0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #960 -: Декември 04, 2017, 09:28:51 am »
Благорадя teri_90 забелязвам днес цхе имам по-обилно бяло течение и се питам възможно ли е да съм от тези с по-късна овулация
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #961 -: Декември 04, 2017, 09:39:51 am »
Иванина здравей :) така само гадаеш. Ако наистина сте решили че искате бебче и не е станало вече. Купи си поне 2 опаковки с тестове за О и  започни да си ги правиш. Ако имаш някакви съмнения най-добре е като ти свърши цикъла почваш и се зареждаш с търпение (но дано не ти се налага да си взимаш).
Момичета дайте да се отпуснем този месец. Забавлявайте се с мъжете си. Наслаждавайте се на празниците. Ако стане стане, ако не поне ще сте се почувствали по-добре за известно време, без да го мислим толкова. Празници са да им се насладим и да не пропускаме хубавите моменти, заради това че сме се вглъбили в това да имаме бебенцее. :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #962 -: Декември 04, 2017, 09:48:30 am »
Иванина, няма как да разчиташ на течението само. Вземи си тестове за овулация на следващия цикъл. Иначе може да си правите опити, ама не когато трябва и да си мислите, че има проблем, а то да няма.
Правилно, Слънцемое! Аз съм запълнила декември: коледно парти с фирмата, коледно парти с народните танци, рожден ден, еднодевна екскурзия в Гърция до коледното градче в Драма, Коледа,  Нова година в Сърбия и именни дни много. Тази година си чакам януари, но ще се отдам да обикаляне и празнуване, че може да ми е последната свободна ;)
Ние със съпруга се успокоихме, знаем, че нищо не можем да направим сега и да се притесняваме. И ни е едно романтично, влюбено. Определено имахме нужда от тази почивка.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #963 -: Декември 04, 2017, 10:05:06 am »
Мдам в почивката му е цаката. Нека се забавляваме и да си починем психически. :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #964 -: Декември 04, 2017, 10:49:51 am »
Привет момичета и аз съм тук.Малко нямах време да пиша, но си открадвах такова да чета.

И ние продължаваме опитите, а аз си чакам документите за фонда от клиниката, че да ги подам преди нова година и да стартирам голямото чакане пък там.

Успех на всички и много положителни тестчета!

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #965 -: Декември 04, 2017, 16:42:52 pm »
Момичетаа нещо странно се случва с мен!!
Вчера и днеска почти постоянно ме боли ниско долу като все едно ще ми идва. В събота бях в О (използвах тест за О). Отделно предипните месеци както ми минеше О започваха да ме болят гърдите а сега нищо изобщо не ме болят... Много ми е странно даже чак и кръста ме боли. Още е рано да е станало каквото и да било и за това нещо ми е притеснено...
И да ви питам че сега се сетих. Колко време е направлението което ендокриноложката ми даде за Ф4??

Маги мила това с чакането... намирай приятни занимания и ще мине... и дано тогава всичко е наред :)
« Последна редакция: Декември 04, 2017, 16:51:39 pm от Слънцемое »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #966 -: Декември 04, 2017, 19:35:29 pm »
Здравейте и от мен :)
И аз липсвах известно време, но ви четях :wink:
И ние продължаваме напред :) Нова година - нов късмет!
Дай Боже за всички!

Слънцемое, направлението си е с давност - 1 месец!
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #967 -: Декември 04, 2017, 20:02:33 pm »
Благодаря Петя. Нз защо реших че за изследвания е 7 дена... приятна вечер
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #968 -: Декември 04, 2017, 22:59:23 pm »
Хайде, Маги! Бременното палто тази зима е заето, но следващата може да бъде отново твое. :-)  :bighug:

*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #969 -: Декември 05, 2017, 08:40:50 am »
Здравейте момичета,
Нашето първо ин витро мина- за съжаление беше неуспешно.
Потъжих си, наплаках се, но продължаваме да е борим и вярваме силно в чудесата.
Мисля си, че децата ни, освен че ще дойдат на този свят много чакани и обичани ще ни направят най- вече по-добри хора. Затова не трябва да падаме духом в никакъв случай ...
Подали сме дкументи към фонда отново, чакаме, но си правим и опити...

Това което обаче ме притеснява, е че трябваше да ми дойде на 02.12, а вече трети ден го няма никакво... не съм бременна, тестовете са отрицателни.. но искам да питам тези от вас преминали веднъж по процедурата- вторият цикъл закъснявал ли ви е ?
Притеснено ми е да не би да има киста ... Утре съм на лекар разбира се, но и вас да си ви попитам как е било.. че след тази хормонална бомба всичко може да е.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #970 -: Декември 05, 2017, 09:06:34 am »
Точица, на мен ми закъсня няколко дни, даже и втория цикъл ми закъсня, така че да си подготвена.

Не унивай, ще се получи!

*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #971 -: Декември 05, 2017, 09:14:33 am »
Благодаря Маги :) И аз си мисля че е заради стимулациите, но утре ще се прегледам да видя какво е положението, че и симптоми няма никакви за идване на цикъл.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #972 -: Декември 05, 2017, 09:17:20 am »
Ох, Точица. Казват, че Господ ни дава изпитания, за да научим нещо от тях. Начина, по който ти пишеш, ми звучи сякаш си научила достатъчно вече. Така че съм сигурна, че си близо до твоето щастие. Ще стане! Не съм минала през това, но времето си във форума прекарвам в четене на "Статистика на успеха" и е истина това, което всички момичета казват: "Ще стане". Толкова много графики с рождени дни има под коментарите на момичетата. Скоро това ще си ти. Само вярвай. Единствения начин да си 100% сигурна, че няма да стане е, ако не опитваш. Пожелавам ти с цялото си сърце да ти се случи общата на всички ни мечта. (Извинявай, че така фамилиарнича , но някак си ме докосна. Харесвам хора, които мислят като теб).
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #973 -: Декември 05, 2017, 09:46:08 am »
Аз харесвам позитивизма ви!
Моника се получи когато вътрешно бях решила, че ще имаме дете.Не знам защо но бях сигурна, че това ин витро, тая заповед ще ни донесе дете!И тя дойде!Вироглава, искаща, даваща, характер малък и сладък.Но дойде!Сега вътрешно знаех, че това ин витро няма да стане, знаех го.Ходех до там просто защото започнах, а и човек винаги има надежда.Не стана.Сега знам, че ще имаме детенце второ, просто го знам, само дето не знам кога  :P
Може за някой други хора да звучи налудничаво, но аз съм сигурна.

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #974 -: Декември 05, 2017, 09:52:46 am »
Изобщо не звучи налудничево Маги. Ти трябва да си сигурна че ще имаш второ детенце. А когато се разколебаеш, натъжиш или просто ти е криво гушни малката си принцеса, кажи и че я обичаш и съм сигурна че ще се почувстваш по-добре. Бори се :)
Точица13 мила съжалявам за неуспешния опит... Както си написала наплакала си се, а сега дига глава, стискаш зъби и се бориш. Сигурна съм, че всички ние когато се сдобием с така мечтаната рожба, ще я обичам адски много и ще знаем за какво сме се борили толкова време.
Момичета и аз искам да ви кажа само едно... "ЩЕ СТАНЕ"...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #975 -: Декември 05, 2017, 10:17:49 am »
Маги, всяка бременност бях сигурна, че съм бременна. Последната инсеминация имах усещането, че е станало, но ме подведе. Иначе и аз съм сигурна, че ще имам дете просто се надявам да е по- скоро.
Утре е последната инсеминация, малко особено мина този път всичко. Ставаме малко суеверни, така че този път всичко е различно, даже докато си чакаме часа в клиниката след лабораторията ще отидем в друго кафене да закусим. Дано резултатът да е различен от обикновено.
Късмет на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #976 -: Декември 05, 2017, 10:42:11 am »
Pav-la, ще стискаме палци всички. Утре е ден на св.Никола Чудотворец, дано символиката донесе чудо във вашия дом.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #977 -: Декември 05, 2017, 10:56:40 am »
Благодаря за подкрепата момичета, много сте мили всички...и аз съм с такава нагласа, че  ще стана майка, сигурна съм, вярвам го и няма друго положение!
Сега съм по-уверена и много по- спокойна. И да ви кажа благодарна съм на уроците, които ми поднася живота.   :grouphug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #978 -: Декември 05, 2017, 12:27:07 pm »
Ех, как ми давате сили да вярвам, че ще стане! Благодаря ви! Радвам се, че ви има! Успех, Павла, с инсеминацията, както и на всички останали прекрасни жени тук!

 :goodluck:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #979 -: Декември 05, 2017, 12:48:45 pm »
До колкото аз знам, полипа освен, че пречи на имплантацията отделя накакви токсини също, които не позволяват зачеването. Полипнна шийката на матката не пречи да се забременее, но полип в матката пречи.
Аз нали уж бях с полип, който ми махаха миналия декември, така и не стана ясно полип ли е било или не, но пък съм бременна, така че, ако е било е пречил при всички положения.