0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #20 -: Август 03, 2015, 08:08:18 am »
Добро утро!
Днес се ококорих рано (да ме пита човек защо) и сега ми се спиии... Та ще си взема от красивото кафе на Зайко. Изненадващо гос`пойцата спи и мама има време за компютър и форум :lol:
И за плажна закуска:


Лек ден и лека първа августовска седмица!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #21 -: Август 03, 2015, 12:04:25 pm »
Благодаря ви, мили хора за прекрасните пожелания! :D
Нека всички сме здрави и късмета да е на наша страна! :lol:

Смайлче, по пощата ли я пусна молбата, не за друго, да знам къде да я чакам?  :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #22 -: Август 03, 2015, 12:10:45 pm »
Смайлче, по пощата ли я пусна молбата, не за друго, да знам къде да я чакам?  :lol:
Мда, обикновено писмо... Дано да се получи  :D

Хубава седмица на всички от мен  :P
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #23 -: Август 03, 2015, 12:54:59 pm »
Честит празник , Стефи!  С малко закъснение  , най-сърдечни пожелания за много усмивки , здраве и все така  чаровна , страхотна и  позитивна !!! :hbirth:


На всичкото отгоре като същи турист се нахендрих на "тапа" пред Ахелой, та си отвисях 45 мин, сякаш не знам партизанските пътеки  :x
А и ние миналата седмица на път за рожден ден в Равда  , закъсняхме порядъчно , защото  се  нахендрихме   така  , за същото време  :)


Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #24 -: Август 03, 2015, 17:27:33 pm »
Едно записче да ударя... :balk_121:



*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #25 -: Август 03, 2015, 20:39:41 pm »
Записвам се и аз :)

Стефи, Честит Празник на патерици! Здравичка да си!

Смайли, браво за членството. Аз само подкладох, ама още не съм си свършила работата с моето присъединяване. Не успявам в работно време да хвана банките и да си платя таксата :lol:. Другата седмица излизам в отпуск и ще наваксам пропуснатото :wink:

Хубава вечер и спорна седмица!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #26 -: Август 04, 2015, 06:26:35 am »
Добро утро  :D

Хубав ден!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #27 -: Август 04, 2015, 07:13:15 am »
Добро да е. И как няма да бъде с такова хубаво кафе за събуждане! :D
Днес ще ми е доста натоварено - имам много задачки за вършене, дори и в почивният ми ден.
Лек ден ви пожелавам и успешна нова седмица за всички!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #28 -: Август 04, 2015, 07:51:50 am »
ДОбро утро  :P

Днес ставам горда, че детето е спало до 8, а то било 7 ч :lol: Ръчният ми часовник няма цифри и съм се объркала била  :lol:

Злате, направи си електронно банкиране. Голямо удобство е  :D
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #29 -: Август 04, 2015, 08:51:52 am »
Добро утро!
Моето дете още спи (урааа) та ще мога на спокойствие да пия кафе и да ви сервирам закуска. После ме завърта едно колело и .... но е забавно де.
Вчера в Пловдив откриха Международния танцов фестивал. Всяка вечер от вчера до петък, ще преминават по Главната по няколко трупи и после танцуват на сцената пред кметството. Та вчера ходихме да ги гледаме, много ни хареса и на двете. Днес сигурно ще прескочим, но има време до петък.
Ето ви закуската за днес:



Лек ден ви пожелавам!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
« Последна редакция: Август 04, 2015, 09:19:22 am от Pesheck »
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #31 -: Август 04, 2015, 09:23:27 am »
Добро утро и от мен!

Взимам си от закуската на Пешето,че ходих да давам кръв-за ТСХ и имам нужда, че и без това кръвното ми е ниско, днес вече беше съвсем трагично.

Вчера си взехме кариотипите и тромбофилиите при мен, слава Богу, всичко е наред! Това е първата хубава тонина от месеци насам и дано е началото на поредица положителни.





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #32 -: Август 04, 2015, 09:33:50 am »
Смайли, молбата дойде, като се върне Дони от почивка, ще те добави в членската група :)
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #33 -: Август 04, 2015, 10:42:25 am »
Смайли, молбата дойде, като се върне Дони от почивка, ще те добави в членската група :)
О, чудесно  :P Мерси!

Пеше, страхотно звучи този фестивал. Ще кажа на една приятелка в Пловдив, да ходи да гледа и тя...

Теди, как е работата? Свикна ли?

Аз съм на вълна разкрасяване  :lol:
Днес занесох на шивачката да ми направи няколко стари рокли от дълги на къси - ей така за разнообразие. Установих, че вече не ги нося, а са си хубави.... Та сега ще са ми като нови  :P
Благодарение на Мишанта, си купих Ахромин крем за избелване на пигментацията на лицето (по време на бременността ми се появи много голяма такава) и наистина действа. Леко изсветля и продължавам с мазането. Няма да съм вече като петниста хиена  :lol:
И забравих да ви се похваля, че вече имам нещо като кичури (ама не било такова, забравих му името, кичурите били за бабите ми каза фризьорката), та съм поне с 10 години по млада  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #34 -: Август 04, 2015, 11:59:51 am »
Теди, как е работата? Свикна ли?
Лека-полека ще свикна, Смайли. Работата е много отговорна - с пари и клиенти. Най-трудното нещо е да угодиш на всеки вкус и настроение.
Ама нямам голям избор в малък град като нашият.
Фрея, радвам се за хубавите новини при теб! Пожелавам ти съвсем скоро да се похвалиш с онази, най-мечтаната. :crossfingers:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #35 -: Август 04, 2015, 22:19:33 pm »
Новите желаещи за членство: елате утре на срещата и можете да си попълните молбата и платите членския внос на място. Тъкмо ще ви тестваме колко бири (вино) можете да изпиете.   :wink:

Смайлс, вече са модерни екстеншъните.  8)

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #36 -: Август 05, 2015, 06:29:23 am »
Добро утро  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #37 -: Август 05, 2015, 07:45:46 am »
Добро утро.
Първа съм след Зайчето и мога да избирам от прекрасните кафета. :P Отново прекрасен подбор, благодаря ти!
Виждам, че Сдружението се разраства с толкова много желаещи. Успех ви пожелавам и весела среща довечера!
На всички - успешен ден!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #38 -: Август 05, 2015, 07:49:27 am »
Благодарение на Мишанта, си купих Ахромин крем за избелване на пигментацията на лицето
Това ще си го запиша и аз, но ти внимавай с избелването - доколкото знам, през лятото не е много добре да се прави. Аз през този период нося само защити, а през есента и в по-студения сезон изобщо, ползвам избелващи.

Това лято изкарах няколко дни без защитен крем и веднага плъзнаха петната  :?
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #39 -: Август 05, 2015, 09:24:47 am »
Добро утро!
Зайко, много красиви и изкусителни кафета, ше си взема няколко вида  :lol:
Днешната закуска е по избор на дребната: