0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #280 -: Декември 21, 2006, 18:56:45 pm »
Здравейте. Аз съм Деси на 27 г. Семейна съм от пет години. Половинката се казва Симеон на 30г. От 4 год. се опитваме за бебенце.
« Последна редакция: Февруари 19, 2007, 14:23:36 pm от Desito »
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #281 -: Декември 31, 2006, 19:57:01 pm »
Здравейте, и аз се престраших да пиша тук :)
Казвам се Стоянка, но никой не ме знае така, а като Таня. Мойто момче се казава Юри.Аз съм на 31, а той на 35. Семейство сме от 3 години и от тогава се опитваме да имаме бебче.
До сега се сблъсках с некадърни лекари и нехайство от тяхна страна. В момента мисля , че съм на правилното място и с правилния доктор, но това само времето ще покаже.
За сега присъдата ни е лоша  спермограма и една неуспешна инсеминация :(  стискам палци със настъпването на новата 2007 г. всичко да е наред със следващата инсеменация. Ще се борим до така желания успех.
Мято за предване няма.
Благодаря на всички, които отделят от личното си време и не са със семейството си за да поддържат този сайт.
Благодаря ви че Ви има. Тук винаги намирам необходимата ми информация и подкрепа от момичетата в стаята за разговори :)
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #282 -: Януари 18, 2007, 18:24:03 pm »
здравейте аз се казвам ани и ми е много приятно :D
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #283 -: Януари 19, 2007, 12:24:55 pm »
Ето ме и мен-НОРА на приблизително 25г. от Варна,зодия Телец.Моя-30г,Козирог-Варна.Заедно от вече 6г.Опити-от тогава.Резултат-0.Борба-води се.Студентка-Счетоводсво.Без една тръба-другата запушена разбира се.Надежди-все още виждам.Приятно ми е.
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #284 -: Януари 21, 2007, 00:10:30 am »
Ето ме и мен: аз съм Мария - юни ще навърша 37, Близнаци. Половинката е Веселин - Телец и е на 36. И двамата сме инженери. Правим опити от 11 години, но май нещо не става. Опити е меко казано. Направо си водим борба. Доказан мъжки фактор.
« Последна редакция: Януари 21, 2007, 01:13:17 am от Abloy »

Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #285 -: Януари 29, 2007, 11:57:43 am »
Аз съм Гергана, на 25 години.Зодия Близнаци съм, а съпругът ми - Овен.Женени сме от 1година и 8 месеца и имаме син - Даниел - на 1 година и 4 месеца.Иначе сме заедно от 9 години.Аз работя в радио, а той в МВР.
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #286 -: Януари 29, 2007, 18:42:08 pm »
Здравейте всички!
Поздравления за темата. Наистина е добре да се запознаем лично.
Аз съм отскоро във форума, макар че ви чета от доста време.
Казвам се Таня. На 40 г. съм/не са никак малко вече :(/ По професия съм художник, но работя като дизайнер и имам своя фирма за реклама.
Съпругът ми е програмист. Женени сме от 8 години и имаме син на 7. Голяма радост ни е. Но претърпяхме точно на 11 септември личната си трагедия /тогава точно се срутиха и двата близнака в Щатите/, а аз по това време бях на операционната маса с извънматочна бременност. ...и от тогава - вторичен стерилитет. От лапароскопията при операцията се уврежда и другата тръба. Правя опит за Ин Витро от 2 години с 2 неуспешни опита до сега. Надяваме се с мъжа ми, че ще дочакаме да се зарадваме и на втората си рожба.
Желая успех на всички във форума!
Ако мога да помогна с нещо, пишете!

Целувки!
Този който търси, винаги намира това което търси.
*

    adian

  • *
  • 7
  • [url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mama
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #287 -: Януари 31, 2007, 14:01:33 pm »
Здравейте, аз съм Антоанета, почити на 30 години. Съпругът ми е на 31, а синът ни на 4 и половина, от миналата година мислим за второ детенце, дори бях забременяла, но се оказа че имам киста (голяма) на яйчника, поради което се наложи да ми направят кюртаж. Трябва да изчакаме още 2-3 месеца, след което отново можем да започнем с опитите. Постоянно мисля за това. Нямам търпение отново да усетя сладостта на майчинството. Желая го от сърце и на всички вас!
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #288 -: Февруари 04, 2007, 19:30:18 pm »
Здравейте много ми е приятно, казвам се Станислава на 28 години съм/все още/, а милият е на 30. Счетоводители сме и двамата и в общи линии, планираме всичко точно, но потомството неможахме... Не сме загубили надежда, сили и търпение - това е нашия план за успех. За сайта разбрах от доктор Даскалов, за което съм му много благодарна, както и за вниманието към мен като негова пациентка. Тук намирам отговор на доста от въпросите си и утеха за страховете си. БЛАГОДАРЯ!
*

    vilimili

  • ****
  • 512
  • Ще ми липсваш много татко!Поклон пред паметта ти.
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #289 -: Февруари 04, 2007, 20:19:50 pm »
Здравеите и от мен.Казвам се Вили,а милото-Дафо.И двамата сме на 29г.,женени сме от 4,5год.,от 3год правим опити за бебок,ама нищо!Много се радвам, 4е го има този форум,за да можем да споделяме.Надявам се да можем да се запознаем и ли4но,аз сьм от Пловдив.Кьсмет и успех на вси4ки!
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #290 -: Февруари 17, 2007, 12:17:45 pm »
Здравейте на всички,
Аз съм Хриси, на 29 години. Живея в Ст.Загора, но съм от родом от Бургас. Психолог съм по образование, но съм работила доста малко по специалността си, а иначе много я харесвам. С моя мил мъж сме от доста кратко време заедно, но беше любов от пръв поглед, а от 4 месеца правим опити за бебе и за сега не се получава. Чувствам се самотна доста често, защото в Ст З нямам приятели и нямам с кого да споделям. Та съм искрено благодарна, че ви открих и че всички тук са страшно мили.
Благодаря че ви има!
*

    adi1971

  • *
  • 41
  • направи каквото трябва пък да става каквото ще
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #291 -: Февруари 17, 2007, 21:36:33 pm »
Аз съм GVENDOLIN-Радослава на 35г 8O От София живея с мъжът ми от 13г :hug2:правиме опити за бебе от 8г Имам 2 извън маточни бремености и 3 опита ин витро. Имам собствен бизнес :coffee:Обичам морето (АМА МНОГО)зодия БЛИЗНАК :comm:
*

    Butterfly_

  • ***
  • 273
  • Много, много щастлива мама и съпруга!!!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #292 -: Февруари 20, 2007, 15:57:33 pm »
Здравейте и от мен!!! :rainbow: :balk_16:

Аз съм Buboleche, Таня на 25 г., от София, омъжена съм от 5 месеца и горе-долу от толква време с милото правим опити за бебе :D
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #293 -: Февруари 21, 2007, 09:42:06 am »
Здравеите,аз съм отдавна в този форум,но преди бях като Tina_k,но неможах да вляза с този ник,но може би от самото начало ви чета,ноо много рядко пиша.Опитвам се да забременея от четери години,аз съм на 24г.почти,а мъжа ми е на 31г.Радвам се,че ви има,всичко,което научих е благодарение на вас!
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #294 -: Февруари 21, 2007, 20:14:25 pm »
Здравейте!
Казвам се Диана, на 24 г., от Пловдив.Той на 44 г.Заедно сме от три години, от тогава са и опитите. До момента - мъжки фактор. От доктор Даскалов научих за вас и му благодаря!От тези съм, които повече четат и по-малко пишат. Питам ви само за неща, за които нищичко не знам! Благодаря на всички и успех!
Целта винаги оправдава средствата:)!!!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #295 -: Февруари 22, 2007, 16:08:58 pm »
:babydust:Здравейте!!!
 :hello: Аз от година съм във форума, но не съм се разписала тук.
Казвам се Павлина :balk_95:, на 30 години, зодия Телец.
 :hug2:Мъжът до мен - Мирослав :balk_63:, 31 години, също теле.
И двамата сме инженери. Аз съм от Велико Търново, но вече 7 години живея и работя в Козлодуй.
От 2003 правим опити за бебе, но резултатът до тук е 2 спонтанни аборта в 7-8 г.с.  :balk_144:
Надявам се скоро да сбъднем мечтата си и да гушнем нашето здраво и сладко  :babyflips:.
Пожелам го от все сърце и на вас! :babydust: stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-girl :pacifier: yahoo_17
« Последна редакция: Февруари 23, 2007, 10:55:01 am от pgzenga »
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #296 -: Февруари 25, 2007, 15:42:10 pm »
Здравейте момичета!
И аз да се представя -казвам се Мая на 27г - инат телец, а съкровището Йонко е на 36г упорит овен. Живеем в Пловдив, аз работя в държавната администрация, а той си има собствен бизнес. Женени от 2г и 8 мес., а правим опити малко преди това, засега се записахме с 2 бременности, като първата приключи с миссед, а втората беше изънматочна. М/увременно се установи микроаденом на хипофизата при мен, микоплазмичка и малко коки, но последните 2 са излекувани и предстои изследване за проходимост на оцелялата тръба. Та дотук сме я докарали и продължаваме упорито с опитите, танците и купоните :D
И съм много щастлива, че открих този форум и разбрах мноооого неща, за което съм безкрайно благодарна на всички Вас!!! :bighug:
« Последна редакция: Февруари 25, 2007, 15:44:25 pm от maia_st »

*

    Жужка

  • ****
  • 564
  • Фен на Пегъзи Музовски
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #297 -: Февруари 27, 2007, 10:43:53 am »
Здравейте и от мен!
Казвам се Жени, на 32 години съм (след няколко месеца ще станат 33), юрист, от 9 години упорито работя по спец., съпруга ми се казва Боян, на 36 години, от 12 години работи на подводни лодки. Живеем близо до Варна и работим във Варна. Заедно сме от 12,5 години. Почти нямам ясни спомени без негово участие  :D.
Правим опити от 2 години и 3 месеца. При мен - ендометриозна киста - оперирана. След намесата - ову е нормална и вече чакаме резултат.
« Последна редакция: Март 19, 2007, 16:35:17 pm от Жужка »
Мога, стига да искам.
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #298 -: Февруари 28, 2007, 23:28:00 pm »
Здравейте, казвам се Петя, на 24г. от Габрово съм, но живея във В.Търново. Ще ми е приятно да общувам с вас и се надявам, че ще мога да разчитам и на съветите ви. :)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #299 -: Март 01, 2007, 20:54:40 pm »
Добре дошла, Петя! Дано сбъднеш мечтата си възможно най-скоро!!!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!