0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нашите пораснали деца през 2018 г.
« Отговор #120 -: Ноември 15, 2018, 14:01:12 pm »
Желанията са: камион зелен, камион за боклук, бял мотор...  8) Аз като питам: " А книжка?", отговорът е: "Купи и книжка" - нищо интересно засега.
Скоро имаше рожден ден и получи почти същите боклуци. Но до момента това са желанията.
За племенничките, кукли и дрешки.
Teri_90, може ли инфо какви са тези книжки? Много интересно звучат?
*
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Нашите пораснали деца през 2018 г.
« Отговор #122 -: Ноември 15, 2018, 17:09:03 pm »
Моето пораснало магаре все още вярва в Дядо Коледа и иска кемпера на Барби  8O. Убеждавам я, че това е за малки момичета, но не поема особено. Няма да го получи обаче, ще трябва да пожелае нещо друго.
     
*
Re: Нашите пораснали деца през 2018 г.
« Отговор #123 -: Ноември 15, 2018, 17:53:18 pm »
Ау Моника иска за РД мобилната клиника. Шъ полудея. Тва много пари струва, няма шанс да го получи.

*
Re: Нашите пораснали деца през 2018 г.
« Отговор #124 -: Ноември 15, 2018, 18:43:43 pm »
То дето един куп пари струва, ами Теодорка малко възголемичка за такива играчки. Обувки дамски купувам, пък барбешки истории иска  :lol:
     
*
Re: Нашите пораснали деца през 2018 г.
« Отговор #125 -: Ноември 15, 2018, 20:02:23 pm »
1.Муха в супата игра
2.Лего
3.Китара истинска
4. Микрофон
5. Писта  за коли на Спайдърмен

Още и други, ще получи част тях, муха в супата категорично не :)

*
Re: Нашите пораснали деца през 2018 г.
« Отговор #126 -: Ноември 15, 2018, 20:41:27 pm »
1.Муха в супата игра
2.Лего
3.Китара истинска
4. Микрофон
5. Писта  за коли на Спайдърмен

Още и други, ще получи част тях, муха в супата категорично не :)

*
Re: Нашите пораснали деца през 2018 г.
« Отговор #127 -: Ноември 15, 2018, 21:11:59 pm »
Хахаха Муха в супата, няма да се сетя никога.Апорпо Моника миналата година получи писта Хотуилс, не сте сами ;)
Дани и какво ще има за Теди, тази Коледа?

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Нашите пораснали деца през 2018 г.
« Отговор #128 -: Ноември 15, 2018, 22:32:23 pm »
Въобще да не сте се оплакали - само за Коледа трябва да купувате подаръци. Питате ми ме мен - за РД (ама и от баба и дядо да изберем и купим), след 3 седмици идва ИД - пак същото и след още 3 - Коледа. Добре, че ми е умно и разбрано детето и започнахме „добре щом го искаш ще ти го купя, но това ти е подарък за РД. Та за събота вече си получи подаръците от всички. За Никулден и Коледа не ми се мисли. Добре, че любимите ѝ влогъри прописаха, та купуваме книжки. :lol:
*
Re: Нашите пораснали деца през 2018 г.
« Отговор #129 -: Ноември 16, 2018, 06:33:48 am »
Хахаха Муха в супата, няма да се сетя никога.Апорпо Моника миналата година получи писта Хотуилс, не сте сами ;)
Дани и какво ще има за Теди, тази Коледа?

Катерушка за котката  :lol: :lol: :lol:
Иначе нямам никаква идея.
     
*
Re: Нашите пораснали деца през 2018 г.
« Отговор #130 -: Ноември 16, 2018, 09:39:05 am »
Тези реклами по телевизията трябва да ги забранят със закон !
Вече съм много съгласна с колегата, който каза това преди време.
И кемер, и муха, и .... въобще всичко текущо по рекламите е желание. Куклата е резон.
Неделята съм планувала проучвателна обиколка.
Решила съм кънки със сигурност и за нея и за мен, че много ми се карат  :lol: :wink:
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Нашите пораснали деца през 2018 г.
« Отговор #131 -: Ноември 16, 2018, 10:31:07 am »
Днес имало 25% намаление на всички стоки в Хиполенд. Който е намислил подаръците може да се възползва.
     
*
Re: Нашите пораснали деца през 2018 г.
« Отговор #132 -: Ноември 16, 2018, 10:47:40 am »
25% в Хипото и 30% в Комсед, като намалението в Комсед продължава и събота и неделя.Аз вече пуснах поръчки и в двата магазина.Имам племенници и отделно всички дечурлига са раждани в рамките на декември/февруари/март.Да ти се завие свят направо!Отделни и тримата имат именни дни пак по това време на годината, ама ще минат с книжки за тях!И гледаме големи неща, от няколко човека да е един подарък, че тия ситнежи ми писнаха!

Авалон, ролери от Декатлон или спорт депо на намалението им.Но в спорт депо няма номер като за Моника и ще са от Декатлон нейните.Тротинетката ще е от Спорт депо и там чакам намаление сега  :oops:

Иначе Легото го поръчах от Комсед, 3 броя лего да няма сърдити!Че на Моника и племенницата дори са еднакви, и двете едно и също искат - Къщата на Рапунцел  :lol:

*
Re: Нашите пораснали деца през 2018 г.
« Отговор #133 -: Ноември 16, 2018, 13:40:13 pm »
Маги, декатлонските тротинетки са много хубави.
     
*
Re: Нашите пораснали деца през 2018 г.
« Отговор #134 -: Ноември 17, 2018, 17:43:23 pm »
един плюс на по-големите деца - купувам по един подарък на четиримата за под елхата и туй то. Бабите подаряват книги (които децата са си набелязали) и парички.

На Ели купих днес от намаленията в комсед едно лего което ми излезе 70 лв., на Деси купих зимно яке, защото има нужда, всичко й е малко :lol:
Купила съм книгите и това ще е.
*
Re: Нашите пораснали деца през 2018 г.
« Отговор #135 -: Ноември 18, 2018, 09:47:15 am »
Ха,ха,аз също съм за забрана на рекламите. :lol: :lol: Всичко трябвя  да се купува и то на момента. Направо казва-тръгваме,тате!! :lol: И ние сме в "напрегната" ситуация..Коледа,26.12.РД,добре ,че не знаят и за дядо Мраз вече. Пазарувахме от Хиполенд.Там ни беше асортимента. :wink: 1.Кухня.2.Писта с ел.коли.3.Робот.4. Тротинетка,на две гуми,като за "пораснали" :wink:.От баба и дядо за РД. Легото Вили го "дебне" от Амазон и вече е поръчано. От нас толкова.А и други подаръци ще се появят покрай празниците. Като се замисля,аз май имах толкова играчки до 12 годишнина. От "Млад техник" ми бяха купили един аутобан/писта с ел.колички,от ГДР/20 лв.Няма такава радост... :lol: :lol: Още я пазя.Даже ще се пробвам да я възстановя и да му я дам да играе,макар че ,предполагам какъв смях ще предизвика... :lol: :lol: Ами разликата е около 35 години със сегашните..... :lol: :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Нашите пораснали деца през 2018 г.
« Отговор #136 -: Ноември 19, 2018, 10:56:37 am »
ra40, ще е много яко, ако успееш да поправиш пистата и поиграете заедно! това са много вълнуващи преживявания!
едно време и на малките им се подаряваха по 1-2 неща най-много. поне по мое време така беше. 1 играчка, 1 книга, 1 шоколад (само за Нова година!) и това е.
мисля, че никой не ни ограничава да се въздържаме и сега от многотия, но ние сами се вкарваме във филма с "това от мене, онова от баба, другото от леля, кухя, робот, тротинетка, лего, смартфон...." не че не съм минала от там, минала съм и още как. и съм видяла как стоят неотворени и неупотребени подаръци от Коледа до лятото... :) многотията убива ценността на подаръка, но всеки ще си мине по тоя път сам. :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Нашите пораснали деца през 2018 г.
« Отговор #137 -: Ноември 19, 2018, 11:18:51 am »
Дани, нямаме Декатлон на близо, а не знам кога ще ходим до София.Тя си хареса една в Спорт депо, поне техен магазин има.Нашите ще минат да я вземат.

Ирина права си.За това тази година големи подаръци от няколко човека.И гледам все така да правим.В къщи сме заринати с играчки, бабите си умират от кеф на всяко идване да ми мъкнат някакви боклучави подаръчета.Айде майка я отучих взе да купува дрехи, но свеки....Мълча и се усмихвам вече, а после изхвърлям(което ме дразни ужасно!).

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Нашите пораснали деца през 2018 г.
« Отговор #138 -: Ноември 19, 2018, 11:20:23 am »
Аз за това обичам, като поиска нещо, да казвам„не“. И да помня какво е поискала и след време да го купя без повод. Така хем получава каквото е искала, хем е изненадана.  :lol:
Re: Нашите пораснали деца през 2018 г.
« Отговор #139 -: Ноември 19, 2018, 14:25:23 pm »
Заринати сме от играчки.Бях тръгнала с голямата лопата сега покрай намаленията,но нещо сайта зацикли и се изнервих,няколко часа по-късно ,когато се опитах да финализирам поръчката,нещата не бяха налични.Тогава си казах,ама тя не разбира,какво съм се засилила да купувам големи неща.Отидох в Кауфланд и купих от дървените пъзели,в четвъртък от Лидъл пак ще има дървени играчки и от там ще взема нещо.Имаме доста препоръки от логопеда за играчки,малко по малко изпълнявам списъка.