0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #520 -: Ноември 30, 2015, 17:34:05 pm »
След вас се записвам и аз с термин 07.04, но бебка  върви със седмица напред  док каза , че може да я очакваме и края на март.Пожелавам на всички ни пухкав финал  :)
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #521 -: Ноември 30, 2015, 18:56:47 pm »
И обещаните плетива... (към рокличката майсторя шапчица с камбанка... вече трети път)
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #522 -: Ноември 30, 2015, 19:02:10 pm »
Нелка много са красиви аз колкото и да искам да плета не мога но пък бабите са ни наплели  някои неща
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #523 -: Ноември 30, 2015, 19:45:05 pm »
optimistka и steisii, добре дошли сред нас  :welcome_1: успешна бременност до края и пухкав финал!  :D
Нелка, прекрасни са, браво на теб!  :D :balk_46:
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #524 -: Ноември 30, 2015, 20:03:32 pm »
Сол, Стейси не е нова , записа се преди известно време :)

Нелка, нещата, които си сътворила са чудесни, но  най-хубавото на снимките си ти. Прекрасна си. Леко раждане ти желая!
 
На новите момичета, желая лека и успешна бременност! Бъдете много щастливи.

Ф-че, за темичките и аз ще удрям по едно рамо ;)


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #525 -: Ноември 30, 2015, 21:18:57 pm »
Объркала съм се значи за Стейси  :oops:
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #526 -: Ноември 30, 2015, 22:15:57 pm »
Нелка, нещата, които си сътворила са чудесни, но  най-хубавото на снимките си ти. Прекрасна си. Леко раждане ти желая!
Ето ме и на по-актуална снимка (от преди 2 дена)
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #527 -: Ноември 30, 2015, 23:38:36 pm »
Добре дошли и лека бременност на новите момичета  :bighug:

Момичета, благодаря за отзивите за моите творения.
Нелка, страхотни неща си изплела за малката, а и пончото ... няма думи, професионалистка  :). Аз не бях плела от повече от 15 години, като ме тресна пубертета и нещо не ми беше интересно вече  :lol: :lol: . Та общо взето на тези неща, които направих за бебката си припомнях как ставаше.
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #528 -: Декември 01, 2015, 20:11:08 pm »
Нелка браво за творенията, страхотни са!

Момичета и аз плахо плахо се включвам след прегледа днес. Имаме си плодно сакче, ембрионче и тупкащо съчице <3 Някакси още не мога да го повярвам, сега ми е по-спокойно, продължавам си прогестерона 3х2  и ще се видим с лекаря на 17ти чак пред празниците :)

м-и тука от вчера се чудя, знаете ли пола вече на вашето мъниче, че нямаш лентичка и се чудя :)


*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #529 -: Декември 01, 2015, 21:34:58 pm »
Криси, изгубиха ми се лентите и се отказах вече да се разправям с тях  :lol: за сега чакам две госпожици, казвам за сега, че какви ли истории не съм чувала като сменен пол в 30та г.с. или при пълна категоричност при раждането да има изненада  :D Твоите новини са прекрасни! Стискам палци и се надявам това да е вашето бебе  :P
Нелка, изглеждаш страхотно!
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #530 -: Декември 02, 2015, 00:09:29 am »
мхм...на наш приятел след 101 уверения, че ще имат момче, в 32та им казаха момиче. след като всичко бяха накупили от САЩ :lol:
[/url][/url]
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #531 -: Декември 02, 2015, 08:03:03 am »
Здравейте,на всички имам 10-дневно закъснение днеска е 11-ден вчера си взех два теста лейди тест,направих ги,и на секундата ми излязоха и двете чертички даже без да стоя,но се притеснявам защото нямам никакви симптоми на бременност само малко ме болят гърдите и вчера имах температура 37.00 това днеска ще ходя на АГ за да установи бременност,благодаря предварително.Исках само да попитам кога почва да има симптоми! :wink: :? :?
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #532 -: Декември 02, 2015, 12:51:18 pm »
Ох че хубаво сме се наредили с термините.
Криси Честито! Да се пазиш много сега, че аз от простотията си още в 7-седмица бях вече в болницата.
Алексия чакаме доки да потвърди и да чуете сърчице. После ще честитя, макар е и моя тест закова две черти. Сега ми заковават ритници. Колкото до симптомите чакай не бързай. Аз все казвам радвайте се като ви пропусне нещо. На мен ми беше бедна фантазията какво ме чака.
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #533 -: Декември 02, 2015, 13:20:27 pm »
Здравейте,на всички имам 10-дневно закъснение днеска е 11-ден вчера си взех два теста лейди тест,направих ги,и на секундата ми излязоха и двете чертички даже без да стоя,но се притеснявам защото нямам никакви симптоми на бременност само малко ме болят гърдите и вчера имах температура 37.00 това днеска ще ходя на АГ за да установи бременност,благодаря предварително.Исках само да попитам кога почва да има симптоми! :wink: :? :?
Честито! Аз бих се молила да не започват изобщо :) това няма да те направи по-малко бременна.
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #534 -: Декември 02, 2015, 13:44:22 pm »
В последните месеци на годината такива хубави новини ще посрещнем новата година с бебчета дано все повече нови бъдещи мами се включат в темата
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #535 -: Декември 02, 2015, 22:20:38 pm »
Благодаря Ви момичета! Надявам се всичко да е ОК до края :)
Уж се пазя, почивам през деня максимално, поспивам си когато мога..:)
Иначе сега започнах доста да се изморявам и да ми се доспива към 5-6ч...май сега са най-сънливите седмици до 12тата... Поне с малката помня че по едно време и към 8-9 заспивах направо с книгата на 2рата страница, но не помня в кой седмица беше... :)


*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #536 -: Декември 03, 2015, 07:47:20 am »
Крис, и аз съм същата, а вече съм в 13 г.с., в 21.00 сънувам първи сън :) Ако през деня подремна за час е по-добре...
Момичета, вчера док ми изписа спешно Магнезиев Диаспорал. Каза да го пия по 2 на ден, ама на опаковката пише по 1 саше на ден.
И сега се чудя :ask: как да го пия...дали няма да е много по 2 сашета на ден както е  казал?
Слава богу, веднага имаше ефект :) коремът ме отпусна
Хайде, хубав и спокоен ден от мен на всички мами!
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #537 -: Декември 03, 2015, 09:22:03 am »
Vilia, слушай доктора. Бременните имат по-големи нужди. Ще ти дам пример, пиех желязото както е по листовката и хемоглобина ми продължаваше главоломно да пада докато не включихме втори препарат.
За спането в началото и аз бях така и по два пъти на ден съм си полягвала  :oops: моето дете доста щуро, но беше склонно да ме остави да спя по час, като му омръзне започваше да ме целува  :lol: От предната бременност си спомням, че и в края много ми се спеше и заспивах в 9, будех се в 4, че пък се схващам, но тогава нямаше как да спя през деня. Ще видим сега как е.
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #538 -: Декември 03, 2015, 12:22:32 pm »
Много ви благодаря милички за подкрепата,в понеделник сам на док и дано всичко е наред пак ще пиша.Благодаря ви пожелавам на всички лека бременност :) :D
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #539 -: Декември 03, 2015, 13:43:51 pm »
Днес бях на последна ЖК, измериха ми теглото и кръвното... казаха ако до термин не родя, на следващия ден да ходя в болницата и да предизвикват. Обясниха ми в родилното да не спирам да се цедя, че да не си докарам мастит и да давам на бебка много вода. С док реално изобщо не се видях днес. От мен толкова засега, като има развитие ще пиша ;)  Приятен слънчев ден, момичета!