0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните 103
« Отговор #980 -: Юли 14, 2020, 15:45:26 pm »
Минах прегледа, всичко му е наред на човечето. Отговаря си на 7 седмици и 4 дни, точно както трябва да е. Видях сърчицето ❤, не го пуснаха да се чуе, но всичко е както трябва. Имам си две снимчици. Момичета, камък ми падна направо  :)
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #981 -: Юли 14, 2020, 15:49:12 pm »
ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЙ!!! :drunk: :grouphug: Браво , Хелиантус. Направи ли си устата за клексана да ти оправят рецептата?
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #982 -: Юли 14, 2020, 15:49:37 pm »
Хелиантус! Браво на вас с малкото човече! Всичко ще бъде наред.

Лина, от къде ти дойде тази муза с повиването? Само ръцете се прибират. Моите деца обаче спят само с ръце нагоре, а и ми е много гадно да не могат да мърдат.
Прочетох, че едно момиче техните са го връзвали за леглото към 2-3г, за да не си смуче палеца. Представяте ли си? И това беше положителен пример как да се научи бебето от палец или биберон! Ще се гръмна.
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #983 -: Юли 14, 2020, 15:50:40 pm »
Супер новини HELIANTHUS,не че съм се съмнявала де. Говорихте ли за терапията,дали ще може да ти предпише направо 0,4?
Аз днес минах при козметичката и вече съм напълно готова малкия да излиза 😁 ама неще,имам още седмица до термин.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #984 -: Юли 14, 2020, 16:00:28 pm »
Павла, докато гледах из амазон, точно това,което ти беше пуснала като swaddle blankeT ми излезна и на мен. Никога не бях виждала подобно нещо и се разчетох. Ще взема едно пробно и толкоз. Лори, сега като каза също спеше със ръцете нагоре и не знам дали изобщо ще го ползвам. Зависи от човека какво иска. Леле , как шЪ го връзврат , бре? че чак и за пример... Круела, хубаво си направила! Съвсем да си подготвена :)
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #985 -: Юли 14, 2020, 16:09:01 pm »
Хериантус да пуска тема. Ти ще се задържиш дълго тук, че си още в началото!

Ми кажи ми, Лина... откачен народ колкото щеш. Ще се отпиша от всички групи май. Натоварвам се чак.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #986 -: Юли 14, 2020, 16:12:45 pm »
Чуден завършек на темата, с ново бебешко сърчице и една щастлива бъдеща мама ♥. Бременните тук май сме 4 засега и предлагам новата темичка да е от щастливата мама с добрите новини, че да е на късмет на всички ни с радостни вести само.
Ние бяхме на още бебешки пазар с малкия. Уж нямаше да бързам, но аз вече всичко купих, останали са неща, за които просто не се сещам. А може и да не са останали. Баткото ни е горд, избра чаршафи и гащеризонче с панди и обеща да купи на бебето мече панда каквото има и той от бебе и все още гушка нощем. Мъкна всички торби по пътя и се надуваше много. Имам чувството, че той чака с по-голямо нетърпение от мен да се запознае със сестра си. Попита ме кой ще я преобува когато той е на училище и казах, че ако трябва ще му я водя през междучасията. Идилия :D

*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #987 -: Юли 14, 2020, 16:29:57 pm »
Хелиантус,браво на човечето!Много се радвам за вас!Другия път ще чуеш тупкането,и никога няма да забравиш този звук!

Павла,болен народ!Как за Бога ще вържат детето?Братовчед ми си смучеше палеца до три години и беше му изтънял в сравнение с другия.Оправи се и не е болка за умиране.
И Зори спи с ръцете горе,а като не спи ръкомаха и мята крачета,ама виж момъка може да не е така.И аз щях да питам от де тоз мерак за повиване?Остави го да се мята човека както си иска.
Лято,много си бърза.
Хелиантус,пускай тема!
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #988 -: Юли 14, 2020, 16:32:50 pm »