0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #440 -: Февруари 17, 2021, 13:20:51 pm »
Миличката, много ти съчувствам, но края му се вижда вече. Още малко потрай и скоро ще се гушкате. Помечтай малко за този миг, за море или за каквото ти се иска в този момент. Мъжът ти при теб ли е? В това очакване е хубаво да си имаш компания, някак по-бързо минава времето. Изпращам сърдечни прегръдки.

Re: Тема на бременните 105
« Отговор #441 -: Февруари 17, 2021, 13:26:42 pm »
Хелиантусче, на финалната права си. Влезнала си да раждаш, така че без бебче няма да излезеш 😁 После, ако знаеш, как ще ти олекне и колко ще ти е хубаво. Всичко е минало и има едно божествено миришещо, съвършено създание, което да напълни домът ви с уют и щастие. Аз така си казвах. Поне ще излезна от тук с подарък за всичко, което трябва да изтърпя. Докато като бях след операцията, просто мъки без нищо накрая. Така че трудностите са по хубав повод. С теб сме!
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #442 -: Февруари 17, 2021, 15:06:34 pm »
Хелиантус, пожелавам ти докторите да ти помогнат по-скоро да родиш. Стискаме палци! После да си поспиш хубаво!
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #443 -: Февруари 17, 2021, 15:08:54 pm »
Настоява си за постоянен мониторинг. Ако започнат да падат тоновете, ще направят секцио. Особено щом е пипана матката, поне тук, не остават контракции с дни.
Успех. Съвсем скоро всичко ще е просто история, който ще разказваш на приятели и новите във форума. История с възможно най- щастлив и пухкав край.
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #444 -: Февруари 17, 2021, 16:10:37 pm »
Мишето как хубаво го е написала <3
Хубаво му е на детето явно в мама, ама просто не знае, че като го прегърне мама ще е още по-хубаво.

Излезнаха ми резултатите от БХС. Всичко е наред. Само възрастовия ми риск е 1:890. Но той за мен нищо не значи, на базата на другите. Казах си: "Пускам доплера да чуя сърцето и звъня да кажа на баба". Търся аз упорито, търся, само моя пулс. След 15 мин пак. Накрая преместих наляво и там се чу. То бебето се преместило. Аз съм си свикнала, че беше мъниче и си седеше в дясно и там го търся. Ама то хаймана отсега, обикаля си, докато му е свободно. Та обадих се да кажа на баба.
Ако ме пита мен човек, на никой нищо не искам да казвам. Но мъжът ми не го свърта, в офиса трябва да кажа на всички, за да поемат моите задължения и някак не върви само моите приятели и роднини да не знаят. Иначе и аз като Яна, бих пращала снимки от родилното.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #445 -: Февруари 17, 2021, 20:14:43 pm »
Тери, чудесни резултати, радвам се, че всичко е наред с БХС! Ще те питам, като стане на 17 хайманата, къде ще обикаляш да я търсиш по дискотеките  :lol: Сега е лесна за намиране  :lol:
Хелиантус, дебна те и аз цял ден, изпращам ти сили! Повтаряй си при силните контракции, че и това ще мине и с всяка се приближаваш до мечтата си!
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #446 -: Февруари 18, 2021, 09:29:29 am »
Момичета, щях да припадна, даже мисля че припаднах за няколко секунди, добре че вече бях стигнала до Мишо и не паднах на земята.
Започна да ми се повръща, стана черно всичко, имам чувството, че бях с отворени очи, но нищо не виждах, само се опитвах да се добера до Мишо. Той ме сложи в леглото и се свестих и започнаха да ми пищят ушите.
Кръвното ли е това?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #447 -: Февруари 18, 2021, 09:40:54 am »
Тери, на мен ми се случва, когато ми падне кръвната захар, така колабирам по време на цикъл най-често. Трябва да хапнеш нещо сладичко или вода със захар.
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #448 -: Февруари 18, 2021, 09:50:43 am »
То при мен е обратното, аз съм с обратна крива на кръвната захар, ако ям сладко на втория и третия час става по-ниска от тази на гладно.
Добре, че имам доплер та преслушах бебето.
Много се уплаших и от тези хормони само ми се реве сега. Лежа малко и отиваме в клиниката.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #449 -: Февруари 18, 2021, 09:55:36 am »
Тери, или ти е ниско кръвното (започни да пиеш по едно кафе), или захарта също. Аз също съм така. При ОГТТ  направих хипогликемия. Тогава трябва да ядеш по малко на 1,5-2ч. Пий и вода.
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #450 -: Февруари 18, 2021, 10:05:47 am »
И аз това щях да кажа, Тери. Ти нали имаше апаратче? Защо не си я мериш на гладно. Сигурно е мега ниска. Иначе страхотни новини от БХС-то. Имаш си едно прекрасно същество в теб!
Чакам Хелиантус да пише.
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #451 -: Февруари 18, 2021, 10:06:16 am »
Замайването уж е от ниско кръвно. Ама причерняване не е ли от високо? И този шум?

На мен все повече и по-често ми прилошава. И аз така, като ям по-често, е ок. Но ако направя по-голяма пауза - едвам се държа. Вечер, докато приготвя вечерята, не смея да покажа някаква слабост пред детето, защото още не знае. Не смея и да ям предварително, че си приготвям една камара неща за ядене и да не си напълня стомаха предварително.

Аз от БХС кой знае колко не разбирам... Предполагам е добър резултатът. Тери, а кога ще правите пренатален тест?
« Последна редакция: Февруари 18, 2021, 10:09:24 am от Gracy »
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #452 -: Февруари 18, 2021, 11:26:20 am »
Момичета, тази сутрин в 5 и 18 мин се роди Борис, 3.190 кг съвършенство. Всичко стана много бързо, нямах време за упойка,  заслужаваше си всичко! Сърцето ми прелива от щастие! Ще ви пиша подробности тези дни!
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #453 -: Февруари 18, 2021, 11:35:08 am »
Хелиантус, 2 дни вися във форума само, за да прочета това. Честита радост, мило мамче, желая Ви здраве и безгрижно детство на цялото семейство. Чакам с нетърпение да се възстановиш, да отпочинеш и да разкажеш ♥

*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #454 -: Февруари 18, 2021, 11:36:17 am »
Аууууууууу, Честито бебче, Хелиантус! Да ви е жив и здрав Борис! Да ви донесе много щастливи мигове!  :welcome_1:
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #455 -: Февруари 18, 2021, 11:50:09 am »
Да е честит Борис. Нека да расте здрав и обичан. А на мама бързо възстановяване. Вече може да си отдъхнеш и да го обсипеш с цялата си любов 💙
Събират се адаши в групата.
Симеон на Круела, Симеон и Борис на Павла, и Борис на Хелиантусче 😊
« Последна редакция: Февруари 18, 2021, 12:41:34 pm от Татяна Павлова »
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #456 -: Февруари 18, 2021, 11:53:26 am »
Хелиантус, да ти е жив и здрав малкия Борис!
Те са с тенденция за съвършенство Борисовците, да знаеш, особено през февруари.
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #457 -: Февруари 18, 2021, 12:02:36 pm »
Хелиантусче, честита най - чакана радост, честит Борис! Да е здрав, щастлив и борбен като мама. Да ви дарява с много усмивки и радостни мигове. Видя ли, мина всичко и сега изпитваш най - силната и незабравима емоция :bighug: Чакаме те и в бебешката тема 😁
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #458 -: Февруари 18, 2021, 13:09:24 pm »
Хелиантус, да е жив и здрав Борис!!! Нека ви носи много щастие и радост! Бързо възстановяване!
*
Re: Тема на бременните 105
« Отговор #459 -: Февруари 18, 2021, 13:19:24 pm »
Хелиантус, много  му отива името. Господ да ви го пази и да е здрав. Прекрасна новина <3
Аз ходих до клиниката, добре е бебчето. Спеше си, ние супер стресирани, то си спинка. И Докторката каза, че е или кръвно, или хипогликемия. Разпита ме какво съм яла вчера и ми каза къде са ми пропуските в храната за вчера. Много беше страшно днес, радвам се, че всичко с детето е добре.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света