0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #980 -: Март 23, 2020, 13:08:55 pm »
Аз говорих за стойка за самата вана,вътре ще мисля в движение.
Мокри кърпи имам 7 пакета Water wipes от училищата,после ще вземам.
Мекия повивалник върху скрина ще е за смяна на пелени,а четка и препарат за шишета да,ще добавя.То и шишета се надявам да не ползвам.
Надявам се на кърмене и ще се опитвам сериозно,а стерилизатора за помпата и биби.
Сгъваемо легло и матрак за него ще ми даде приятелка,детето й два пъти е спало там,ще я ползвам за нашите уж,порт бебе имам също,от работа ми го дадоха,останало от инвертаризация.Ще видя в кое ще е удобно на бебето .Чорапи лятоска не трябват нали?
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #981 -: Март 23, 2020, 13:17:38 pm »
Аз имах предвид нещо върху което иректно ще се сменят памперсите. Накакви подложки които могат да бъдат напикани или наакани и после да ги мяташ в кофата. Аз с бебе 1 ползвах на Памперс. С бебе 2 милех да са такива, които се перат, но не стигнах да ги ползвам.
Чорапи според мен трябва да имаш, защото първите седмици не могат да си регулират температурата. Така че вземи 2-3 чифта летни за всеки случай.

А туй порт бебе какво е?

26.09.2019
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #982 -: Март 23, 2020, 13:25:47 pm »
Ааа ,Яничка схванах сега.Такива еднократни ще взема значи,докато свикна да слагам памперси ,може да има ако и по новобоядисаните стени😁.
Чорапи ок.Портбебе е ей такъв тип нещо http://kasida.bg/chipolino-portbebe-za-bebeshka-kolichka-optimaperfekta-petrol-234-15241.html,има различни.От стая в стая да я нося е идеята.
Ще пусна нова тема.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #983 -: Март 23, 2020, 13:29:08 pm »