0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Sykrovishte_1

  • *
  • 49
  • За всичко се иска търпение.
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #300 -: Март 04, 2007, 12:05:58 pm »
Здравейте и от мен,аз се казвам Валентина на 33г ,а скъпия Иван на 35г  заедно сме от 13г. имаме едно мом4енце на 7г.Много ми беше приятно да се запознаем. :D :P
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #301 -: Март 04, 2007, 17:10:52 pm »
Здравейте и от мен.Казвам се Петя и съм на 29 години.Мъжът ми е на 33.Живеем в малко крайморско градче.Имаме дъщеричка на 6 години,която много иска да стане кака.За сега без резултат-вече почти 4 години.
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #302 -: Март 04, 2007, 20:00:13 pm »
 :hello2:и от мен мили момичета -казвам се Ади на 23г от София.Зодия Стрелец,завършил икономист и се надявям скоро да работя това,което съм завършила.Оперирана съм от огромна киста и с диагноза Ендометриоза,с лечение диферелин :cry:.Тази гадна болест беше и причината заради,която се записах във форума,приятно е човек да чете вашите статии :Dи макар да не ви познавам и да съм от скоро в форума някакси  чувствам ,че мога да споделя и че ще бъда разбрана :bighug:
« Последна редакция: Март 04, 2007, 20:29:14 pm от keaty »
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #303 -: Март 04, 2007, 21:10:17 pm »
 Здравейте и от мен, аз съм Анелия, на 21 години съм,зодия Рак, любимият се казва Ивайло и е на 20, зодия Близнаци. Заедно сме от 3 години. И двамата сме студенти в София, вече трета година, иначе сме от Бургас.За сега нямаме деца, но се надяваме скоро да се похвалим :bfp:


*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #304 -: Март 04, 2007, 22:55:40 pm »
Добре дошли! Тук е страхотно, дано скоро сбъднете мечтата си! :balk_21:

keaty, гледам си активна в играта на асоциация  :balk_600:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #305 -: Март 05, 2007, 11:51:43 am »
Да Kassi много ми е забавно :D
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #306 -: Март 09, 2007, 19:21:37 pm »
Здравейте  :D
 Аз съм Донка, за приятелите Шамира, Донита ...
Възраст - още малко сладки 20, предстои да добавя още една(Рибоче)
Професия - нещо средно между мениджър и офис-сътрудник (от 2 месеца търся човек за офиса - неуспешно)
Образование -ъъъ...Маркетинг (все още изучаващ се)
 Аз съм от Бургас и макар шантаво предпочитам морето зимата, когато е така бурно и непокорно, и планината лятото - лека прохладна свежест
 Не вярвам,че понятието време и възраст съществуват при любовта
Моята половинка е на 27 год. и преди 6 месеца стартирахме с опитите за бебе...
 Живот и здраве , юли месец ще ставам леля, което е едно невероятно щастие и надявам се за добро на моята сестричка, бебето да не прилича на мен  :witch:
Когато искаш нещо толкова силно, рано или късно го получаваш

*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #307 -: Март 13, 2007, 11:59:03 am »
Шамира здравей!!!Аз имам вапросче към теб-а именно какви са ви изискванията за офис асистент?Аз скоро ше си търся работа именно в тази сфера.
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #308 -: Март 15, 2007, 17:47:46 pm »
Здравейте казвам се Ани на 24г. Зодя Водолеи. Посещавам форума от както преживях мисед аборт. С моя мъж сме заедно 6. Пожелавам на всички през тази година много :bfp1: Всички сте много добро срдечни. :grouphug2: :grouphug2: :grouphug2: :grouphug2:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #309 -: Март 16, 2007, 14:11:22 pm »
Здравейте и от мен  :D, приятно ми е Мария на 39 г.
Тъй като от известно време, освен че ви четя се опитвам да ръся и "мъдри" мисли, реших, че е редно да кажа някои неща и за себе си.
Мъжът ми е на 37 г.
Работя и живея в София. Професията ми е в сферата на финансите, образование съответно икономическо и хуманитарно. Интереси - разностранни, в момента съм силно концентрирана върху преодоляване на стерилитета ... /опити без лекарска намеса - нето 4 г., с лекарска - сега стартирам/
Харесвам и ценя красивите неща, хора, взаимоотношения ...
Този форум е изключителен ... благодяря на "виновниците" за него!   

Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #310 -: Март 21, 2007, 13:44:49 pm »
Здравейте :D Казвам се Вили.Живея в София На 30 години(все още)Зодия Овен,щастливо омъжена от 2г. за Козирог-най-любящия на света! Почти 2 г. работим по въпроса за покооление, ама нещо не се получава... :dontknow: При половинката всичко е ОК, при мен се търси проблема. Сега съм в очакване на резултати от хормонални изследвания... Надеждата, обаче, умира последна!
Иначе обичам да пътувам, да слушам музика, да се ровя из нета...а тук е особено приятно!!!






*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #311 -: Март 22, 2007, 12:05:21 pm »
Привет на всички прекрасни хора тук.
Казвам се Калина - 35 г. Мъж ми на 32 - младеж. Опитваме усърдно от 1г. 3м. Засега открита лоша морфология и май варикоцеле. Работим заедно в наша си фирма, ъъъ в София. Имам прекрасен син на 5г., но мнооого искам още 2. Другият месец ще опитваме с инсе. Стискам палци на себе си и на всички тук.


ТОЙ - 06.11.2001 ; той - 03.12.2007
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #312 -: Март 22, 2007, 19:24:00 pm »
добре дошли на всички, стискаме палци!!!!!!!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #313 -: Март 23, 2007, 10:46:30 am »
Здравейте казвам се Краси на 21 любимата половинка се казва Георги на 31.Познаваме се от 3 години,от1 живеем заедно и правим опити за бебе.Резултата е един "missed" преди 8 месеца,а сега отново съм бременна в 5 г.с(доно сега всичко е наред)Нямам сериозни проблеми,но искам да дам подкрепа на всички прекрасни момичета които имат нужда.Сайта ви е невероятен.Давайте в същия дух.В моментта любимото ми занимание е да разглеждам сайта.
*

    Don_Domat

  • *
  • 3
  • Усмихвай се колкото и да боли
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #314 -: Март 24, 2007, 12:20:52 pm »
АЗ сигурно съм най-малкия тук на 19 съм. От Велико Търново работя като радио водещ във едно радио NRJ нямам си приятелка.... :? нито съм мама нито съм тати нито очаквам бебе надявам се да не ме изгоните от форумчето :P
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #315 -: Март 24, 2007, 17:38:33 pm »
АЗ сигурно съм най-малкия тук на 19 съм. От Велико Търново работя като радио водещ във едно радио NRJ нямам си приятелка.... :? нито съм мама нито съм тати нито очаквам бебе надявам се да не ме изгоните от форумчето :P

Здравей. Няма да те гоним, ако се държиш прилично  :D
Добре дошъл!
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #316 -: Март 25, 2007, 18:43:01 pm »
Здравейте, от няколко месеца чета упорито всичко във форума и вече ви чувствам много близки. Не пиша често, т.к. не се чувствам достатъчно компетентна, но ми е уютно във вашата компания и за това реших и аз да се представя. Казвам се Яна, все още съм на 29 години, зодия Телец, от Пловдив съм. Опити за бебе правим от година и три месеца.
 Е, вече съм на 30.
« Последна редакция: Май 19, 2007, 17:40:23 pm от QnaT »
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #317 -: Март 27, 2007, 11:42:17 am »
Zdraveute i ot men!Na 30g. i jiveem v Ispania.Ot 2g.hodim po makite imame 3 neuspe6ni inse i v momenta ni predstoi 4.

Пиши на кирилица. Има КРЕДОР.
« Последна редакция: Март 27, 2007, 12:06:03 pm от Lali »
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #318 -: Март 30, 2007, 23:49:40 pm »
Здравейте и от мен!Аз се казвам Арзу,на 29год.съм мъжът ми е 37год.Живееме заедно вече 10год.Немаме дечица,надявам се скоро да си имаме.За сега се утешавам с моите 2котки които страшно много обичам.Много ми харесва този сайт,гледам да се ваздържам да не пиша много защото не сам толкова компететна,но затова пък чета почти всичко което се намира тук.Страхотни сте всички.Много се радвам че постои този прекрасен сайт.Оспех на всички дами. :balk_103:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #319 -: Март 31, 2007, 11:56:04 am »
Здравейте,момичета!Реших и аз да се престраша и да напиша някой ред във форума за себе си. Не съм компетента по другите въпроси,за да си позволя да ги коментирам и затова само ги чета с голям интерес и удоволствие.
Казвам се Женя,на 28 год. от Варна.Христо е на 35.Заедно живеем от близо 4 години,а сме женени от едва 7 месеца.Искаме да си имаме бебче,ако може и повече. Започваме да правим опити,надявам се да са успешни.Ще се радвам да си обменяме информация и да получа съвети от ваша страна.
Сайтът е прекрасен.Има изобилие от информация,в която като се потопя не усещам как са отлетели 2-3 часа, а понякога и повече.Благодаря на създателите му. :wave:
Жени