0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните 103
« Отговор #920 -: Юли 09, 2020, 15:05:47 pm »
Ох момичета,нито мога да спя,нито мога да се разходя,само мига да ям 😂😂😂
Като тръгнем на разходка така се изморявам и така ме стяга корема че сядам през 5 мин. Като си легна се събуждам цялата потна и ми е яко жега,после ми се пишка,после въртене докато си намеря поза 😩😩 абе види му се края 😁
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #921 -: Юли 09, 2020, 16:28:27 pm »
38 и колко дни си? То това исках и аз да кажа, че малко остана. Ама колко... Дни или 2-3 седмици. Но му се вижда края вече 🤗

Re: Тема на бременните 103
« Отговор #922 -: Юли 09, 2020, 16:46:10 pm »
38+1 съм 😁 има седмици най вероятно,не са дни хах
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #923 -: Юли 09, 2020, 17:38:52 pm »
Колкото повече-толкова повече.
Аз днес на работа от дома на шефа, не знам що реши, че трябва да съм тук. Цял ден на някаква пейка. Първо бях вътре, че ток за компютъра трябва. В един момент дойде един и ще пръска за гадини. Призля ми чак, та му се скарах. Изнесе ми компа навън, но неудобната поза ми разказа играта. А и тук е шумно - минава влак често, флексове и други машини, животни... И малкия с мен, все нещо примрънква и иска. От шумотевица не чувах заседанието и доста се уморих от цялата работа. Това другият ми шеф де. Първия се хвана за главата като му казах.

*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #924 -: Юли 09, 2020, 20:34:01 pm »
Круела, накрая си вече, то си и голямо и бебчето и си е тегавиня. И с почивки, аз си мисля, че е по-добре да се движиш, колкото можеш. Мен пък ми излезе ешерихия еколи, 10^4 в урината. Чакам и мб и да видим какво ще пия.
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #925 -: Юли 09, 2020, 20:57:06 pm »
Лято интересна работа 😁 шегувам се хах
Lina88 аз за щастие се разминах и цяла бременност микробиологията ми беше чиста. Вземи Гинофит,знам че е добър.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #926 -: Юли 09, 2020, 21:43:22 pm »
Да, имам. Довечера слагам. Поне не е масово. Лято, как пък са пръскали като си вътре?
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #927 -: Юли 09, 2020, 23:59:10 pm »
Лина, и какво от това? Симптоми имаш ли? Пусни пак урина и секрет и ще видиш, че нямаш нищо.
Аз бях с е.коли цяла бременност.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #928 -: Юли 10, 2020, 06:50:04 am »
Хм, Павла. Ами миналия месец урината(обикновена) ми беше пак с левкоцити, но стерилната излезна чиста. Сега пак същото, но стерилната не е чиста. Имам си течение нон стоп, ама това може и да е от бременноста. Ще пусна в понеделник още една урина.
Момичета, попадна ми в нета някаква новост, където бебето го завиват, като "опаковано" е в пелена. Много успокоявало бебетата. Дори не знам как точно се нарича. Вие такова нещо срещали ли сте? Руми, как сте ? Хелиантус, още от запасите ли караш?
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #929 -: Юли 10, 2020, 08:11:33 am »
Лина,Зори беше опакована в пелена.Не стегнато,просто цялата плюс главата беше в пелена.Това само в деня на раждане,на другия ден ми я донесоха в дрешки.Не знам дали за това говориш.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #930 -: Юли 10, 2020, 08:15:39 am »
Както казва Слънчицето, така е и тук само след раждането. После ги обличат.
Ние сме добре, утре ни изписват. Кърмим се нормално и така. Мен още ме наболяват шевовете, но и това ще мине.





*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #931 -: Юли 10, 2020, 08:25:18 am »
Е, не пръскаха докато съм вътре, но и това можеше да стане. Просто там е цех освен къща и беше голяма лудница. Някой викнал да се пръска тоя ден без да знае, че и аз ще съм там. А моето присъствие беше инцидентно заради заседанието. Все пак ми изнесоха разклонител и компютър навън, но пък там беше шумно и едва чувах какво се говори на заседанието. Страхувам се, че наистина отиваме към пълна забрана за излизане тук. А и, че не знам как ще се опазя здрава още дълго... А наесен ще ми се види черно всичко с първолак, бебе и мъж студент в друг град. Егати яката година в комбинация с хормоналните ми разстройства ми действа емоционално недобре. Чак не ми остава друго освен да се усмихвам и да се нося по течението, пък каквото дойде.

Re: Тема на бременните 103
« Отговор #932 -: Юли 10, 2020, 09:53:03 am »
Лина, още съм на запаси, да. Имам за днес и утре, и край. Аз нещо рязко се влоших от няколко дена. И преди ми беше лошо и повръщах, но това вече е друго ниво...ужас направо.
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #933 -: Юли 10, 2020, 10:00:44 am »
HELIANTHUS аз бях така до началото на 4-ти месец. Бях ни жива,ни умряла. Ако повръщаш повече от 5-6 пъти на ден потърси лекар,другото е електролити за да не се обезводниш. Как влезнах в 4-ти месец като с магическа пръчка всичко мина и остана само сутрешното повръщане за още няколко седмици.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #934 -: Юли 10, 2020, 10:21:18 am »
Хериантус, при HG трябва да се потърси помощ ако- повръщаш повече от 4-5 пъти, отслабнала си повече от 5кг, имаш ниско кръвно и въобще, ако се чувстваш като парцал.
Могат за ти изпишат антиеметик и май и витамин е дават б12,6. Не чакай да станеш съвсем зле, че и в болница може да лежиш.


Лято, мъжът ти редовно ли ще е?

Не знам какво друго се очакваше да стане като аз хората са като изтървани.
Пазете се!
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #935 -: Юли 10, 2020, 10:47:52 am »
Последните 3 дни повръщам по 7-10 пъти на ден. Кръвното ми е ок, но се чувствам много зле , направо не мога да стана от леглото. Снощи даже реших, че се разболявам, още не съм 100% сигурна, че не се. Тресеше ме, т ми 37.5, боляха ме ставите и мускулите,  но днес съм ок, не знам какво беше това. Може да звънна на GP-то да видим какво ще каже. Иначе пия вода с лимон, портокалов сок, но може и да съм се обезводнила малко, не задържам много храни и течности.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #936 -: Юли 10, 2020, 11:11:51 am »
Хелиантус,доста повръщаш.Обади се на лекаря,не знам как е при вас,но на мен ми казаха,ако повръщам повече от пет пъти да ходя да ми слагат система.Всичко ще отшуми,още малко.А и толкова си чакала тези неразположения,просто стискай зъби и звънни на лекаря си.Сваляш ли кг?
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #937 -: Юли 10, 2020, 11:22:05 am »
Руми, честито! Много здраве и щастие и на двете ви ❤️
Хелиантус, пиши. Аз утре се прибирам и ще мога да ти ги изпратя. Само трябва да ми кажеш как.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #938 -: Юли 10, 2020, 11:26:46 am »
Хериантус, звънни 100%.

Лина, сигурно имаш предвид метода на Корп с поливането на ръцете и свободните крака. С тези пелени- https://www.amazon.co.uk/Swaddle-Newborn-Blanket-Organic-Swaddles/dp/B07KRMD9T4/ref=mp_s_a_1_3?_encoding=UTF8&c=ts&dchild=1&keywords=Swaddles&qid=1594369472&sr=8-3&ts_id=63039031


Другото повиване при раждането, като кукли, не е ново, даже напротив.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #939 -: Юли 10, 2020, 12:28:13 pm »
 Хелиантус, а нещо ядеш ли между тези повръщания или и водата връщаш? Опасното е да не се обезводниш. Аз също бях много зле. Нон стоп повръщах, не знам по колко пъти и водата даже. Ама нон стоп се наливах с вода. Повръщах и м/у срещите с часовник, да не закъснея и този път около края на третия приключих. С миналото бебе до края повръщах, с Лори само в началото, от банан :) Общо взето трябва да направиш, това което Павла казва. И аз вдигах темепература, но не знам дали е защото бях бременна или защото се карахме като животни тогава. Сега, с моя момък, бях парцал, вярваш ли ми след като оставех Лори на даскало, спирах на няколко пъти докато стигна работата просто да се съвзема. Спирах и преди подземния паркинг, защото е на спирала влизането и яко зле ми ставаше.Бях ходещо зомби, бях убедена, че в някъв момент права ше пукна като кон, ма ей ме на :) Кажи на лекаря си, дано ти дават витамини и тея електролити,  пък ще мине и този път пухкав бебок накрая.
Руми, болят си шевовете, няма начин и това ще мине. Ходи ли по голяма нужда?
Ясно Лято, за работата. А иначе май няма идеален начин да "дойде" бебето. Ще се справите.
Да, Павла, баш това. Четох, че се чувствали по-сигурно и спяли по-добре. Чудя се дали да не пробвам няколко такива.