се получи... :balk_602: На всички тука Пожелавам много късмет и дано да ви се збъднат мечтите...  :bighug:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #207 -: Юли 07, 2006, 12:33:52 pm »
Здравейте и от мен момичета... аз се регистрирах преди малко... и съм тука защото искаме БЕБЕ ! :) С мъжото сме семейно от 2 месеца и се опитваме за бебе от 6-7 месеца но от два месеца пробваме с измерване на БТ и се надявам да се получи... :balk_602:  На всички тука Пожелавам много късмет и дано да ви се збъднат мечтите...  :bighug: извинявам се за горната публикация  :lol:
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #208 -: Юли 08, 2006, 00:44:12 am »
Здравей Мегитка:) и добре дошла. Както си пожелаваме тук - дано не се задържиш дълго или ако го направиш, то да е за да помагаш със съвети:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #209 -: Юли 08, 2006, 07:06:13 am »
Здравейте,
Казвам се Ники и съм на 28, мъжлето на 31. Вече 1 година се мотам във форума, и е време да се представя. С мъжа сме заедно от 11 години, а от 6 сме съпрузи. Бебето го правим от 3,5г. Първата година не се впрягах много когато ми идваше М. Разбира се всички около мен казваха, че се дължи на психиката. Да бе каква е тая психика? След 1,5 опити без резултат започнах с ходенето по лекари. И аз като повечето тук- проба грешка, докато попадна на ЛЕКАР. Направих хормонални изследвания. И за ужас на док се установи 3 пъти по високи нива на Пролактина от максимума. Последва ЯМР, и се видя аденом на хипофизата. Това беше най-кошмарния период от живота ми. Нямах симптоми, М ми беше като часовник и ...........! Направиха ми операция и отстраниха аденома. След няколко месеца с Бромокриптин Пролактина беше в норми. Последва щастие, но не за дълго. Имах вече цветна снимка, трябваше да правя лапароскопия. И нея направих и според професора който ме оперира всичко при мен вече е наред. Но изследванията на мъжлето, не се много добри. Док каза, че ако до 6 месеца след лапарото не забременея естествено трябва да направим инсеменация. Мина година от операцията и нищо. Досага пътувах от Варна до София. Но сега реших да започна да ходя във Варна на лекар. Спрях се на д-р Александров, от това което прочетох тук. Исках малко да си почина, и за първи път от 3,5 ще изполвам отпуската си за почивка, а не като болничен. След отпуската през август подновявам лечението.
Иначе обичам да излизам с приятели в свободното си време, да гледам филми и не на последно място да ровя в Зачатие.
Благодаря че ви има. От вас научих много, приятелите и близките ми са страхотни и ме подкрепят през цялата борба. Но подкрепата от хората със същите проблеми е безценна т.е вашата подкрепа.
Благодаря, че ме изслушахте имах нужда от това за да не полудея.
Поздрави на всички и много целувки. Пожелавам на всяко момиче от форума много скоро да изпита радостта от майчинството. Ще се борим до постигането на целта НАЛИ ?
Успех на всички  :)

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #210 -: Юли 08, 2006, 09:25:06 am »
Добре дошла, Muci.Скоро чакаме хубави новини от теб :balk_21:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #211 -: Юли 08, 2006, 12:15:45 pm »
Муци, дерзай мила, само напред, както и всички останли тук :blowingdust:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #212 -: Юли 08, 2006, 15:29:56 pm »
Отдавна не съм влизала в тази тема,така че ПРИВЕТ на всички нови момичета! :balk_69:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #213 -: Юли 14, 2006, 10:25:17 am »
Здравейте!И аз сега се регистрирах.Казвам се Ирена и съм от Пловдив.След 6 години чакане най-после и аз ще ставам мама през декември.Желая късмет на всички : )
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #214 -: Юли 14, 2006, 10:31:26 am »
Честито, Ирена!  :balk_7: Лека бременност ти желая.  preggo И най-прекрасния подарък за Коледа!  :babyflips:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #215 -: Юли 14, 2006, 11:11:19 am »
 :balk_64:Благодаря мила.Желая късмет на всички.
*

    kpo

  • **
  • 92
  • кога ако не СЕГА!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #216 -: Юли 14, 2006, 15:58:37 pm »
Здравейте,
казвам се Ева и съм на 27г. мъжът ми е на 29г. и двамата сме от София.Заедно сме от почти 10г, а опити правим от 8г.
По професия съм икономист, но работя на Летище - София като секретарка.Започнах работа в началото на годината просто за да се разсея от кошмарните процедури и още по-ужасните провали! Преди това не съм работила - скъпият се грижи за финансийте, а аз за домашният уют :D така, че ако някоя от вас има въпроси за домакинството може да се обърне към мен - имам гооолям опит :lol:
Влязох в сайта преди един месец след трето неуспешно ин витро,направо не можете да си представите колко много ми помогнахте, колко сила и надежда ми дадохте - аз бях развалина, с разбити нерви и надежди за което МНОГО ви благодаря!!!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #217 -: Юли 14, 2006, 16:08:33 pm »
Здравей мила, Ева.Добре дошла при нас и дано скоро се похвалиш, че си се преборила за твоето слънчице. Ние затова сме тук, който с каквото може да помага на другите. И да знаеш, че има на кого да се облегнеш когато ти е много тежко. Всичко най-хубаво ти пожелавам. Прегръщам те. :balk_21:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #218 -: Юли 14, 2006, 22:31:07 pm »
РЕни честито,лека и безпроблемна бременност и на новодошли ПРИВЕТ! :D :D :D
*

    kpo

  • **
  • 92
  • кога ако не СЕГА!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #219 -: Юли 17, 2006, 09:57:29 am »
Благодаря ви, Натали и Ади, за топлото посрещане и милите думи :D
а, че мога да разчитам на вашата помощ и подкрепа вече се уверих!