0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #40 -: Април 02, 2017, 21:02:31 pm »
Леонора, на този етап е малко вероятно да имаш някакви симптоми. Желая ти да се чувстваш добре до теста, както и една безсимптомна бременност! :-)

Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #41 -: Април 03, 2017, 11:23:34 am »
Благодаря ти 😊
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #42 -: Април 04, 2017, 12:11:58 pm »
Здравейте. Вчера бях на преглед и чух 2 сърчица, толкова е хубаво, че чак ме е страх да се зарадвам. Имам леко отлепяне на едното плодно сакче, изписаха ми дуфастон допълнително и да се пазя. Аз си ходя на работа, но тя не е натоварваща и изнервяща, така че се надявам да не навреди. Засега това е. Чакам вече новини за положителни тестове :)
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #43 -: Април 04, 2017, 12:40:03 pm »
Ели, чудесна новина, много се радвам  :bighug:
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #44 -: Април 04, 2017, 13:08:15 pm »
Ели, чудесна новина, много се радвам  :bighug:
Твой ред е :)
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #45 -: Април 04, 2017, 14:11:29 pm »
 Eli_Meli прекрасна новина.Желая ти безпроблемна бременност и пухкави бебенца
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #46 -: Април 04, 2017, 16:00:38 pm »
Ели, чудесна новина!
Продължавайте все така да пълните темата с ++++++ тестове!
*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #47 -: Април 04, 2017, 17:32:19 pm »
Eli_Meli, прекрасна новина! :D

Леонора и dhhdesi, желая ви късмет, момичета!!!

Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #48 -: Април 04, 2017, 18:14:57 pm »
Момичета, малко съм притеснена, от около два часа ме боли долу ниско корема все едно всеки момент ще ми дойде, болката е търпима, но ме притеснява,дали е нормално това?
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #49 -: Април 04, 2017, 18:24:23 pm »
Леонора,нормално е,особенно ако имаш някакви интервенции преди това.При мен беше така почти през цялото време преди теста,а моят праг на болка е доста висок.Пии си хапчетата,легни и си почини,пусни си някой весел или романтичен филм и се опитай да се разсееш.Знам,че е трудно,но друго няма какво да направиш
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #50 -: Април 04, 2017, 18:29:03 pm »
Благодаря ти, ще послушам съвета ти ☺
*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #51 -: Април 05, 2017, 14:03:55 pm »
Ели, супер новини! Стискам палци да ти е леко и безпроблемно в следващите 9 месеца!
Леонора, почивай си, понякога болките и усещанията при имплантация са сходни на ПМС.
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #52 -: Април 05, 2017, 14:15:03 pm »
Днес се чувствам много добре, болките ги няма, но за имплантация мисля, че е късно вече, днес ми е 16 ти ден, в петък ми е теста
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #53 -: Април 07, 2017, 15:37:23 pm »
Здравейте, аз не знам да се смея ли или да плача.. днес ми беше теста, и резултатът е нито полужителен нито отрицателен, цитирам дословно докторката. Сега си направих един домашен тест който отчита от 20, и  е отрицателен, значи аз съм под 20, дори не ми казаха колко ми е отчел кръвния..В понеделник иска да повторя теста и ще видим.. Всичко ми е като в сън  :(
« Последна редакция: Април 07, 2017, 15:45:04 pm от леонора »
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #54 -: Април 07, 2017, 15:55:06 pm »
Здравейте, аз не знам да се смея ли или да плача.. днес ми беше теста, и резултатът е нито полужителен нито отрицателен, цитирам дословно докторката. Сега си направих един домашен тест който отчита от 20, и  е отрицателен, значи аз съм под 20, дори не ми казаха колко ми е отчел кръвния..В понеделник иска да повторя теста и ще видим.. Всичко ми е като в сън  :(

Леонора, няма такова нещо като нито положителен, нито отрицателен тест. Това е нещо като "малко бременна" - или си бременна, или не си. Както и теста за бременност. Просто си поискай от лабораторията да ти кажат каква е стойността (защото кръвния тест за бременност е всъщност количествено измерване на ЧХГ и има стойност). Възможно е резултатът да е слабо положителен, което се получава понякога, при по-късна овулация, респ. имплантация, при неразвиваща се бременност, при бременност, която първоначално е била двуплодна и после единият ембрион се редуцира или при извънматочна бременност.

Пожелавам ти да е положителен! :)
« Последна редакция: Април 07, 2017, 15:59:21 pm от Мели »


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #55 -: Април 07, 2017, 16:05:31 pm »
Благодаря за отговора др Даскалова, да зная че е така, но това са думите моята лекарка, а от нерви от чакането и от притеснение забравих да попитам каква ми е стойността  :( ще чакам понеделник и тогава ще разбера какво става...
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #56 -: Април 07, 2017, 16:13:47 pm »
По-лесно е да се обадиш в лабораторията и да попиташ колко е, но както прецениш, и в понеделник става.

Поздрави!


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #57 -: Април 10, 2017, 12:52:49 pm »
Здравейте момичета,  и този път нямам възможността да ви зарадвам с добър резултат. osi_8 :bfn1:  Теста ми беше отрицателен в събота, а вчера дори  ми започна цикъла.  Амиии това е от мен за сега, надявам се до края на тази година да започнем третия си опит, и ще е  в БГ, а не тук в Англия. Имам още два пъти по Фонда и ако не стане се отказвам..
Пожелавам Успех на всички след мен :)   И Честито бременнеене на новите бременелки в групата  :bighug: да сте живи и здрави и нека имате безпроблемна, лека приятна бременност :)
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #58 -: Април 10, 2017, 13:19:24 pm »
Съжалявам Деси :bighug: не губи надежда, следващият път ще стане 😊
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #59 -: Април 10, 2017, 18:11:40 pm »
Здравейте, дали някой случайно знае при резултат 0,100Mlu дали въоще е имало имплантация?