0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Мили момичета, пускам ви нова тема с пожеланието да я напълните с много положителни резултати. На днешната дата преди 8 години видях много положителен тест и пожелавам на всички ви моя резултат!

Линк към старата тема:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=51230.0

И нека да идват щъркелите и да носят по много бебета ;)

« Последна редакция: Март 20, 2017, 08:48:04 am от Pesheck »
*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #1 -: Март 20, 2017, 11:04:58 am »
Хайде запис от мен в тази тема :)
Дано е на късмет на всички и да се пълни с много положителни резултати :)
Аз ще ви следя още 7-8 месеца, докато си получа заповедта и след това ще се включа в отбора :)
Успех на всички!
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #2 -: Март 20, 2017, 14:42:55 pm »
Записвам се и аз😊 днес ми беше трансфера на едно геройче, само то от четирите е продължило да се развива. Успех на всички момичета 😊
*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #3 -: Март 20, 2017, 15:02:01 pm »
Дано е твоят малък борец!  :D

Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #4 -: Март 20, 2017, 15:06:23 pm »
Дано е твоят малък борец!  :D
Благодаря ти 😊 това се надявам и аз
*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #5 -: Март 20, 2017, 15:53:39 pm »
Стискам палци Леонора :)
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #6 -: Март 20, 2017, 20:32:52 pm »
Включвам се и аз :) Днес ми беше датата за кръвен и пуснах за всеки случай - резултат 1276. Очаквам 3 Април за първи преглед :)
Леонора, все пак сте успели, желая ти успех от сърце :pink_dust_1: :pink_dust_1: и вълшебен прашец за късмет :)
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #7 -: Март 20, 2017, 20:46:30 pm »
Eli_Meli прекрасен резултат.Желая ти безпроблемна бременност.
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #8 -: Март 20, 2017, 21:38:06 pm »
Eli_Meli прекрасен резултат.Желая ти безпроблемна бременност.
Благодаря :)
*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #9 -: Март 21, 2017, 08:50:00 am »
Заваляха хубавите новини :)
Eli_Meli , честито! :)
Лека и безпроблемна бременност!
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #10 -: Март 21, 2017, 11:12:05 am »
Петя, Ели, Благодаря ви момичета  :bighug: Ели Благодаря за прашеца :bubblebath:
*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #11 -: Март 21, 2017, 16:17:07 pm »
Хайде и аз обилно да наръся със синия прашец! От сърце ви пожелавам успех, момичета!
 :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #12 -: Март 21, 2017, 20:37:37 pm »
Понеже аз ви пуснах темата се сетих за още нещо - на всички успели вече момичета да пожелая бременост като моята - не качих много килограми и нищо не ми тежеше. Не съм повръщала, крампи нямах и родих в последния ден на 39 г.с. без да разбера, какво е това контракция. Такава безпроблемна и прекрасна бременост ви пожелавам, момичета!
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #13 -: Март 21, 2017, 20:53:01 pm »
Pesheck и аз се нареждам под пожеланията ти,дори и да не толкова перфектно , то поне както до сега 😁
А аз от своя страна пожелавам да има повече момичета с моя късмет -от първия опит
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #14 -: Март 21, 2017, 21:15:38 pm »
Аааа да, това как го забравих - от първи опит естествено.  :D
И после бебче, което от 1,5 месечно спи по цяла нощ и в общи линии е кротко и послушно дете.
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #15 -: Март 22, 2017, 13:50:29 pm »
Хахаха, добри орисници сте :) Аз съм решила, че няма да повръщам, надявам се да не кача много, но едва ли и най ме плашат стриите 😁 но за здраво бебче на финала всичко си заслужава
*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #16 -: Март 22, 2017, 17:25:45 pm »
Момичета, Pesheck e добър орисник.  Тя беше човекът, който ме "запозна" с клиниката, в която направих ин-витрото. И сега резултата седи до мен и ме рита. От първи опит!   Използвам този пост, за да й кажа огромно БЛАГОДАРЯ! Защото я чувствам като част от борбата ми за бебче. 
*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #17 -: Март 22, 2017, 23:22:58 pm »
Ели, не е задължително да ти излязат стрии, а и да стане (аз имам от пубертета, като бременна нямах), с времето изсветляват. Надявам се, че не държиш да участваш в конкурса "Мисис Свят". :-) Четох едно интервю с актрисата Кейт Уинслет, която е майка на три деца. Тя твърди, че тялото й не е както преди да роди, но няма и как да е. Но това в никакъв случай не й пречи в личния живот или работата. :-) Ако не се лъжа, всяко от децата й е от различен баща.
Сега ти имаш много важна задача. Може би най-важната на света. Концентрирай се върху нея, а ние с удоволствие ще бъдем до теб, ако пожелаеш.  :bighug:

Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #18 -: Март 23, 2017, 10:05:05 am »
Ели, не е задължително да ти излязат стрии, а и да стане (аз имам от пубертета, като бременна нямах), с времето изсветляват
И аз имам от пубертета по бедрата и дупето, това е причината и да ме плашат, но каквото-такова... Да сме живи и здрави, бебчетата най-вече :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #19 -: Март 23, 2017, 21:50:40 pm »
Поли, много мило, трогната съм.
Ели, аз също от младостта имах стрии. И също като теб си мислех, ами като забременея, какво ли ще е чудо. Пък то и взех, че забременях на повечко години. Обаче само за кратко ми се появиха 2-3 и после изчезнаха. Блу скай е права - стриите са маловажни сега, а като родиш съвсем няма да се сещаш за тях. Честно :wink:
« Последна редакция: Март 24, 2017, 22:04:04 pm от Pesheck »