0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #100 -: Октомври 09, 2017, 11:23:56 am »
първия ни опит няма да е с фонда.. тепърва ще пускаме документи за него... Та питах че да си направя сметката горе долу.. пак и нали трябва да имам в мене пари за да си купя медикамените.. Ние сме в Надежда... та предполагам че трябва да си взема нещата от болничната аптека..
*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #101 -: Октомври 09, 2017, 11:40:28 am »
И аз бях в Надежда.Не мисля че трябва от там да са взети, мисля че може от всякъде да ги вземеш стига да ги намериш на по-изгодни цени и да ти се разправя да търсиш.Може да ходиш там да ти бият инжекциите или както аз правех, биеше ми ги моя мъж.Моите бяха подкожни в корема, справяше се много добре той.

Сега ще ти кажа как беше при мен.Започнахме на 2-ри ден, аз съм при Шефкетова, но ми се падна Персенска, не ми пусна хормони(голяма грешка според мен!) Започнах 3 дни с Пурегон 300 и после още 2 дни с Пурегон 350.Чак на 7-ми ден имах преглед и хормони, вече беше късно за мен.Тогава се видя, че нещата не са Ок и ми включиха Цитротид и пак Пурегон 350, на другия ден пак хормони пак преглед и пак Цитротид и Менопур, на следващия ден пак Цитротид и вечерта Прегнил 5000.След един ден ми беше пункцията рано сутринта, бях първа.Стимулация 11 дни, пункция на 13-ти ден, трансфер на 15-ти ден.
« Последна редакция: Октомври 09, 2017, 11:43:40 am от magi_st »

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #102 -: Октомври 19, 2017, 22:12:27 pm »
Ако сте наясно, моля да ми кажете.
В момента съм в стимулация по фонда.Ако направим само пункция и замразяване, а трансфера е след 1-2 месеца (да направим хистероскопия за премахване на полип), този трансфер ще се поеме ли от фонда?
Благодаря!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #103 -: Октомври 20, 2017, 08:38:14 am »
Не, няма да се приеме по фонда.За сега все още, фонда финансира стимулация, прегледи, пункция и трансфер в един цикъл.По наше настояване и след направено проучване предложихме да се поема и отложен трансфер-ЗЕТ.Надяваме се по Нова година тези промени най-накрая да бъдат приети и това да стане реалност!

*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #104 -: Октомври 22, 2017, 21:01:15 pm »
Здр.и от мен.На 12 .10 ми беше трансфера на 3 тридневни ембриона.От два дни имам пулсиране
 ниско в корема.Обадих се на док.и ми каза да си слагам Voltaren sup.в д...то.Но продължават.А гърдите ми са напрегнати.Вие имахте ли и как го преодоляхте.
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #105 -: Октомври 22, 2017, 21:39:37 pm »
Аз усещах остри болки,не мога да кажа че беше пулсиране,но на моменти бяха нетърпими(прага ми на болка е доста висок) пиех 3*2 нош па,но без резултат.Търпях си,повече лежане,гледане на филми,четене,рисуване,всичко което можеше да ми отвлече мислите.Напрежение в гърдите не съм имала.Успех.
*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #106 -: Октомври 22, 2017, 21:41:27 pm »
Аз от пункцията нататък имах болки особено в дясно.

*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #107 -: Октомври 22, 2017, 22:14:21 pm »
И аз пия наш-па и бусколизин.Док.каза че има нещо и се опитва да го изтласка.И за това.Да си продължавам всички лекарства както са.
*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #108 -: Октомври 24, 2017, 22:08:31 pm »
Резултата е 0,10.Няма нищо. :(
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #109 -: Октомври 24, 2017, 23:33:43 pm »
Много съжалявам за резултата... 😕  бъди силна... и ти пожелавам следващия опит да е успешен
*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #110 -: Октомври 25, 2017, 08:52:38 am »
Много съжалявам  Земята, много!  :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #111 -: Октомври 25, 2017, 19:50:33 pm »
Съжалявам, Земята!
 :bighug:
*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #112 -: Октомври 28, 2017, 13:50:11 pm »
И моят опит приключи с неуспех!
Решихме да пробваме на "полу естествен" цикъл, т.к. имам от Общинския фонд - 2000лв.
Започнах с клостилбегит за 5 дни/от 3-ти до 8-ми ден/, след това включихме Мериоферт.
Имам си един фоликул - бавно растящ, хормоните и лигавицата не са ОК! Канселирахме днес - 13 ден от МЦ!
Здраве да е! След почивка ще се възползвам и от Заповедта си! :)
Успех на всички!

*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #113 -: Ноември 03, 2017, 23:58:41 pm »
И аз ви пожелавам успех.За сега малко почивка и да съберем малко финансови сили и ще видим. :) :) :).Лека вечер.
*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #114 -: Ноември 27, 2017, 13:44:29 pm »
Здравейте момичета ,да попитам нормално ли е след прием на противозачатъчни за 21 дни и вече са минали 7 дни от спирането а цикъла още го няма.
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #115 -: Декември 06, 2017, 21:00:12 pm »
Здравейте, момичета.Предстои ми икси и търся информация относно медикаментът, който ми назначиха-мериофет.Търсих навсякъде, но почти не намерих нищо за този препарат.Искам да помоля, ако някой е бил стимулиран с мериофет да сподели впечатленията си от него.Благодаря предварително.
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #116 -: Май 17, 2018, 18:21:14 pm »
здравейте след успешно инвитро ми останаха 2 кутии Gonal F900 .Ще се радвам да помогна на някоя от вас с него!!!
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #117 -: Май 27, 2018, 23:12:33 pm »
Ivet_vili, подаряваш ли го или го продаваш?
*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #118 -: Юни 27, 2018, 12:45:18 pm »
Здравейте, на мен ми предстои процедура ин витро, но първо преминавам сега лечение на золадекс заради ендометриоза и трета лапароскопия. Малко се притеснявам заради золадекса. Някой знае ли колко време се чака след  терапията със золадекс?
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #119 -: Юни 27, 2018, 13:15:54 pm »
Здравей, пиши в тази тема по-активна е http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=53017.0;topicseen
две от момичетата в темата са на същото лечение. Успех ти пожелавам
Бъди промяната, която искаш да видиш в света