0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Хайде да се запознаем....
« Отговор #140 -: Март 03, 2006, 16:38:52 pm »
Ами да се представя и аз  :oops: . Казвам се Галя на 21 год. и съм от Плевен. В момента съм студентка 3-та год. в Русе специалност Автоматика информационна и управляваща техника  :balk_121: , тук се запознах с приятеля си (той е на 24 год.) с когото живея около 2 год.  За бебче незнам още ме е страх (незнам защо)  :balk_113: , а и мисля първо да завърша имам още 1 година. Обичам да се забавлявам, да съм сред приятели, да ровичкам в internet с голямо удоволствие чета форума. Научавам много неща от Вас, за което ви БЛАГОДАРЯ! Ами толкова от мен УСПЕХ!!! :balk_103:
Хайде да се запознаем....
« Отговор #141 -: Март 05, 2006, 23:34:16 pm »
И аз да се представя.Казвам се Ивелина и съм на 21,зодия Козирог.Половинката е на 33 и е Дева.Заедно сме от почти 4 години и от около 3 правиме опити за бебе.Досега не съм била бременна.
Бях студентка,но прекъснах и тази година ме чака пак кандидатстване.
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Хайде да се запознаем....
« Отговор #142 -: Март 08, 2006, 14:02:56 pm »
Здравейте и от мен
Казвам се Ели и съм на 26г. от София.Съпругът ми е на 29  казва се Веселин,тои е моята голяма любов.Заедно сме от 13 години,а сме семейство от 4г.
Правим опити от 2003г,но за съжаление нищо до сега не се получава.Имам една извънматочна бременност през 2001г и оттогава не мога да забременея отново.
Радвам се че ви има защото тук намерих много приятели.
Успех на всички.И никога не губете надежда.
*
Хайде да се запознаем....
« Отговор #143 -: Март 08, 2006, 20:49:00 pm »
Здравеите  казвам се  Кремена   на 21  години сам  от  Варна  омажена за наи страхотния  4овек на света  от  година  и 1год и 0,5  правим опити за беб4е  и все  нестава .ште ми правят инвитро радвамсе  4е ви има  моми4ета
Хайде да се запознаем....
« Отговор #144 -: Март 09, 2006, 11:41:25 am »
Здравейте и от мен,
Казвам се Маргарита, на 27, зодия Везни. Любимия на 24 почти, Лъвче.
Заедно сме от три години и половина. Спряхме да се пазим от преди година и нещо. След като стана година без резултат решихме да походим по лекари малко, засега сме на етап изследвания.
Имаме коте, Черна писанка.
Повече късмет желая на всички и до края на тази година всички да видим  :bfp:
When you wake up and don't see the Sun,
You are dead or you are the SUN!
До Зита и Василиа
« Отговор #145 -: Март 10, 2006, 09:11:32 am »
Привет, аз съм също от Добрич. При мен има една картичка за протест до НЗОЗ срещу отмененото право за 2- и т.н опити по каса за ин витро. Ако иска някоя от вас мога да я дам, за да я изпратите. Аз вече изпратих моята. Пишете ми.
До скоро!
imam_vjara
*
Хайде да се запознаем....
« Отговор #146 -: Март 10, 2006, 19:06:28 pm »
Здравейте и от мен, PISSA
Време е и аз да се представя
По кръщелно - Виолета , за приятелите съм Вили.След три месеца ще навърша 27, зодия Близнаци.По професия съм инж.-технолог в хранително-вкусовата промишленост.Работя като учител по хранене в Професионална гимназия по блекло и туризъм. Съпругът ми е на 28, Водолей.Занимава се с ремонт на GSM и завършва магистратура - компютърни системи и технологии
Заедно сме от пет години , а като семейство от 7 месеца.Отдавна мислим за бебе - спряхме да се пазим от преди почти две години .В началото,  не гледахме на това като на проблем и освен, че аз ходех периодично на профилактични прегледи,  нищо друго не сме правили. От 2 месеца започнахме по- сериозни опити :balk_56:

Желая късмет на всички и до края на тази година всички да гушнем по едно сладко  ylinfant
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Хайде да се запознаем....
« Отговор #147 -: Март 11, 2006, 14:12:40 pm »
Здравейте и от мен. Казвав се Ралица и неотдавна (януари) навърших 26 години, зодия - Козирог, съпругът ми - Дмитрий е на 29, телче. Много се обичаме, семейство сме от септември 2003, а правим бебче от 1г. и 8месеца, неустановен, засега стерилитет, но няма да се предаваме, искаме поне три дечица:). Убеждавам любимия да си осиновим, а нашето - когато дойде, но той не се чувства комфортно с тази идея:(. За мен - докторант съм в СУ и през февруари 2007 ми предстои защита на дисертацията, нямам търпение да приключа с това и да си намеря работа. Досега не съм работила, но вече ми тежи. Обичам приятелите си, съпруга си и милата си сестричка:), както и да пътувам.  На всички момичета, пожелавам късмет и скорошни добри новини за две чертички. Благодаря ви, че ви има!
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Хайде да се запознаем....
« Отговор #148 -: Март 12, 2006, 18:09:00 pm »
Здравейте,аз съм на 23г.,а мъжа ми на 30.Аз съм козметик,а той се занимава с много неща.В момента не работя и по4ти през цялото време съм тук и ви 4ета.Бебе няма от 3 години,лекувам се,имам висок пролактин.Дано на вси4ки им се сбъднат ме4тите за детенце!Благодаря ви,4е ви има!
Хайде да се запознаем....
« Отговор #149 -: Март 14, 2006, 17:01:00 pm »
Привет и от мен - Elima21!
Казвам се Елка и съм на 32г. Зодия - Риби. Родена съм и живея в красивия родопски град- Смолян.  Работя като експерт в областта на земеделието. Моята половинка е 34 -годишна Везничка, която работи в строителството. Заедно сме от м.юни 2005г. / само 10 м./  и  с нетърпение очакваме настъпването на мига на създаването на новия живот - това чудо на природата. Радвам се, че ви има и предоставяте полезна информация от всякакво естество, свързано с майчинството. На нас и всички Вас искам да пожелая много късмет, и скорошно сбъдване на най-съкровените ви мечти. Успех!
*

    Margaritka

  • *
  • 17
  • Не искам много - искам две.....
Хайде да се запознаем....
« Отговор #150 -: Март 15, 2006, 13:51:30 pm »
Здравейте!
име-ДЕСИ
години-28
От София съм.Правим опити от 2 год.Имам една прекъсната бременност преди 8 години по мое желание! Затова си плащаме сега...
Преди две седмици правих лапароскопия. Резултатите не са много лоши , но ще видим. Желая УСПЕХ на всички!
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Хайде да се запознаем....
« Отговор #151 -: Март 17, 2006, 11:05:21 am »
Аз съм Милена - 31 години.
Съпруг - 31 г. Женени сме от 6 години, заедно сме от 11.
Правим бебе от 8 години - доста дълго.
Проблем при мен - махнат един яйчник при операция от киста.
Здравия с непроходима тръба.
Предстои ми първи опит ин витро.
Работя в частна фирма - Анализ и обработка на данни.

Радвам се, че ви има - научих много неща.
Успехи и усмивки на всички :wink:
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Хайде да се запознаем....
« Отговор #152 -: Март 17, 2006, 11:05:57 am »
Страхотен сайт!
С нетърпение очаквам отговорите на момичетата, с подобна на моята съдба!
Много се радвам че ви има!
Благодаря! :bighug:
Хайде да се запознаем....
« Отговор #153 -: Март 20, 2006, 21:11:36 pm »
Приятно ми е да се запознаем, аз съм Мира!
На 28 години съм и обикновено с горното изречение започвам първия урок от курса по фламандски, който водя във фирмата, за която работя. Дипломиран преводач съм от/на немски и нидерландски език. Мъжът ми е на 32, програмист, прекрасен :sunshine:. Всъщност не сме женени, но зная, че и след Менделсон няма да бъдем по-женени от сега. Само да ми е жив и здрав! Искаме дете почти от началото на връзката ни, т.е от около две години и половина. Не-къс период, уви, сериозен проблем но неразнищван доскоро. Започваме едва сега. Оптимистка съм и вярвам, зная че ще се случи. Надявам се и вие да чувствате същото! Четох в една мъдра книги, че човек, за да постигне нещо, трява да си поставя срок за изпълнение и да има своя "октава".  Убедена съм че е така!
Прегръщам ви! Почитания!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    assya_g

  • ***
  • 168
  • мама на нинджи
Хайде да се запознаем....
« Отговор #154 -: Март 30, 2006, 20:02:33 pm »
Здравейте и от мен!
Аз съм Ася (по мъж от Враца :BangHead: ), на 25 години съм, зодия Скорпион. Мъжът ми е на 30 и е зодия Стрелец. Женени сме от 2 години и от тогава правим опити за бебе. За сега неуспешно, но благодарение на вас не се отчайвам, а продължавам опитите - по този повод на 4-ти (вторник) ми е лапарото в Света София, ако някоя от вас е там по това време със сходен проблем ще се радвам да се запознаем.
Поздрави на всички и да бебеправите ей!!!! :balk_21:

Ще се опитам да кача един линк към наши снимки, ако имате време и желание да ги разгледате
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=16232&AlbumId=46925
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=16232&AlbumId=46928
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Хайде да се запознаем....
« Отговор #155 -: Април 05, 2006, 20:13:46 pm »
Здравете и от мен ! :P Името ми е Ренета, а съпруга ми е Юлиян! От Русе сме и сме женени от 1 година!  А от година и половина се опитваме да си имаме вевче! Оказа се рче имаме проблем със спермата и сега нс предстои ИНВИТРО, през май!  
Късмет на всички ви! Радвам се ,че можем да се подкрепяме взаимно! :D
*
Хайде да се запознаем....
« Отговор #156 -: Април 07, 2006, 02:47:09 am »
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН, МИЛИ ДАМИ!
КАЗВАМ СЕ ВАНЯ ЗОДИЯ ДЕВА-28 ГОД.
ОМЪЖЕНА СЪМ ЗА СТРАХОТЕН МЪЖ/ТОНИ ЗОДИЯ ДЕВА-29 ГОД/ ОТ    
6  ГОДИНИ,НО СМЕ ЗАЕДНО ОТ 12. ОТ 1999 ГОД. ПРАВИМ ОПИТИ ЗА БЕБЕ.ПРИ НЕГО НЯМА ПРОБЛЕМ, ПРИ МЕНЕ ПКЯ - 3 ГОД. МЕ ТЪПЧЕХА С КАКВИ ЛИ НЕ ХОРМОНИ ДО 2003,КОГАТО МИ ПРАВЕХА ЛАПАРОСКОПИЯ В МАЙЧИН ДОМ. ОПРАВИХА МИ ЯЙЧНИКА - ДРУГО ВСИЧКО СИ Е НАРЕД.
ПРЕЗ МАЙ 2005 - ПЪРВА БРЕМЕННОСТ/И ЕДИНСТВЕНА ЗА СЕГА/.
В ПЕТА СЕДМИЦА - АБОРТ :balk_146: СЛЕД 6-МЕСЕЧНО ПАЗЕНЕ ПАК ЗАПОЧНАХМЕ, НО УВИ ЗАСЕГА НИЩО. ЗАПОЧВАМ ПАК ДА СЕ ОТЧАЙВАМ. НЕ ЗНАМ ДАЛИ ДА ПРЕДПРИЕМЕМЕ ПАК ОТНОВО ХОДЕНЕ ПО ДОКТОРИ.
ИЗВИНЯВАЙТЕ ТОВА СТАНА ПО-СКОРО ИЗПОВЕД, НО СЕГА СЕ ПРЕСТРАШИХ/ ЧЕТА САЙТА, НО ПИША ЕДВА ЗА ВТОРИ ПЪТ/ :oops:
ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!!
Хайде да се запознаем....
« Отговор #157 -: Април 18, 2006, 15:06:44 pm »
zdraveite i ot men kazvam se Petq na 21g. ot Varna polovinkata mi e na 28 imame si edna prekrasna gospojica na 1g.i 5m
Coookie се представя
« Отговор #158 -: Април 19, 2006, 11:19:54 am »
Привет!
Аз съм Ирина, на 32, работя в медии, до скоро в една от трите национални телевиции, но се прехвърлям в рекламата, където ми е сърцето. Мъжът ми е на мениджърсса позиция  в голяма банка.. Познаваме се почти от 14 години, от които 10 сме били приятели, макар и в различни държави...от 3 сме заедно, а от 9 месеца сме и съпрузи. много се обичаме. опитваме за бебе от година и половина, почти две. Проблемът е изцяло при мен - двоен хидросалпингс. Предстои ни инвитро... Дано стане - дано стане при всички ни!
*
Хайде да се запознаем....
« Отговор #159 -: Април 21, 2006, 10:53:48 am »
Да се представя и аз.
Илиана на 31години от Бургас, омъжена от 1993г. Оттогава правим бебе, но УВИ! все още няма, но аз не се отчайвам. Само дето мъжа ми /той е на 38г./ на моменти много се отчайва. Доста годинки сме по доктори с едно ин витро - сега ми предстои второ - сигурно ще е последно - сигурна съм, че ще стане.