0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Бисерите на нашите деца - втора част :-)
« Отговор #100 -: Октомври 30, 2017, 15:24:27 pm »
виж децата как бързо напредват в ДГ :lol: :lol:

Моето голямо прекрасно момиче, което наистина има страхотно чувство за хумор:
- Мамо, прочетох обява за кастинг за "Красавицата и звяра", мисля с Ели да се явим - аз за красавицата, тя за звяра.  :lol:
Това след като "звяра" я беше ступал отново :lol:

баща им им обяснява за някаква научна статия която е чел, за илюзорни материи, частици, античастици, материя, антиматерия и т.н. и тя казва:
- Ели, разбра ли, аз съм частица, а ти си античастица  :lol:
« Последна редакция: Октомври 31, 2017, 08:41:36 am от StefiZ »
*
Re: Бисерите на нашите деца - втора част :-)
« Отговор #101 -: Ноември 24, 2017, 12:28:15 pm »
Тео се ядосва на Константин:
- Батко! Ще те накажем! Няма да гледаш телевизия и... няма да пишеш домашни!



Re: Бисерите на нашите деца - втора част :-)
« Отговор #102 -: Декември 23, 2017, 06:28:52 am »
Марто развълнуван, след коледното тържество в ДГ:
- Аз като си видях подаръка и толкова се зарадвах и толкова отдавна си мечтая за този циклон, направо от хиляда години си мечтая... Направо съм щастлив! И сърцето ми стана толкова щастливо, че подскочи и отиде при мозъка да се радват заедно!

Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*
Re: Бисерите на нашите деца - втора част :-)
« Отговор #103 -: Февруари 14, 2018, 11:29:03 am »
Говорим за животните.
Питам: - Как се казва детето на кравата?
Пепи: - Кравче.
Аз: – Коя е майката на пиленцето?
Ани: - Кокошката.
Аз: - А бащата?
Ани: Кокош.

Трябав по-честичко да си припомняме :).
Re: Бисерите на нашите деца - втора част :-)
« Отговор #104 -: Юни 15, 2018, 04:03:45 am »
Марти след ДРЗ:
Аз сега като имам балон на Зачатие и тениска на Зачатие, значи съм от отбора на Зачатие!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*
Re: Бисерите на нашите деца - втора част :-)
« Отговор #105 -: Юни 15, 2018, 10:18:05 am »
ми право е детето, от отбора е :D
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Бисерите на нашите деца - втора част :-)
« Отговор #106 -: Юни 17, 2018, 09:19:26 am »
Те бяха страхотен отбор, а Деси им беше страхотен треньор.  :lol:
*
Re: Бисерите на нашите деца - втора част :-)
« Отговор #107 -: Юни 17, 2018, 12:36:06 pm »
Моника докато разказвам поредната приказка с принцеси и тя ме пита "Мамо ти втората ми майка ли си?".Щях да падна, ходих да и показвам снимки като бебе, че е все с мен  :lol:

Re: Бисерите на нашите деца - втора част :-)
« Отговор #108 -: Януари 11, 2019, 14:51:29 pm »
Нашият единият като пораснел щял да стане Бог./казано на бързо между другото, докато обува чехли да влезе в тоалетната/.
Другият го причаква и скача върху него със заплашителното и нетърпящо възражения:
- Опустошен, ли си, опустошен ли си, опустошен си, нали?
- Опустошен, да, но ЖИВ! /отговаря бъдещия Бог, в унисон с идеята за безсмъртието на боговете/
/участниците в сцената са близнаци на 4 г. и 5 месеца, сами - сценаристи, режисьори и актьори в ежедневния домашен театър, на който ние сме волю или неволю редовни зрители/
*
Re: Бисерите на нашите деца - втора част :-)
« Отговор #109 -: Август 23, 2019, 15:50:41 pm »
я да съживя малко темичката.

Диалога е между майка ми и Елена:
майка ми: Ели, какво ти е бабо?
Ели: В много лошо настроение съм и съм изморена...
майка ми: Защо бе бабе, какво има?
Ели: как какво, четох и утре пак трябва да чета...

 :lol: за протокола, Елена мрази да чете и почти няма сила на земята която да я накара, нито с добро, нито с лошо става, но не знам как успях това лято да я убедя, че трябва да прочете поне част от задължителната литература. :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Бисерите на нашите деца - втора част :-)
« Отговор #110 -: Август 23, 2019, 18:16:31 pm »
Уффф, Стефи, това ми е проблем и на мен. Излиза ми с лафа „това съм го гледала на филм/анимация/театър ...“ и ме побърква. Прочете някоя приказка, „Роня дъщерята на разбойника“ и „Математически фолклор“, нямат нищо общо с препоръчителната литература, но поне прочете нещо. Сега се е захванала с „Топ мистериите на България“. Купих книгата за мен, но понеже е от любимия ѝ влогър, чете по малко.
Re: Бисерите на нашите деца - втора част :-)
« Отговор #111 -: Август 28, 2019, 22:03:34 pm »
Марто какво тегло изтегли с "Патиланците"... не знае какво е белило, полог, вършидба. Направо с превод чете.
Бисера от там е:
- Добре де, кажи сега честно кой, КОЙ, ще си кръсти детето Дяволинчо?!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Бисерите на нашите деца - втора част :-)
« Отговор #112 -: Август 29, 2019, 16:36:44 pm »
Нашият единият като пораснел щял да стане Бог./казано на бързо между другото, докато обува чехли да влезе в тоалетната/.
Другият го причаква и скача върху него със заплашителното и нетърпящо възражения:
- Опустошен, ли си, опустошен ли си, опустошен си, нали?
- Опустошен, да, но ЖИВ! /отговаря бъдещия Бог, в унисон с идеята за безсмъртието на боговете/
/участниците в сцената са близнаци на 4 г. и 5 месеца, сами - сценаристи, режисьори и актьори в ежедневния домашен театър, на който ние сме волю или неволю редовни зрители/

Божкеее, чак сега виждам този уникат! какво гледат тия деца бе?!  :lol:

някакви нови попадения има ли?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Бисерите на нашите деца - втора част :-)
« Отговор #113 -: Септември 17, 2019, 16:03:38 pm »
Джам, аз пък сега видях твоя въпрос. Четем "Древногръцки митове и легенди" и разни от сорта "Митически чудовища" - то от тях май тръгна всичко, че половината древногръцки дзвер е там. Иначе гледат каквото се гледа на тази възраст, но с превес  - подбрани филмчета от дискове и по-малко - по телевизията. Е, в унисон с темата попаднахме на един анимационен филм "Херкулес", който изгледаха хиляда пъти. Та от там божествено-героичната тема. /смях голям е у дома/