0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #520 -: Юли 23, 2016, 10:22:59 am »
Опа  :lol:
Ами да се опитам малко по ведро  :P

« Последна редакция: Юли 23, 2016, 11:23:25 am от f_31 »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #521 -: Юли 23, 2016, 13:09:50 pm »
Марси, страхотна градинка и котьо!
Ние се върнахме от плажа и сега ще се разложа на дивана с някоя книжка.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #522 -: Юли 23, 2016, 14:01:39 pm »
Елфче, да заспи детето и аз ще се размажа....
Ох,  с деца на море. :)  Добре, че е племенникът ми, на 10 години е, да помага. Няма извличане от пясъка и водата. Засега работи, отиваме за сладолед и се почва миене, прибиране на всичко пръснато по плажа, товаря количката и към вкъщи. Сладоледът капе на всякъде, ама тя нали е голяма яде сама (хахахаха)
А да знаете колко е топла водата... И хората незнайно защо не само тази година... Странно, но навалица няма, свободни зони има до брега, без да плащаш, чак ми е едно таково нереално.

Котаците ми са слабост, а вашите да прекрасни съкровища :)
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #523 -: Юли 24, 2016, 06:50:17 am »
Добро утро и в неделя  :D
Ах, тези котки  :D
И моята котка си реши, че ще живее у нас. А тогава имахме и куче - голям купон.
Стоека, много ми липсва нашето море... Но като се сетя за пречиствателните станции и ...

Хубав ден, мили раздумковци  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #524 -: Юли 24, 2016, 07:01:09 am »
Добро неделно утро!

Все по-прекрасни тия кафета с все по-прекрсна компания. Нареждам се задължително :)
Нашето котИ го осиновихме като беше на около 40 дни от една организация.
Марси, много, много целувки за бамбините. Прелестни са :P
Стоека, аз също обожавам нашето море, но последните години като че ли изместихме малко към планините и реките. Тази година (да чукна на дърво) племенницата си е вече 3 дни климатизация вкъщи след море (на 2 год и 5 мес) и засега няма признаци на стомашно-чревни. Миналата година сестра ми се видя в чудо - всички се натръшкаха и то сериозно.
В този ред на мисли: http://www.economic.bg/bg/news/7/moreto-ni-30-pati-po-chisto-ot-normite.html

Спокойна неделя!
« Последна редакция: Юли 24, 2016, 08:48:27 am от Zlateto ♡ »
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #525 -: Юли 24, 2016, 08:40:49 am »
Добро утро, банда!
Вчера ви пропуснах, че ходихме в Калофер в музея на Ботев и после на басейн в Хисаря. И бяхме страшно уморени.

Днес обаче съм на линия и слагам закуската:



Лека неделя от мен!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #526 -: Юли 24, 2016, 09:06:06 am »
Добро утро от дежурните в неделя.
Днес освен кафето пия и чай, защото съм си донесла вирус от морето. Няколко дни бях с не много висока температура, но вече започва да ме боли гърлото и да кашлям. Поне не е стомашно-чревен ..
Отново много хубави кафе и закуска.(излишно е да го споменавам)

Марси, много, много целувки за бамбините. Прелестни са :P
И от мен. :kiss:
Пожелавам ви спокоен и лежерен ден!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #527 -: Юли 24, 2016, 09:37:20 am »
Здравейте,бандитки!! :D Неделя е,имам време да ви "нагледам" преди да се "метна"  :lol:. Тези дни сие е доста топличко и тук,така че.....пазете се!! Море,море ,ама и тука жега. Гледам,"ревю" на котаци сте си спретнали..... :wink: Всичките са много хубави!! А и има и "компютърни " специалисти. По повод чистотата на водата и аз щях да ви постна тази статия ама Златето ме изпревари. Да ви кажа често,и от слънчасване се разстройва стомаха и се вдига температура,не само от храна и морска вода.Така, че- умната!! Не всички стомашни инфекции са поради мръсна вода. :?
Виждам,че настроението тук е добро и приповдигнато,както винаги. При мен времето е все така "кът" ,като за пик на сезона.Натоварено е!! :) Елфа да сподели от гледна точка на "настаняването" как е!! :lol: Стоека,да не би наличната свободна зона да е станала по-голяма следствие на проверки на концесионерите...??? :lol: Аааа,изведнъж се оказа,че имало място за всички,бе....?! Чудна работа! :wink:
Хубава неделя на всички ви и на семействата!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #528 -: Юли 24, 2016, 10:42:14 am »
да попитам, тук има ли някой да е готвил свински флейки, гледаме се в хладилника  с тях, а нали ми е хоби, та ми трябва лесна рецепта  :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #529 -: Юли 24, 2016, 12:24:03 pm »
Добро утро, или по скоро добър ден раздумковци! Отдавна не съм идвала при вас, но такива неща ме сполетяха.. За друга тема са. Котаците ви са невероятно сладурести, аз 2012 бях спасила моя котак, ама то се оказа коткочудовище, колкото беше забавно толкова беше и страшно, ако отсъствах от дома никой не искаше да му носи храна, по-добър от куче пазач беше. По стечение на обстоятелствата пътищата ни се разделиха, но сега живее в къща с двор и е невероятно щастлив, даже е станал малко мил :-D :-D :-D
Желая ви хубава неделя от гореща и слънчева Варна! А кафетата ви и закуските ви са просто разкошни!


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #530 -: Юли 24, 2016, 14:06:47 pm »
Рачо, чак наистина не е завярване.. Обаче си има свободни зони до морето, ивица платена с чадъри, после по тясна но свободна зона и т. Н. За първа година виждам и толкова чиста вода и толкова малко хора или местата са много и не се усеща знам ли. Само където джебчиите не спят, днес събрах багажа, прибрах чадъра, качвам с племеника количката по стълбите, а детето чака горе, а чадъра сгънат на пясъка. 10 стъпала са, обръщам се и чадъра изчезнал :P И всеки си лежи по хавлиите, а кажете за 10 секунди как изчезна? 
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #531 -: Юли 24, 2016, 17:02:10 pm »
Офффф, много жега. И яко ме мързи .... Но все пак ще ви покажа, най-новата плажна мода  :lol:



И понеже е мноу жега:



Добре де, нека сме сериозни:




п.п. Фантич, я кажи на коя точно част от прасето му се викаше флейка.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #532 -: Юли 24, 2016, 17:55:46 pm »
Пеше, за мен от това в кофата, наздраве   beer::

Страхотна Ники  :)

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #533 -: Юли 24, 2016, 23:47:59 pm »
Е каквото такова , сготвих го с домати, и лук  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #534 -: Юли 25, 2016, 05:23:19 am »
Добро утро!
Понеже днес се събудих с кокошките, слагам кафето:



Пеше, прелестна е тази Никитка, страшна сладурка :)

Успешна седмица, момичета и Рачо!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #535 -: Юли 25, 2016, 06:42:56 am »
Добро утро  :D
Златето е ранобудна, пък и с прекрасно кафенце.
Стоека, навиваш ме да скокнем с ММ до моренцето. И той тези дни мрънка, че му се ходи, макар и за 2-3 дни.
Успешна седмица, мили раздумковци  :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #536 -: Юли 25, 2016, 07:33:17 am »
Добро утро, Раздумковци!
Много ви обичам и вие си знаете, но друго е да си го кажем  :biglove:

Много съм щастлива от раздвижването на темата, така ми е приятно да ви чета!
Нашето море ще е след 2 седмици и събирам хубави емоции от вас!

Слагам си от златунковото кафенце за изпът и отивам да си взема от магазина реално,
имам си машина тук, но там правят много хубаво кафе!
А като станат мишоците ще ги водя в библиотеката за нови книги,
че запасите за четене свършиха, а в жегата следобед това е най-приятното занимание!

Марси, риболовството е страст на нашия татко и така във времето запали Митака,
че вчера стана в 4.30, апропо изобщо не спа от вълнение и ставаше на
всеки час да проверява, време ли е! Сам хванал 20тина рибки и като се върна обходи
махалата гордо раздавайки риба на всички съседи, а те после му казали, колко била вкусна
и имам чувството, че порасна с един сантиметър от щастие!
Днес майка се е амбицирала да стерилизира и е осолила една тава, да видим какво ще стане!

Прекрасен понеделник от мен и спорна седмица на всички  :flower:

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #537 -: Юли 25, 2016, 08:18:46 am »
Добро утро, мили мои!
Взимам от „ранобудното“ кафе на Златето, че много ми се спи. Снощи ми беше горещо и трудно заспах. После пък към 6 часа се разхълцах, та трябваше да ставам. След това пък мъжът ми ми хъркаше (тъй де, бях будна и го чувах). И за капак - малката се събуди преди часовника и се намърда при нас - найс а :lol: :lol: :lol:
Смешното в нейната „модна“ снимка е, че това пончо с което е облечена, навремето ѝ стигаше до глезените. И аз ѝ казвах Йодаааа  :lol:
В последния понеделник за юли и последен в който ставам рано, предлагам закуска на плажа:



Желая ви прекрасен ден и чудесна сезмица!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #538 -: Юли 25, 2016, 08:56:50 am »
Добро утро и спорна седмица и от мен!
Подреждам се на кафенцето, че имам нужда, забравих раницата на детето за яслата, та я носих допълнително. Упорито нещо ми липсваше сутринта, но не успях да разбера какво, дори и влизайки в двора на яслата.

На мен пък днес ми е почивен ден,  :P
И вместо сутрешна гимнастика успях да измия кухненските прозорци.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #539 -: Юли 25, 2016, 12:12:23 pm »
Ха привет и от мен, завърнах се и аз след 2 седмици отпуска. Помързелувахме малко на морето, след това изкачихме Мусала, минахме през село и днес пак на тръстиката :lol:

Пожелавам лека и спокойна седмица на работещите, а на почиващите приятно изкарване! :D