0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #460 -: Април 13, 2019, 09:14:55 am »
Ние имаме още 4 ембриона замразени. Сега трябва само да разбера какво им пречи да се имплантират.
Мълчим си с Мишо, не знаем какво да си кажем
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #461 -: Април 13, 2019, 09:27:43 am »
Ех, Тери, така съжалявам :( Но от малкото време, от което те познавам, усетих, че си много борбен и позитивен човек. Помълчете си с Мишо, поговорете си, поплачете си, ядосайте се даже. И не знам колко е реалистично, но се надявам днешния кръвен да е положителен...

Обременяване с глюкоза беше ли правила? Витамин Б12 и витамин Д? Най-вероятно ще се повториш, но не помня какво си споделяла по тези неща. Храненето ти е супер изчиститено, доколкото знам...
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #462 -: Април 13, 2019, 09:41:38 am »
Не, не, не, не, отказвам да повярвам. Преобърна ми се всичко като прочетох, не може да е истина  :( :(  Тери, на мен това което ми хрумва евентуално е да изчакате ембриончетата да се развият до 5-ти ден, защото може и да спират развитие. А може и да е малшанс наистина. Аз съм ви казвала за една приятелка, която скоро роди близначета. Първия трансфер, 5-дневни перфектни ембриони, лигавица, хормони всичко, както при теб и никакви наченки на имплантация. Със ЗЕТ беше и тя, на следващия месец веднага пак пробва и се захванаха и двете. Прегръщам те много, много силно  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #463 -: Април 13, 2019, 09:45:59 am »
И днешния тест е нули в период
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #464 -: Април 13, 2019, 09:51:57 am »
Ех, Тери! Много съжалявам! Моя колежка успя от трети опит. Ставаш и продължаваш.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #465 -: Април 13, 2019, 10:17:06 am »
Тери  :bighug: съжалявам. Може би Мишето е права да се изчакат до 5 ден. Бъдете силни. Говорете с Мишо, не си мълчете. Ех да му се не види.  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #466 -: Април 13, 2019, 10:22:17 am »
Благодаря, момичета.
Това си писахме с Мишето. Ще говоря с лекарите за трансфер на бластоцисти след естествена овулация. Очевидно не могат да ме блокират, да мине овулация и да трансферират. Този път може би се изпусна имплантационен прозорец. Във вторник овулирах вечерта, трансферираха ми в понеделник тридневни, а по сметки на този ден трябва да са бластоцисти вече, ако забременявам естествено. Ще попитам в сряда
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #467 -: Април 13, 2019, 10:22:58 am »
Ох, Тери, сърцето ме заболя за теб. Имаш много и силна прегръдка от мен.  :bighug: :bighug: :bighug:
Нали знаеш, че дори всичко да е перфектно, шанса при 1 опит е около 25 - 30 %. Просто ей така, без причина. Ти имаш всички перфектни показатели, остава и да улучиш точния %.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #468 -: Април 13, 2019, 10:34:06 am »
Тери  :bighug: :bighug: :bighug: прегръдки мила !!! Не знам какво да напиша. Кураж,сили и дано това са последните нули които виждаш на кръвен тест.🤞🤞🤞🤞🍀🍀🍀🤗🤗
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #469 -: Април 13, 2019, 10:59:26 am »
Д**ба м**ка му. Не ми се вярва Тери, но явно е факт  :bighug:. Вчера се зачетох в бебетата на Зачатие и чета и рева и чета и рева. Сигурна съм, че много скоро  твоето момченце ще дойде при теб, и тогава и твоята история се надявам да е там, за да вдъхва кураж на момичетата които минават през трудния път.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #470 -: Април 13, 2019, 11:03:39 am »
Тери  :bighug: :bighug: :bighug: нямам думи, наистина, нямам!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #471 -: Април 13, 2019, 11:16:41 am »
Тери, Тери, моя малка, Тери... :bighug:
Поплачи си, изготви план...не знам. Съжалявам ужасно много.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #472 -: Април 13, 2019, 11:47:15 am »
Тери, нямам думи!Спря ми сърцето направо като прочетох.... Ужасно много съжалявам! Не е честно....

 :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #473 -: Април 13, 2019, 12:53:56 pm »
Тери, съжалявам, прекрасно момиче, че отново трябва да преминеш през това разочарование. Следя темата, но явно съм пропуснала да изчета всичко... чакахте естествена овулация ли, за да направите ЗЕТ? При моя единствен и успешен ЗЕТ, се подготвях с Естрофем (с подтисната овулация). Върнаха ми 5-дневен ембрион на 17-ти ден. При мен индикациите за овулация (реално нямам, защото съм с ЛУФ) винаги са били за такава на 12-ти ден. Така и изчислиха датата за трансфера. Поговори с лекаря, дори и само за да отхвърлиш вероятността за проблем с имплантационния прозорец. Другото, което мога да подкрепя като съвет, даден от момичетата по-горе, е да изчакате следващия път развитие на ембрионите до 5-ти ден. Обсъдете и това с лекаря си.
Много прегръдки ти пращам. Горе главата, предстоят най-прекрасните ти моменти!
« Последна редакция: Април 13, 2019, 12:55:35 pm от Zlateto ♡ »
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #474 -: Април 13, 2019, 14:15:10 pm »
Тери, мила прегръщам те силно. Нищо няма да казвам, знам какво ти е  :hug2:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #475 -: Април 13, 2019, 14:23:42 pm »
Тери, мисля от сутринта и аз.За мен също трябва да се оставят до бластоцист.Аз имах 9 на 3-ти ден, до 5-ти останаха 6.
Прегръщам те много силно!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #476 -: Април 13, 2019, 14:37:35 pm »
Момичета, лекарите ли го решават това до кой ден да се връщат и по колко ?
На мен на 3ти ден ми ги върнаха, но може би не са искали да рискуват (бяха 2 хубави и едно по-късно тръгнало) и всичките ми върнаха на 3ти ден.



Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #477 -: Април 13, 2019, 14:38:23 pm »
Как мислите: дали да искам един трансфер на бластоцисти на естествена овулация преди да се хвърлям с хистероскопии, ЕрА тестове, пак изследване на куп антитела и т.н.
Мишо май към това клони. И пак иска да пробваме вкъщи няколко месеца, очевидно имаме проблем, той все у нас ще правим децата. Всички мъже са такива.
И какво би донесло това да ги чакаме до пети ден, те ако се развият в среда до бластоцисти и в мен биха. Бих рискувала, поне да знаем реално в ембрионите ли е проблемът или в мен.
В такива моменти клиниките в София са светлинни години пред нашите тук: Ера тестове, хетчинг, ПИД, ембриокултура, лепила и т.н.
Сравнено с миналия път се държа доста по-добре, то човек закоравява от разочарования. Представях си как изкарвам едно голямо ЧХГ, за да дам кураж на Кукапетал, но явно ще търсим и двете другаде кураж
« Последна редакция: Април 13, 2019, 14:43:08 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #478 -: Април 13, 2019, 14:43:41 pm »
Тери,аз като НЕ минала по този път не мога да ти дам съвет,но в бг мама в темата на надежда,редовно пишат за ембриолепило и пид на ембрионите. За пид има различни мнения,защото не е гаранция че ако не излезе на изследването проблем ембриона е годен. Но съм ЗА лепилото доста го хвалят. В твоята клиника не го ли прилагат?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #479 -: Април 13, 2019, 15:28:13 pm »
Тери, в Щерев автоматично слагат лепило, така ми пишеше в документите. Имаше допълнителни опции, за които се подписвахме да се приложат ако има нужда (със доплащане). Останах с впечатление, че вече слагат ембриолепило доста често. Но май в процеса преценяват кой метод и дали да го приложат.
Един миг обич може и ще направи света съвършен.