0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #140 -: Април 08, 2020, 13:39:52 pm »
Мише, сложи я в торба за пране или в една калъфка, че ке прецакват закопчалкити.
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #141 -: Април 09, 2020, 06:07:17 am »
Да, не го бях съобразила, благодаря😁
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #142 -: Април 09, 2020, 12:23:51 pm »
Да, забравих да пиша, всичко което е с някакви катарами го пера като го слагам в торба за пазаруване :) Така на мен ми е лесно.Иначе има и торби за пране, но аз не съм купувала такова.
Ох чудя се какво да взема за тия зъби, не сме спали тази нощ.Гелчето облекчава моментно, Дентокинд на Моника не и действаше, но при нея бяха много големи кризи с рев и писъци с часове посред нощ.Тези пъшкат и приплакват, но аз не мога да спя пак.Ще пробвам нещо със сигурност, само да реша какво и да стигна до аптеката.

Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #143 -: Април 09, 2020, 20:12:39 pm »
Маги, тъкмо и аз щях да пиша, че от вчера Дари пак започна да плаче много, но от зъбите. Аз и дадох днес няколко пъти colic tablets. Те по принцип са и за колики, зъби и настинка. За коликите преди не помогнаха, но днес мисля, че подействаха и плача премина в мрънкане. Ще наблюдавам тези дни дали не е случайно. Иначе аз имам специално такива мрежички за пране. С цип са и са ми много удобни.
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #144 -: Април 10, 2020, 09:15:28 am »
Габриела 3 часа тя нощ беше мрън и рев.Заспива и се събужда след минути.Накрая спа на шезлонга с включена вибрация.Аз днес съм като пребита.Дано след обяд успея да спя с тях.Ще чета в нета и ще купувам нещо за зъби.

*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #145 -: Април 11, 2020, 09:07:19 am »
Честит имен ден на Лазар :) Да е много здрав и щастлив!

*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #146 -: Април 11, 2020, 14:25:55 pm »
На Симеон му се активизираха последните за да. Какво става, не знам, но май всички заедно ще вадят зъби. Кучешките с отит извади. Снощи вдигна температура. Малко повече бяга по слънце и после го оставих да си играе е вода 20 мин на слънце, на е 25-27С. Дано те съм го простудила. И така, снощи спах на диванчето при него, но ви висяха краката. Голямо спане беше. А Борис взе, че спя цяла вечер, защото баща му го гледаше. :D
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #147 -: Април 12, 2020, 08:07:47 am »
Честита Цветница на всички!Как сте днес?

*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #148 -: Април 12, 2020, 14:59:03 pm »
Честит празник!

Симеон поддържаше 38-39С. Пишеше от болка в ухото. Венецът му е надут. От снощи започна АБ. Днес е вече почти себе си. За 2 приема е значително по-добре. Няма температура и поне не га боли така. Надявам се тази вечер да си спи в леглото, че се схванах.

Борис, от мъжка солидарност, си спи по цяла вечер. Тази вечер, ако съм при него, ще се буди на 2ч да яде :D

Как вървят вашите зъби?
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #149 -: Април 14, 2020, 08:45:47 am »
Ох, да се оправя Симеон.А децата са страшни, значи майката е за да се тормози  :lol: Моника така ми вика тихо татко спи.А аз като спя се влиза с вик в стаята и се скача върху мен  8O
Зъбите са добре.Вечер е най-зле започва мрънкане и рев понякога.Взех Пансорал, помня че с Моника го ползвах, като ги намажа се успокояват.Но според мен има време до избиването, по-скоро се нагласят вътре във венеца.Ръпа ръце, особено Ади, нервничи, събужда се с рев и писък, но има дни в които е по-зле от други.


*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #150 -: Април 27, 2020, 10:09:44 am »
Никакви ви няма.Мише как е госпожицата, захранихте ли се?

Танче, как е Лазар?Какво става с вас?

Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #151 -: Април 27, 2020, 11:07:15 am »
Добре е, Маги. Сложихме ваксините, беше малко кисел и с много лека температура. Ама много плака като го боднаха.
Вие как сте? А останалите бебчета?
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #152 -: Април 27, 2020, 11:21:57 am »
Симеон е добре. Дивия му се.

Борис расте. На 2м е вече 60+см и 6,200кг. Бузанчо.
Също сложихме ваксинете. Проплака, но нищо драматично.
Симеон въобще не плачеше. Сега обаче той плака като го преглеждаха. Явно го е страх детето, но не знам защо. Нищо не е станало.
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #153 -: Април 27, 2020, 11:28:45 am »
Ние сме добре.Сложихме и ние ваксини.Ади плака, Габи не.После и двете вдигнаха температура и плакаха едната вечерта, другата на другия ден.Не им беше комфортно.
Извеждам ги около блока почти всеки ден.Днес мисля да се разходим до една велоалея дето и без изолация хора няма, но поне е равно.Ще нося дезинфиктант и маски, какво да се прави.

Танче, как сте с храненето и акането?

Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #154 -: Април 27, 2020, 11:50:09 am »
Хапва си момчето. Ама с акането е зор. Е сега се напъва ама му е трудно. Масажирам го, топля го, ама се мъчи. Вече е 59см и 5,300гр. Качва по малко ама е дръпнал със сантиметрите.
« Последна редакция: Април 27, 2020, 12:22:40 pm от Татяна Павлова »
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #155 -: Април 27, 2020, 15:58:50 pm »
Браво на него, нашите девойки са по 5,700 и 5600 и са 60 и 61 см, а са му "каки" 8)

Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #156 -: Април 27, 2020, 16:08:11 pm »
Е, Маги. Те са дами 😉 Направо манекенки с тези мерки 😍
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #157 -: Април 27, 2020, 16:23:47 pm »
 :oops: той Борис най-малък пък голям шишо се извади. Поне е и дълъг.
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #158 -: Април 28, 2020, 09:16:09 am »
Качват девойките.Аз съм спокойна, че Габриела ми беше изправила косите. Вече "говорят" по-активно, Габи даже вика. Ади се обръща от гръб на една страна още не се е сетила да се захлупи по очи.Габи и тя.
Иначе Ади се научи като не е доволна да се опъва на дъга където съм я оставила и е опасна вече.
Вчера направихме първа разходка от извънредното насам.Добре ни дойде на всичките. Взимаме ги с нас на масата като вечеряме,  но нямат никакъв интерес към храната.

Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #159 -: Април 28, 2020, 10:22:17 am »
Лазар вече се мъчи да се смее с глас. Като е на гимнастиката се напъва да се обърне от гръб на една страна, но все още не му стига вътъка. Най му е сладко да си тъпче всичко, което прекара в устата, най вече пръстите. Все едно осмуква кокал 😁