0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #480 -: Юли 18, 2016, 06:14:07 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Стоека, за съжаление не мога да ти препоръчам, нямам опит с две сим карти. Ходя с два телефона  :lol:
Ние пак нямаме вода. За трети път тези дни - изкарахме събота и неделя почти на кофи. Дано да оправят проблема, защото...

Хубава седмица, милички!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #481 -: Юли 18, 2016, 06:25:44 am »
Добро утро!

Зай, точно това кафенце си харесах вчера, но в последния момент смених избора :). Благодаря, че днес ни го предлагаш.
Стоека, аз също съм пълен инвалид с телефоните - все още се мъкна с една малка Нокия с клавиши (не е тъч-скрийн). Даже модела й не знам, но пък е с две сим карти :lol:. ММ има Леново някакво си - него в никакъв случай не ти препоръчвам.

Усмихната и успешна седмица!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #482 -: Юли 18, 2016, 06:38:50 am »
ММ има Леново някакво си - него в никакъв случай не ти препоръчвам.

И ММ е с Леново, с две сим карти, но го ползва само с една. Телефонът е много хубав, аз пък го препоръчвам. Купихме го миналото лято, в момента е с най-новия андроид. Моделът е А7000.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #483 -: Юли 18, 2016, 06:45:34 am »
Аз не знам какъв модел е този на ММ, но постоянно има проблем с батерията, с някакви ъпдейти и забиванки.Може да си му е бил такъв късметът :D
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #484 -: Юли 18, 2016, 08:31:53 am »
Добро утро, мили мои!
Пак си имаме прекрасно кафе, благодарение на Зайко, аз пък ще ви предложа закуска на закрито, че много духа навън:



Стоека и аз не мога да помогна за телефоните. И аз си ползвам една стара слушалка Нокия. Но като гледам как вървят нещата с технологиите и моята възраст - няма да си купувам смартфон. Ами на мен ми трябват очила да видя кой ми звъни, че и за таблета на дребната ми трябват, за какво ми е телефон, който не виждам добре. Ама то тъй е - дъртизъм, кво да прайш  :lol:
Лек понеделник и лека нова седмица ви пожелавам!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #485 -: Юли 18, 2016, 08:32:45 am »
Добро утро на цялата група. :)
Преди ден се завърнахме от моренцето - много ни хареса на всички, починахме и се заредихме максимално и днес вече сме на работа.
Пожелавам една по-прохладна, лека и успешна седмица на работещите, а на почиващите - пълноценно да се насладят на летните емоции!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #486 -: Юли 18, 2016, 09:22:36 am »
Стоека, с двукартови телефони нямам опит и аз, ама смарт "Самсунг" повече не бих си взела. Може и малшанс да е било с моя S2 да бера толкова ядове, ама предвид че е от най-успешните им модели и във високия ценови клас въпросния и накрая просто си купих друг телефон, за да мога да го ползвам нормално...ясно защо не бих завтаряла.  :lol: Пък техен, че двукартов, че не особено скъп - съвсем не ми се вярва да работи безгрижно.

В момента съм с LG G3 и всеки ден го благославям. Признавам си, че преди година дори не знаех, че тази фирма прави смартове, нито че споменатия бил телефон на 2014-а, ама оттук нататък - не бих изневерила на марката де. Освен всичките брутални технически параметри на G3 с 3000 амперчаса батерия направо се родих. Ако не го ръчкам постоянно - на 2-3 дни го зареждам. При много интензивна употреба - веднъж дневно. Пък преди си ходех със зарядните и вечно търсех контакт в някое заведение, или постоянно беше включен в зарядното в колата...пфффф
Давам ти линк на двукартовата версия, от произволен сайт, но са подробно описани параметрите: http://smartfoni.bg/products/LG-G3-Dual-D858-32GB.html
Относно цената, може би някъде го има и мааалко по-евтин, но в общи линии - около 600лв. е все. Беше близо 900 миналата година, цената му падна само защото пуснаха G4 и вече не е "последен модел", но си заслужава всяка стотинка.

Независимо дали този, дали друг ще взимаш - бих те посъветвала да отидеш до най-близкия до теб магазин на "Технополис". Защо? Имат една постоянна програма съвместно с банка ДСК, при която от всички групи продукти, вкл. смартфони - определени модели се продават по тази им програма. Доколкото съм виждала - включват продукти от цялата ценова гама т.е. можеш да купиш така и телефон за 200лв. и за 1200лв. Схемата е следна - можеш да си купиш някакъв продукт на изплащане без стотинка оскъпяване, като срокът за изплащане е 6 месеца. Не повече, не по-малко, на равни месечни вноски плащаш. Реално си е разсрочено плащане това. Не съм сигурна дали като взимаш продукта трябва да дадеш поне първата вноска, или можеше и нея да отложиш, ама моя смарт - точно по тази схема си го взех де, дадох първата вноска в деня на покупката и после още 5 вноски равни (ти си избираш на коя дата ще ги правиш, примерно съобразно това кога си взимаш заплатата, или аванса). Обръщам ти внимание на тази възможност, понеже знам, че не тънеш и ти в пари и си е друго да избуха човек 500-600, или повече лв. накуп и да се чуди как да изкара месеца, а така на вноски - не се усеща в общи линии. И не правиш компромис да си купиш поредния боклук, щото просто не можеш да си позволиш нещо по-добро ( и по-скъпо съответно), понеже няма как да го платиш накуп пък него. Подчертавам - няма стотинка оскъпяване, ако вземеш така и оттам нещо. Примерно телефон за 600лв. - плащаш 6 месеца точно по 100лв. и това е. Одобрението става за не повече от 10 мин. на място в магазините им, взимаш си нещото и това е.

Успех с избора и чакаме да се похвалиш с новата придобивка.  :D

П.П. Добавям и този, защото е в ценовия клас, който видях в другите ти линкове. Предишния модел на моя е това (ама в мини-версията). Сигурна съм, че е много успешен модел, защото двама приятели имат G2, купувани още като е излязъл модела и досега си ги ползват и работят безотказно, та считам че също би ти бил удачен избор: http://smartfoni.bg/products/LG-D618-G2-Mini-Dual-White.html
« Последна редакция: Юли 18, 2016, 09:35:33 am от Jbrul »
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #487 -: Юли 18, 2016, 12:47:53 pm »
И аз не съм фен на Самсунг. Имам техен телефон. Работи си от 4 години, нямам забележки. Обаче (има едно голямо обаче) може ли да продават телефон с памет от 150 МБ?! Не, няма грешки, мили дами. Точно толкова. Не че кой знае какво правя на телефона, ама не мога елементарни програми да си инсталирам, защото няма място. Взех си допълнителна карта, за да имам повече място. Да, де, ама като свалям нещо, то си отива на първичния диск. После намерих в нета как да си преформатирам картата, за да я направя първична. Правих, струвах, отне ми сигурно няколко часа и бая програмки и занимавки и накрая ми даде някаква грешка и ми писна.  :x Миналата седмица си поръчах LG4 и го чакам да дойде. Поне при нас има някакви промоции или като моя - върнат от клиент веднага след закупуването и е малко по-евтин. Хич не държа на последен модел, а и за телефони съм си голяма скръндза.  :lol: Виж, за машинки, които да ме улесняват в домакинството, съм по-щедра.  :wink:

Хубава ви седмица, момичета и рачо! За нас е последната работна и в петък изчезваме за 3 седмици.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #488 -: Юли 18, 2016, 16:35:13 pm »
Здравейте,момичета! "изпадна" ми малко време и веднага ви "нагледах"... :lol: Виждам,че всички семейства са здрави и настроението е отпускарско-приповдигнато. Продължава се с красивите кафета и изящните закуски :lol:. Само повечко бири липсват!! :? Все пак е лято. :wink: За радост,бурното време тук ни отмина. За радост и на почиващите. Туристопотока е все токлоква голям и не виждам причина хотелиерите и целия турист-бизнес да не са доволни,освен от крутите мерки на НАП. :wink: При нас всичко е наред.Дори ходим и на плаж ,понякога. Гледам за телефони си говорите,та ще надавам и аз ухо. Моят Леново е четири годишен и си е за смяна вече./а и е азиатска версия/. Също търся с две карти.Че ви чета.
Блу,основни приложения не могат да се запомнят на карта -памет,по дефолт. А с твоите 150 МБ си е било мъка. Моята е 1ГБ и съм в паника. Това за картата и аз го разбрах късно и сега си имам само снимките на нея.... :lol: Хубава вечер ,момичета. Поздравете половинките и нацелувайте малчуганите. :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #489 -: Юли 19, 2016, 06:33:18 am »
Добро утро, раздумковци  :D
Щом и Рачо се появи, Тединка се върна от моренцето, компанията е пълна. Мишето нещо ми се губи напоследък.

Хубав вторник!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #490 -: Юли 19, 2016, 06:38:10 am »
Добро утро!

Точно навреме идвам за кафето - превъзходно, както винаги :)
Добре завърнали се на отстъстващите, хубаво е някой да внесе свежо настроение.

Лек и успешен вторник!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #491 -: Юли 19, 2016, 07:51:56 am »
Добро утро и от мен!
Чудничко кафенце, Зай, имам нужда (неизвестно защо). Ето и моята закуска:



Добре завърнали се на Рачо и Теди!
Тази сутрин ситната стана рано и имах време да ви се обадя, че после ще ходя на зъбар и да не ме обявите пак за издирване  :lol:

Лек вторник ви желая!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #492 -: Юли 19, 2016, 20:46:28 pm »
Момичета и Рачо,
за тези, които не са чули поредната прекрасна новина (защото нямат facebook :lol:), Freya_85 днес стана мама на бебе Стефан :)
Здраве и щастливи слънчеви приключения на цялото семейство!

По този повод да се почерпим с по нещо освежаващо (Рачо ни разкритикува, че не предлагаме достатъчно :D):



Хубава и спокойна вечер на всички!


"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #493 -: Юли 20, 2016, 06:14:58 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Не съм разбрала за Фрея, честито на семейството!

Хубава сряда, милилички! Днес е Илинден, честито на празнуващите!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #494 -: Юли 20, 2016, 07:04:26 am »
Добро утро!

Зай, много интересно кафе, ще опитам с удоволствие :)
Много хубав празник е днес, на селото на баба ми на този ден има събор. Тази година, обаче, са решили да е на 30.07, между стария и новия календар, че всяка година са едни спорове :lol:
Аз днес съм почиваща, но понеже е празник, мисля и да помързелувам :D

Лека и слънчева сряда!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #495 -: Юли 20, 2016, 07:52:15 am »
Добро утро, раздумковци!
Зай, да кажа и аз - много интересно кафе, ще пийна и аз с удоволствие.
Закуската:



Тук е мрачно и приятно „хладно“. Честит Илинден. И..... Златето, казват днес не се работело, та както си почиваща, наистина си почини. Тези от вас, които са на морето - не влизайте в него днес.

Лека и спокойна сряда!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #496 -: Юли 20, 2016, 08:20:26 am »
Тук съм Зай  :hug2: на работа съм и днес, а довечера пътувам към свободата  :P



Усмихнат ден, Раздумковци!  :flower:
Взимам кафе и стягам редиците да свърша по-бързо!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #497 -: Юли 20, 2016, 10:28:56 am »
Добър ден и Честит Илинден!
Много здраве и късмет на всички празнуващи(моят татко също е именик).
Черпя от негово име и за негово здраве.

Днес не се работело, но аз съм на работа. Но поне къщната ще си я спестя. :P
Приятен ден на всички!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #498 -: Юли 20, 2016, 10:46:13 am »
Това кафенце и на мен ми се прииска да го пробвам   :D

Честито на Фрея, здраве, обич, радост и много късмет на малкия Стефан! Бъдете щастливи, мило семейство!  :D 

Теди, да е жив и здрав твоят татко  :)
честито на всички, които празнуват днес!

Хубав ден!  :D

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #499 -: Юли 21, 2016, 05:51:27 am »
Добро утро на 21 юли. Днес пак ще ни спират водата, този път за планов ремонт.
Хубав ден, мили раздумковци!