0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #400 -: Март 04, 2008, 21:10:18 pm »
Извинете за невежеството, но вазектомия не е ли прекъсване на семенните канали?Или нещо от сорта?Е как тогава спермограмата му е чудесна???? 8O
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #401 -: Март 05, 2008, 10:53:17 am »
Цитат
Извинете за невежеството, но вазектомия не е ли прекъсване на семенните канали?
и аз така знам.А 4овек,които си прави вазектомия я прави ,защото неиска пове4е деца
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #402 -: Март 05, 2008, 21:58:59 pm »
Пропуснала съм да напиша, че си направи обратната операция, когато вече бяхме заедно...
Моя грешка, съжалявам:) Ама, че съм патка:)
Ще редактирам постинга:)
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #403 -: Март 07, 2008, 16:18:10 pm »
Е дойде май и моят ред да се представя.... :oops:
Казвам се Светослава, но поради дългото ми име всички ми казват Светла. На 37 навършени години съм. Половинката с която живея е на 33 (взела съм си младо гадже  :P, но пък не прецених че трябва да му искам спермограма преди да заживеем заедно).
Заедно сме от 3 години, а от две години и половина правиме опити за бебче, но безрезултатни. По образование икономист, работя във финансовата сфера от 1988 година (мале от кога точно работя, че аз вече съм си за пенсия). Той е мебелист.
От миналата година тръгнах ва изследвания. Той е с мъжки фактор. Направо комплексно.
Предстои ми в края на този месец цветна снимка и после или инсеминация (дали да се пробвам с нея се чудя още) или ин-витро. Малко песимист относно успеваемостта при мен. Все си мисля, че какъвто съм карък сигурно и от десетия път няма да стане.Но въпреки всичко се надявам.
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #404 -: Март 11, 2008, 11:50:48 am »
Да ви се представя и аз. Казвам се Теодора/стрелец/ на 31г. Милото - Цветан на 30/рак/. От 11 години живеем заедно от 10 опитваме за бебе. Вече един аборт след ин-витро. От 4г. сме женени - щастливо бих казала. Имаме и куче - Тигър. Медицинска сестра съм по професия и работя в училище.В свободното си време обичам да се ровя из форума и да ви чета.
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #405 -: Март 14, 2008, 13:21:20 pm »
Е, май е крайно време да ви се представя и аз;-)) Казвам се Таня на 40, от София. Половинката се казва Валентин и той е на 40. Женени сме отскоро, а правим опити от 2 години. Инженери сме и двамата, но аз работя в банковата сфера, а той в областта на рекламата.
Проблема засега е изчерпан яйчников резерв при мен и Хашимото. Правила съм почти всички изследвания, включително и лапароскопия. При него проблеми няма засега.
Щастлива съм, че съм част от този форум, където намирам много подкрепа и черпя знания от вас!
Успех на всички!
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #406 -: Март 17, 2008, 14:19:36 pm »
Ами то като, че ли е редно и аз да се представя  8) Казвам се Ива на 29 - рибка. Той е на 37 козирог. Заедно сме от деня в който се запознахме 01.01.2007 от април правим опити за бебче. Ще се женим на 13.06.2008 - единственият петък 13-ти за тази година  :lol: и много ама много ни се иска до тогава ЧУДОТО да стане. Радвам се че съм тук и благодаря че ви има!!! :balk_64:
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #407 -: Март 17, 2008, 14:52:30 pm »
Здравейте! Моето име е Мария, на 24, дева. Половинката ми е на 29(почти 30 :D),рибоче. Заедно сме от 3 години и малко:) Правим опити за бебче от 11.2006. 1 път стана, но го загубихме:( Сега продължаваме с опитите все по -усърдно :) Имаме 3 прекрасни писанки, много си ги обичаме и не знам какво ще правя, ако ги няма. Както са казали хората, ако отгледаш едно животинче, то ти си готов да станеш и родител :) Надявам се силно вече да стане:)
Радвам се, че съм част от вас и ви благодаря, че ви има  :bighug: :bighug: :bighug: :thankyousign:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #408 -: Март 18, 2008, 09:22:45 am »
Аз съм Невяна, майка на Елица.
на 14.03.2008 получих кръвоизлив при втората си бременност и диагнозата беше мисед.
Надявам се следващия път всичко да е наред
*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #409 -: Март 19, 2008, 22:39:44 pm »
Да се включа и аз. Казвам се Магдалена, на 26 съм,от Благоевград и работя в банковатат сфера. Съпругът ми се казва Станислав, на 31 и работи като строител. Малко повече от 5 години сме заедно, женени сме от веве почти 2 години и половина, правим бебе малко отпреди сватбата. При цветна снимка се установи, че дясната ми тръба е с хидросалпингс, а лявата е нагъната и със сраствания. При лапароскопията махнаха дясната и уж оправиха лявата, но пък сега спермограмата малко се влоши. Имаме една неуспешна инсеминация и сега чакаме да започнем и първият си инвитро опит, който се отложи тозси месец, защото доки няма да работи в дните когато ще ми е нужен най-много. Радвам се, че съм част от този форум и че намирам все повече истински приятели и ХОРА най вече. Благодаря ви че ви има!

*

    sesi

  • ***
  • 218
  • Прави добро и ще получиш добро!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #410 -: Март 19, 2008, 23:46:15 pm »
Здравейте!
Много се радвам, че ви има,казвам се Катя на 28 год.зодиа козирог,а съкровището е на 30 и е зодиа рибка.
Семейство сме от 2005 и двамата сме веселяци,обожаваме почивките когато има възможност разбира се,и много други неща new_birthday
Започнахме с опити за бебче,след поредица от ходене по лекари се оказа, : :bighug:че милия ми има варикоцеле,наложи се опер. намеса и след 6 месеца се получи,но уви спонтанен аборт след 6 месечно пазене започваме пак да опитваме,дай БОЖЕ да стане,,времето ще покаже.
А на вас МАЦКИ ви желая успех и много да вярвате,че ще стане ГОСПОД си знае равотата
*
Мира
« Отговор #411 -: Март 21, 2008, 16:23:17 pm »
Здравейте мили момичета,
аз съм Мирена 36 Водолей - Компютърен инженер от Пловдив
щастливо омъжена за Стоян 37 - Адвкокат
От 4 години безуспешни опити за бебе. Направила съм почти всички изследания - преди 3 дни и лапароскопия. Засега причина за липсата на бебе при мен няма.. и макар спермограмата на любимия да не е перфектна според специалисти причината и в него не била.. Решила съм да напиша по подробно за моето "ходене по мъките" следващата седмица.. за едно безмислено и скъпо ИНСИ.. за доктори при които никога да не стъпвате и за такива, заради които я има надеждата ми, че и аз ще родя живо и здраво бебе.
*

    meri_djein

  • *
  • 47
  • това което не ни убива ни прави по силни
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #412 -: Март 21, 2008, 17:00:45 pm »
Здравейте vesielina-Веси ямбол служител отдел рекламации.30г.детенце на 6г.любимия на 32 макар да не иска да си признае :D.обичам да пътувам обожаваме морето и детето.от скоро съм тук и ще се радвам да подържам контак със много от вас.приемете ме без резерви.целувки
Ден преди раждането си дете попитало Бог:Не знам защо ще се появя натози свят?Какво трябва да правя?Бог отговорил:Ще ти подаря ангел, който винаги ще е с теб.Той всичко ще ти обясни.Но как ще го разбирам, аз не знам езика на ангелите?Ангелът ще те научи на своя език.Той ще те пази.А как е името на този мой ангел?Не е важно как се казва, той има много имена.Ти ще го наричаш Мамо




любовта.url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=vesielina][/url]
*

    Mariada

  • *
  • 16
  • В очакване...
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #413 -: Април 17, 2008, 12:18:12 pm »
Здравейте,казвам се Мариана.Живея и работя в София.Заедно сме с мъжа ми от две години и почти от толкова правим опити за бебе.На 33г. съм,той е на 37г.Желая успех на всички бебеправещи!
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #414 -: Април 19, 2008, 11:59:36 am »
Да се включа и аз...
Име Румяна, няма нищо общо с Огняна освен по последните букви, и това че няколко пъти са ми бъркали името с Огняна...
На 35 години, уви, вече, но с повече побеляла коса.
Зодия: Козирог и като зодията си меланхолична и вглъбена...
Златото: Цветан - Цецко, на 33, Везни - "измерва" ме от както сме се срещнали. А това беше преди...9 години.
Аз по образование - журналист, по призвание - може би не. До преди година работих в едно списание, преди това във фото, сега - върху себе си и уж, върху английския си... (струва ми се и двете загубена кауза :lol:)
Златото - прави букети и по цял ден ги носи на разни мацки...
Аз брюнетка, той - блондин.
Не сме минавали под венчилото и може би няма да минем.
Имаме син на 7 и половина.
От 3 години работим за братче или сестриче.
Първите 2 години поне не личеше, че нещо става, на трета - два миседа...
Не искаме да се отказваме...
това е. Надявам се да ме приемете.
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #415 -: Април 19, 2008, 12:41:08 pm »
ognyana, добре дошла!Дано скоро да зарадвате баткото с братче или сестриче!А защо не и с двете  :D
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #416 -: Април 20, 2008, 16:51:16 pm »
ха, Жеки, аз пък помислих, че си се представила, та рекох да видя де..... :lol: :lol:
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #417 -: Април 20, 2008, 17:59:52 pm »
ха, Жеки, аз пък помислих, че си се представила, та рекох да видя де..... :lol: :lol:
Ми аз се представих отдавна ,Мари.Де си бляла?! :lol:

Виж стр.19
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #418 -: Май 03, 2008, 19:43:29 pm »
бе видях аз, ма рекох че нещо ново си добавила бееееее, пусто женско любопитство :lol: :lol:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #419 -: Май 05, 2008, 12:22:33 pm »
Аз съм Даниела на 27, зодия Риби . От 7 години сме заедно, а от 7 месеца сме женени. Мъжа ми е Овен на 33. От 2 месеца правим опити, засега без резултат. Аз работя в автомобилна компания, а мъжа ми има собствен бизнез. Успех на всички