0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #20 -: Март 24, 2017, 16:46:13 pm »
Как сте момичета? На мен днес ми е трети ден от трансферана едно 3 дневно,  и са ме обхванали много мрачни мисли 😞 не знам защо така..Опитвам се по всякакъв начин да се разнообразя, но не ми се получава, само за теста си мисля. Вие как се справихте в този период на чакането?
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #21 -: Март 24, 2017, 18:13:52 pm »
Аз пък бях другата крайност-не исках да идва деня на теста,страх ме беше да разбера истината.Белеше  ме обзело спокойствие и като цяло мислите ми бяха в друга насока-четене на книги,леки разходки,кафета с приателки,спомени от любими дестинации и моменто от връзката.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #22 -: Март 24, 2017, 22:16:51 pm »
леонора, казвала съм го и преди - през времето между трансфер и тест, ти си бременна до доказване на противното. :lol:
Та права е bebeshok0326, прави неща, които са ти приятни. Срещай се само с приятни за теб хора, такива които не те натоварват. Чети приятни ти книжки, гледай ситкоми, слушай музика, която обичаш.
« Последна редакция: Март 24, 2017, 22:18:55 pm от Pesheck »
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #23 -: Март 24, 2017, 23:56:57 pm »
Благодаря момичета 😘 ще се вслушам в съветите ви. Изразът "бременна до доказване на противното" много ми харесва 😊 пък си е и така
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #24 -: Март 25, 2017, 13:50:37 pm »
Здравейте момичета и пораснали деца :)
Време е и аз да се включа след малко дълго отсъствие във форума.  В четвъртък ми беше пункцията и все още имам болки в корема / в повече от лявата страна/. Това дали е норамално според вас? При първото ин витро /неуспешно/ не си спомням да съм била така. За тази пункция ми казаха, че са ми понатискали корема, за да свалят малко яйчниците надолу, че е труден достъпа до тях, може и от това да е - знам ли? Във вторник ще ни е трансфера, на първи ден имахме от 8 яйцеклетки -  7 оплодени, и силно се надявам да се развият добре и да имаме и замразени ембриончета. Не че не вярвам, че ще стане, ама така да си имаме за всеки случай, за следващия път :) Успех ви пожелавам на всички и ви благодаря, че ви има :) :) :)
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #25 -: Март 27, 2017, 15:29:27 pm »
Вие как се справихте в този период на чакането?
Аз малко странно се разнообразявах между сериалите и активното почиване 😁
Всеки ден си търсех в Гугъл за съответния ден след трансфер някаква информация, гледах клипчета на имплантация, от оплождане до раждане, четях за съответната ГС какво е, що е ... Ама ей на! Дочаках 😀
Здравейте момичета и пораснали деца :)
Време е и аз да се включа след малко дълго отсъствие във форума.  В четвъртък ми беше пункцията и все още имам болки в корема / в повече от лявата страна/. Това дали е норамално според вас? При първото ин витро /неуспешно/ не си спомням да съм била така. За тази пункция ми казаха, че са ми понатискали корема, за да свалят малко яйчниците надолу, че е труден достъпа до тях, може и от това да е - знам ли?
Абсолютно нормални са болките, ще си ги усещаш още малко и след трансфера :) Успех!
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #26 -: Март 27, 2017, 16:43:16 pm »
Момичета, малко ми е неудобно да задам този въпрос но... :oops: след трансфера съм с ужасен запек, каквото и да ям ходене до тоалетна си е голямо мъчение.. та въпросът ми е може ли от напъните да стансла  някоя беля?
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #27 -: Март 27, 2017, 16:44:57 pm »
Не,няма как да стане нещо.Провай с киви,сливи,ако не има сиропчета за бременни
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #28 -: Март 27, 2017, 16:48:51 pm »
Не,няма как да стане нещо.Провай с киви,сливи,ако не има сиропчета за бременни
  :bighug: благодаря ти за бързия отговор, доста се бях притеснила
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #29 -: Март 27, 2017, 18:09:11 pm »
Абсолютно нормални са болките, ще си ги усещаш още малко и след трансфера :) Успех!
[/quote]

Благодаря ти за отговора. Днес съм малко по добре  :) А щом  взе да намалява болката значи съм добре.  И  не се притеснявам толкова за трансфера утре
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #30 -: Март 27, 2017, 19:34:48 pm »
леонора, казала ти е Бебешока - киви сутрин на гладно.Пробвано е - помага.
Сега на някои хора и прясното мляко и печените чушки помагат - опитай.
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #31 -: Март 29, 2017, 19:28:58 pm »
Здравейте, да си дам отчета до къде стигнахме :)
От 7 оплодени яйцеклетки, 4 стигнаха до 5ти ден, от тях само две бяха категория С. От тези двечките ми прехвърлиха едно ембрионче и се надявам да си останем заедно за дълго дълго време :)  Ами това е за сега по темата, връщам се към работното си време утре и ежедневието, защото нямам право на повече отпуск, пък тук болничен трудно се взема / в момента съм в Англия/. Все още имам болки в дясно, и стомаха доста ме наболява, ама какво да се прави - съдба, нали сме се родили жени - трябва да сме издръжливи хихи. Успех а всички борещи се за малко пухкаво бебче. Дано скоро имаме добър резултат :) Успех момичета :)
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #32 -: Март 29, 2017, 19:38:12 pm »
Деси, стискам ти палци 😊
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #33 -: Март 30, 2017, 09:28:37 am »
Момичета, много ме сърби корема, където си поставям фраксипарина. Какво да правя, много е неприятно?
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #34 -: Март 30, 2017, 10:56:56 am »
Пробвай с кубче лед, и аз слагах едни кръстих ги сърбящите инжекции 😀 не помня как се казваха.. от които много ме сърбеше, и ледът ми помогна.
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #35 -: Март 30, 2017, 13:23:28 pm »
Пробвай с кубче лед, и аз слагах едни кръстих ги сърбящите инжекции 😀 не помня как се казваха.. от които много ме сърбеше, и ледът ми помогна.
забравих да спомена, сложи го в кърпичка, на мен това ми го препоръча лекарката, дано ти помогне
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #36 -: Март 30, 2017, 16:14:21 pm »
Благодаря ти! Ще опитам, но то не е моментен сърбеж, както след цетротид, а постоянен, денонощен, досаден и болезнен вече...
*
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #37 -: Март 30, 2017, 20:56:51 pm »
Благодаря ти! Ще опитам, но то не е моментен сърбеж, както след цетротид, а постоянен, денонощен, досаден и болезнен вече...
Фраксипарина може да се бие и на други места. Посъветвай се с лекаря си.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #38 -: Април 01, 2017, 19:11:44 pm »
Деси, стискам ти палци 😊

Благодаря ти  :bighug: Успех и на теб:)  Имам още една седмица до истината  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Инвитро/ИКСИ - текуща тема за споделяне
« Отговор #39 -: Април 02, 2017, 15:55:46 pm »
Благодаря 😊 аз пък в петък ще знам резултатът, нямам почти никакви ПМС симптоми, тази сутрин сънувах идни положителни тестове, дано ми донесат късмет  :crossfingers: :crossfingers: