0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните 102
« Отговор #920 -: Март 18, 2020, 19:11:20 pm »
Татянче и ние сме така, все на ръце. Спи при нас, но в гнездото, че по-лесно го наблюдавам. Много рядко си лежи и кротува, общо взето иска все някой да го държи. Мъчат ни и колики от рано. Пием капки засега малко понамаляха. При нас няма кой да помага, бабата се разболя точно сега и се справяне сами
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #921 -: Март 18, 2020, 20:20:54 pm »
Лина, Павла беше с киста и бременност, всичко мина ОК.

За тромбофилията тя е голям скептик, писах ти :)

*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #922 -: Март 18, 2020, 20:56:27 pm »
Ми хетерозиготно носителство на ПАИ не е тромбофилия.

Кистата я имам от първата си бременност през 2015. 7 бременности имах с нея. Не се впрягай. Само внимателно.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #923 -: Март 18, 2020, 20:57:06 pm »
Маги, а и който друг е наясно, препоръчайте ми раница ( май са по - удобни и до колкото знам, скоро ще е достатъчно голяма, за да я ползвам?). Не съм ги проучвала изобщо, защото ми се струваше, че това не е моето нещо, но тъпите колики не намаляват и също сме само на ръце, а госпожицата е 6кг и много ми натежава. Кръст, ръце, всичко боли.
Бързо да се оправяте Маги и Танче.
Лина, много се радвам, че всичко е наред.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #924 -: Март 18, 2020, 21:11:36 pm »
Джули, Танче, аз не помня колко месечна беше Лори, но сядах и си я слагах в скута( м/у краката) и я придържах и люшках като много умалеех. Мише, не знам дали твойта не е голяма вече за това.
Ами не знам защо всички други лекари, вклю. И Конова са на мнение че съм за хепарин? Хетерозогот съм за 4g/5g Pai, I/D ACE и c/t за 667с>т (mthfr). Маги , изпуснала съм какво си ми писла за нея. Ами Павле, ще внимавам. Без секс, без тежко и много въртеливи движения в кръста. Нещо др. Изпускам ли?
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #925 -: Март 18, 2020, 23:28:18 pm »
Мише, утре ще ти пиша в темата за бебетата и линкове ще пусна. Ще ви обясня всичко :*
Аз с Моника точно от носене на ръце минах на раница, бях умаляла, и тя качваше по кило на месец и ревеше като звяр. Не от колики, просто ревеше.

Re: Тема на бременните 102
« Отговор #926 -: Март 19, 2020, 13:59:30 pm »
Здравейте от мен 💙 минавам да кажа че току що се връщам от ФМ. Всичко на боксьора му е наред,вече е цели 478гр. успокоих се като го видях 💙💙
Единствено нямам 4D снимки,защото ръцете бяха все пред лицето,нищо ще го видя след 3 месеца важното е да е здрав ! Хубав ден на всички !
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #927 -: Март 19, 2020, 14:18:18 pm »
Круела супер!Много добре значи.Ще го видиш,тъкмо ще е по-оформен.
Аз всеки път взимам диск от прегледа и си го гледаме по няколко пъти😍.Не знам как ще е положението на другия ми преглед -началото на април,като наближи ще ги питам.От 6.04 влизам в 45 дневния болничен преди раждане,и там не знам как ще е,да сме живи и здрави ще я мислим.
Вчера си поръчах 3 нощници за кърмачки от Олх,да почвам да събирам багажа.Не знам кое и как ще работи и затова почнах от сега.Как е по-удобно-един сак с всичко,или отделно мои и нейни неща ?
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #928 -: Март 19, 2020, 14:30:02 pm »
Круела, браво на юнака. Лазар и той беше все с ръцете пред лицето и вечно нацупен.
Слънце, зависи какво ще ти искат за бебка. Аз в една раница му сложих памперсите, кърпички и козметика, а в сака нещата за мен.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #929 -: Март 19, 2020, 15:11:13 pm »
Искат дрешки,памперси,мокри и сухи кърпички,пелени,хавлия,одеало и термометър.Явно отделно ще са.
Нашата пък пандишпанка все е с ръцете горе,последния път зяпаше и мърдаше устичка ,даже и нещо като лека усмивка прави.
Павла,какво стана с врата ?
Кукапетъл,Руми вие как сте момичета?
Изперквам аз,изтеглих HBO GO на ТВ,има безплатно малко ,после ще си го оставя и си намерих сериала дето никъде го няма и зяпам сега.Другата седмица мислим да идем до Аладжа манастир,там в гората няма хора и да се разходим малко.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #930 -: Март 19, 2020, 15:17:45 pm »
Слънце, почти съм ок. Ще се оправя да 1-2 дена.
Аз стигнах багажа в 3 сака.
1 малък, който е за раждането- нощница, първите дрешки за бебето и документи
2 голям- по дни мои дрехи и негови, също и козметиката за двамата. Тук са пелени и превръзки и тн.
3ти резервен, който носят последен- резервни неща, дрехи за изписване за двамата и неща, които биха ми погребвали, но няма смисъл да мъкна. Просто лесно да се намерят
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #931 -: Март 19, 2020, 17:14:12 pm »
Ейй Круела, супер новини, браво! Кога ще ти дават пак час? Слънчицето, кой сериал гледаш?  Аз бих казала и едни ръкавички ако се драска много :) само не знам дали няма да е много топло?
Павла, има едни кремове с арника, много са добри, въпреки че сега едва ли ще ходиш тепърва по аптеките да пазариш. Майка ти пристигна ли, че нещо изгубих нишката. Тя май нямаше да лети от България?
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #932 -: Март 19, 2020, 17:42:56 pm »
Едит ибупрофен и една чаша вино помагат. Най- после да не съм бременна и да се може с арника, абсурд. Мога да се може и да пия с всичко. Дано нямам коронавирус, че противовъзпалителните са забранени.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #933 -: Март 19, 2020, 19:54:37 pm »
Абе ей, Павлаа.. леле винооо ( тече ми лигата ) и ти си права. Пф дано нямаш верно, затфа арника :D помага, бре. Аз минах фм, при моя АГ. Много време го гледахме, че от платното в трудно. Засега е нормално , върви по-голямо 13+2 а трябва да е 12.0. Утре ще се организираме за пренатеста
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #934 -: Март 19, 2020, 20:25:16 pm »
Круела, Лина, браво, това са прекрасни новини! Много се радвам! ❤️🍀💕
При мен излезе, че нямам бактерии в стерилната урина, олекна ми. 😊 Вчера сложих клексана и се изкъпах, и като потече една кръв пак, понеже за втори път ми се случва и не се стреснах, сложих лепенка и сутринта усетих гъделичкане по корема, поглеждам цялата бях омазана в кръв, лепенката преляла.  8O Сега всичко е ок.
Маги и Танче, ужасно за пръстите!  :bighug:
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #935 -: Март 19, 2020, 20:33:39 pm »
Кукапетал, защо не пробваш в баджаците и ръцете да биеш? Само в корема ли биеш? Аа забравих да кажа- май ще е момче.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #936 -: Март 19, 2020, 20:57:37 pm »
Лина радвам се за хубавите новини !🍀🍀Аз по принцип имам час за 01.04,ама май няма да имам.
Kukapetal радвам се че е чиста урината. А за инжекциите според мен сменяй местата паласки,корем,крака. Аз не знам дали казах че ми отмениха часа за Паскалева,дадоха ми за 28.04,надявам се дозата да ми е достатъчна предвид че кръвотока е много добре (пу пу).
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #937 -: Март 19, 2020, 21:36:48 pm »
Лина и Круела, браво на бебоците! Аз съм в събота на ФМ. Утре ще звънна нещо да не са отменили.
Круела, как се влизаше днес в болницата?





Re: Тема на бременните 102
« Отговор #938 -: Март 19, 2020, 21:42:41 pm »
Лина, момче! Юпиии!!!  :bori_005:
В корема и паласките бия, в ръцете сама ще ми е трудно, а в бедрата не знам къде точно, трябва да питам, да не объркам нещо. Аз имам час за 30.03 при моята АГ, но май ще отпадне...
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #939 -: Март 19, 2020, 21:48:12 pm »
А Кукапетал, аз бях сигурна че няма нищо да излене - и аз съм имала такива болки. Те бяха писали другите, че се разтяга матката. Освен и с теб да се чуем по вайбър да ти покажа как го измислих на ръката? Ако искаш ми пиши на лично. И да, момче. То пренатеста ще покаже де.Круела защо не си пуснеш едно контролно анти ха да видиш как си? Руми, уж ФМ , раннен скрийнинг и за установяване на бремеността не се отменяли.