0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #380 -: Октомври 04, 2007, 01:57:23 am »
нека се запиша и аз.казвам се петя на 32 години а сапруга е на 30.от несебар сам.работя като управител на комплекс в свети влас.от близо 4-5 години правим опити.имам 4 инвитро опита в момента те4е процедурата по петия.зодия скорпион.оби4ам да патувам :balk_179: :bighug:,но с тези опити не ми остава време.успех на вси4ки от мен 
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*
ami da se predstavia i az togava
« Отговор #381 -: Октомври 04, 2007, 17:42:08 pm »
 :D  казвам се мариета  на 21 години съм.съпругът ми се казва станимир и е на 25.Женени сме от януари тази година.и двамата сме зодиа везни.повече от година се опитваме да имаме дете и все още не става,но няма да се откажем :wink:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #382 -: Октомври 04, 2007, 19:14:04 pm »
Здравейте,казвам се Виктория на 21 и съм от В.Търново, съпруга ми е на 24 заедно сме от 5 години и сме женени от юни тази година,правим опити за бебе от ве4е 6 месеца и все още без резултат,но си споделяме постоянно и се подкрепяме много и няма да се спрем пред нищо да сбъднем ме4тата си.
 От август съм във форума и страшно много ми помага-вси4ки сте толкова мили дори когато ми е много тежко няколко думи или нещо написано ми повдига настроението за което благодаря!!!Успех на вси4ки бебеправещи и много щастие и усмивки на мамите-настоящи и бъдещи!!!
« Последна редакция: Октомври 04, 2007, 19:15:59 pm от Виктория »
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #383 -: Декември 05, 2007, 09:52:20 am »
И аз да се представя. Andreaivano= Мариета. Родом съм от търново, но от 4 години живея в Пловдив. Февруари ще стана на 26. Милото си е от Пловдив и март ще на прави 35. Заедно сме от година и нещо, ама тя лентичката показва най-точно. Не сме женени, живеем заедно и от септември 2007 правим бебе. Засега без резултат, но ако до февруари не стане, ще започнем с изследвания.
Радвам се да съм сред Вас момичета.
]
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #384 -: Декември 05, 2007, 10:28:43 am »
Здравейте,казвам се Мария на 27г. от София.Съпруга ми е на 37г.правим опити за дете от 2000г.
Надявам се тази Коледа да ми донесе най-желания подарък.
 :bighug: ви и успех на всички.
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #385 -: Декември 05, 2007, 15:21:05 pm »
Здравейте tina_72=Татяна от Стара Загора съм на 35, а милото на 34 заедно сме от 7 години и от една година женени и година и три месеца опити за забременяване.Аз работя като счетододител, а съпруга има собствена фирма за производство на мебели.Обичам пътуванията и добрите филми.Имам куче с което обивам да ходя на разходки след работа.


*

    eliana444

  • *
  • 7
  • Мисли само позитивно!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #386 -: Декември 11, 2007, 11:52:36 am »
Здравейте и от мен! Аз съм Елиана 444, а иначе - Краси, юрист съм, на 36 г, зодия близнаци. Имам син - Елиян,на 11г. През април се омъжих за втори път. Любимия се казва Ники и е колкото мен. Опитите ни за бебе засега се провалят.
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #387 -: Декември 11, 2007, 18:50:01 pm »
Здравейте,
казвам се Галина от В.Търново , на 32г.съм ,съпруга се казва Петър на 37г.Аз съм зодия Овен , а половинката Водолей.
Заедно сме от 5г. , от две години правим опити за бебе , но се оказа ,че има проблем и през февруари 2008 ще е първият ни опит инвитро.


*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #388 -: Януари 17, 2008, 18:28:50 pm »
Здравейте :D Вече година от както съм във форума и е време да се представя.Казвам се Диана-на 37 години-зодия Рак.Имам син на 17 год. от първия си брак.Мъжът до мен е на 35 год.-също Рак.Заедно сме от 5 год.,но нямаме брак.С мъжки фактор сме и се борим вече 4 год. с това.Радвам се много,че попаднах тук момичета,без вас нямаше да имам сили да продължа напред.Предстои ни стимулирано инсе следващия месец и се надявам да стане чудото.Прегръщам ви силно!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #389 -: Януари 31, 2008, 15:26:10 pm »
здравейте и от мен :D!казвам се катя,на 27 години(зодия везни),мъжът ми е на 26 :oops:(младо гадже си взех :wink:),той е зодия козирог.професия-рехабилитатори сме и двамата!опити за бебе правим от януари 2005..безуспешни :(!всички изследвания досега са уж ок,ама има още доста,които явно не сме направили(никой не ни беше казвал)..ще видим след това каква диагноза ще ни поставят :?!
с мъжът ми сме женени от февруари 2003,заедно сме от април 2002!обичаме се многоо  :dance2: ,дано винаги е така!
обичам да рисувам,танцувам,карам кола,слушам музика...за разлечение предпочитам пътувания,кино,стрелба..
много съм любвеобилна и чуствителна(второто май нетрябваше да го пиша,по скоро е "-" черта :oops:)
без приятелите си немога :D
ами май това е в най-общи линии за мен :oops:
приятно ми е да се запознаем :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #390 -: Февруари 02, 2008, 08:18:55 am »
Привет на малки, големи и още по-големи момичета и момчета!  :bighug:
Мариела съм, "една жена на 33".
Планината е моето изгубено вдъхновение. Търся го безуспешно извън България.
Най-щастливо омъжената майка на внучката на добра свекърва.
Усмихвам се на вас.
Добре заварили! beer::
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #391 -: Февруари 09, 2008, 00:48:59 am »
ПРИВЕТ И ОТ МЕН :P
казвам се  Росина,по професия съм ветеринарен лекар,но в момента не работя,с милото сме женени от септември 2007година.
страшно много се радвам че открих този форум :party: защото в момента и ние не занем още дали сме готови за бебче но май много искаме  8O и общо взета май ни е много объркано и се надявам тук да открия много отговори
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #392 -: Февруари 15, 2008, 11:45:58 am »
Здравейте  :balk_64:
Казвам се Галина на 22 години от Велико Търново. О мойто мила Йордан (на 24) сме младо семейство и от 2 месеца сме решили, че искаме бебче (преди това само аз си бях решила  :oops: )
Хобито ми е да шия гоблени, да чета книжки (предимно окултни) и да си пиша във форумчето на Зачатие.
ПРИЯТНО МИ Е ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ :bighug:
 

*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #393 -: Февруари 15, 2008, 12:03:29 pm »
И аз до сега само четях тази тема, но днес реших и аз да се представя. Казвам се Диана, като гледам тука сме доста с това име, ама както се казва - "много сме, силни сме"  :grouphug:
23-годишна везна от София, мъжо е козирог, на 31, семейство сме от 07.07. 2007, адски много го обичам и съм готова на всичко, за да сме заедно и да бъдем щастливи :)в момента уча магистратура по Археология, работя в театър, правя се на домакиня и така :)той пък работи в сферата на киното и въобще много здраво се е забил в 7-мото изкуство :lol: :lol:
По време на сватбата си бях бременна, но не знаех, по-късно това беше моят подарък за него, но на втория месец всичко завърши с мисед. Беше ми много тежко, но ето, вече минаха 6 месеца, сега съм по-силна и готова да започана борбата отново!! А благодарение на "Зачатие" и на всички вас, които пишете тук, съм и много по-информирана! тук намерих и чудесни хора, с които мога да си говоря за всичко!!
Благодаря ви,че ви има!Продължавайте да сте все така силни!! Дано мечтите ни се сбъднат!! :bighug:
« Последна редакция: Февруари 15, 2008, 12:24:40 pm от dianka »
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #394 -: Февруари 15, 2008, 13:50:11 pm »
Здравейте!!Бих искала и аз да се представя,въпреки че съм нова тук!
Казвам се Радка(но никой не ме нарича така,всички ми казват Рада откакто се помня)!На 24г.(везни) съм,а милото е на 26г.(рак)!Заедно сме от почти 4г.,но без сватба(а и не мислим да правим)-така се чувстваме страхотно!Занимаваме се с частен бизнес и сме непрекъснато заедно!Правим сериозни опити в "бебеправенето"от около 3 месеца,но засега безуспешни!Радвам се,че този форум съществува,и че всички тук сте така отзивчиви и готови да споделите вашия опит!Така изчитайки почти всички теми,научавам толкова много нови и интересни неща-уча се от вашия опит!
Благодаря на всички!И ви пожелавам успех!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #395 -: Февруари 18, 2008, 00:16:33 am »
Име:Даниела
Години:27
Зодия:козирог
Имам син:Валентин на 2г 8м
Мъжа ми:Владислав на29г
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #396 -: Февруари 28, 2008, 21:34:00 pm »
Здравейте,аз съм Нина и скоро ще стана на 25,мъжът ми Ради е на 28.Заедно сме от близо 7 години,а семейство от почти 1г.От тогава и спряхме да се пазим с надеждата да дойде бебе,но засга без успех.И двамата сме от родопите,но от 4г.живеем заедно в Пловдив.Студентка съм със специалност счетоводство и контрол и работя в тази област.
Форума е страхотен и ще гледам да съм по-активна от тук нататък.
Благодаря Ви :bighug:
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #397 -: Март 04, 2008, 11:26:27 am »
Е айде и аз да се представя- Казвам се Симона, на 27 год., а мъж ми е на 26 год. от 8 години сме заедно а от 2 сме женини, имаме детенце-прекрасно малко момиченце, живаче!Работя в Министерството на културата а мъж ми снима предаванията по нова телевизия, обичам ги много и затова съм се решила :D,решили сме че трябва да си имаме още дечица, колкото господ реши!Опит за второ от един месец- искам го бързо!!!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #398 -: Март 04, 2008, 15:31:49 pm »
Да се представя и аз:)
Казвам се Петина, на 32 години.От Шумен съм, но от 8 години не живея там:)От една година живеем във Варна защото съпругът ми е оттук.Тои се казва Светлозар и е на 38 години.Моряк е и го няма по 8 месеца в година, но не наведнъж:)))Аз откакто сме във Варна не работя или поне работя за нас:)От 2 години правим опити за бебе а това е първото ни ИКСИ-засега още незнам резултата ама на 13 март ще ви го кажа:)
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #399 -: Март 04, 2008, 20:15:28 pm »
Май вече е мой ред:)
Казвам се Теодора, на 33, водолей. Той е на 41, близнаци. От 3,5 години сме заедно, не сме женени. Той има една дъщеря от първия си брак.
Сега идва гадното: Вазектомия по желание  4 месеца преди да ме срещне:( Забравя да го спомене обаче:( Разбрах го когато вече живеехме заедно и го накарах да си направи спермограма- чудесна! Явно проблема е в мен, но това ще го разбра след 2-3 месеца, когато си направя изследвания!
Въпреки всичко го обичам и искам деца от него:) Опитваме от 5 месеца, но времето ме притиска...:(
Радвам се, че ви има и имах възможност да науча толкова много от вас:)