0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро/ ИКСИ-юли,август,септември в клиника Щерев
« Отговор #40 -: Август 07, 2015, 11:46:14 am »
Валерия, правих и аз хистеро в Щерев, но не минах с направление. Най-добре звънни на регистратура и от там може би ще знаят. Още повече, че помниш повечето от цифрите.
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-юли,август,септември в клиника Щерев
« Отговор #41 -: Август 07, 2015, 12:28:41 pm »
Валерия, за хистероскопията - Направление №7, по клинична пътека 149

Re: Инвитро/ ИКСИ-юли,август,септември в клиника Щерев
« Отговор #42 -: Август 13, 2015, 22:42:33 pm »
Здравейте момичета. Днес започнах с инжекциите. Сама си ги бия, след кратко показание...
Чудя се само, като си смесвах ампулата с флакончето с голямата игла (Мерионал 150) - изгубих една-две капки, и после като си бих инжекцията с малката игла имаше в пласмасовата част между самата игла и пласмасовото тяло на инжекцията още една капка вътре... Има ли значение това, някой знае ли??
нали е такова малко флаконче пък толкова са скъпи... викам , сигурно всяка капка е важна.. или?
Мерси!!
Надя
Re: Инвитро/ ИКСИ-юли,август,септември в клиника Щерев
« Отговор #43 -: Август 14, 2015, 22:30:03 pm »
Наде, всичко е както трябва не се притеснявай излишно! Поздравления,  че си слагаш сама инжекциите! Пожелавам ти успешна процедура!
Re: Инвитро/ ИКСИ-юли,август,септември в клиника Щерев
« Отговор #44 -: Август 18, 2015, 22:06:01 pm »
Успех ,на всички момичета ,които са започнали процедура ,дано накрая видят едно хубаво ЧХГ.
А аз пак ще ви тормозя с въпроси ,може ли някой да ми каже цена на хистероскопия за пациенти с направление ?
*

    desi4ka

  • **
  • 127
  • Любовта ще спаси света !
Re: Инвитро/ ИКСИ-юли,август,септември в клиника Щерев
« Отговор #45 -: Август 19, 2015, 12:01:29 pm »
Успех ,на всички момичета ,които са започнали процедура ,дано накрая видят едно хубаво ЧХГ.
А аз пак ще ви тормозя с въпроси ,може ли някой да ми каже цена на хистероскопия за пациенти с направление ?
Здравей , Валерия.  :)
Хистероскопията по здр. каса струва 755 лв. и на мен ми предстои същото само , че комбинирана с лапаро в края на този месец . Имай в предвид , че имаш и предварителни изследвания , които ще струват около 120 лв. yahoo_33
« Последна редакция: Август 19, 2015, 12:05:03 pm от desi4ka »
Re: Инвитро/ ИКСИ-юли,август,септември в клиника Щерев
« Отговор #46 -: Август 19, 2015, 13:44:26 pm »
Вчера бях в клиника щерев на поредния преглед и видях нещо което може да е от значение за някоя от вас,отстъпка -200 лв на след втори опит инвитро/ ИКСИ!
И още нещо тези,които са при д-р тимева от 31.08 е на работа,графика и за септември беше пуснат онзи ден и вчера до обяд вече нямаше свободни часове,но на регистратурата казаха че дори и без час пак може да се отиде на преглед само че ще се почака,колко никой не знае:-):-)!
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-юли,август,септември в клиника Щерев
« Отговор #47 -: Август 20, 2015, 21:53:22 pm »
Здравейте момичета, не съм се влизала тук от цяла вечност, но опитите останаха леко на заден план. Ще съм на ЕЦ и е трудно да се нацели кога ще е. Сега имам час за тимева за 31 август и се надявам че ще извадя качествена Я. Весита радвам се, ме всичко при теб върви добре. Спомням си всички вълнения около опита, теста и първия преглед. Момичета стискам палци на всички ни и повече положителни резултати.
Марси, миличка не съм се отказала! Радвах се да видя двойната радост.
Лилибел дано изгрее слънце и на нашата улица.

*

    desi4ka

  • **
  • 127
  • Любовта ще спаси света !
Re: Инвитро/ ИКСИ-юли,август,септември в клиника Щерев
« Отговор #48 -: Август 21, 2015, 00:34:38 am »
Момичета днес бях до клиниката и след уточнение  между старшата сестра и д-р Тимева , се реши , че лапарото с хистерото ще ми е на 31.08 - Тимева е казала да започна да пия регулон  от тази вечер до последно нареждане , а утре ще ходя до Л.Л за направление , за да може да ми пусне част от предоперативните изследвания по здр.каса.Стискайте ми палци всичко да мине добре , без усложнения. :crossfingers:..Вече нямам търпение да мине и този етап....  :cross:
Успех на всички в процедури ! :balk_602:
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-юли,август,септември в клиника Щерев
« Отговор #49 -: Август 21, 2015, 00:39:40 am »
...
Марси, миличка не съм се отказала! Радвах се да видя двойната радост.
никакво отказване  :),  успех   :hug2:


Успех на всички!  :)

Re: Инвитро/ ИКСИ-юли,август,септември в клиника Щерев
« Отговор #50 -: Август 21, 2015, 16:49:31 pm »
не се отказвай те момичета,правете и дайте всичко от себе си и ще успеете. за мен Тимева е като добрата фея от приказките,доверих и се и за краткия период от няколко месеца и първи опит инвитро тя направи чудо,чудото което чааках почти 4 години,за мен тя е велик човек,лекар с главно Л. В интерес на истината не очаквах че ще стане толкова бързо и най-вече че ще чакам 2 рожби,когато започнах стимулациите,и ми върнаха 2 ембриончета,се молех на Богородица да ми даде поне едно бебе,поне едно дете,казвах си нека едното да се развие,а другото го дай на други хора които се мъчат,и това ми беше все в главата,а то какво стана ;);) това бе най-голямата благословия в живота ми,за нищо не съжалявам каквото са ми правили,през всичко що минах,само ме е яд че не срещнах д-р Тимева по рано,иначе всичко си заслужава,когато се види теста и когато усещате движенията им по-хубаво от това няма,поне за мен.  казвам ви всичко това за да ви вдъхна и аз поне малко кураж,да ви пожелая успех,и да повярвате в чудеса,сбъдват се ;)
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-юли,август,септември в клиника Щерев
« Отговор #51 -: Август 21, 2015, 17:06:17 pm »
не се отказвай те момичета,правете и дайте всичко от себе си и ще успеете. за мен Тимева е като добрата фея от приказките,доверих и се и за краткия период от няколко месеца и първи опит инвитро тя направи чудо,чудото което чааках почти 4 години,за мен тя е велик човек,лекар с главно Л. В интерес на истината не очаквах че ще стане толкова бързо и най-вече че ще чакам 2 рожби,когато започнах стимулациите,и ми върнаха 2 ембриончета,се молех на Богородица да ми даде поне едно бебе,поне едно дете,казвах си нека едното да се развие,а другото го дай на други хора които се мъчат,и това ми беше все в главата,а то какво стана ;);) това бе най-голямата благословия в живота ми,за нищо не съжалявам каквото са ми правили,през всичко що минах,само ме е яд че не срещнах д-р Тимева по рано,иначе всичко си заслужава,когато се види теста и когато усещате движенията им по-хубаво от това няма,поне за мен.  казвам ви всичко това за да ви вдъхна и аз поне малко кураж,да ви пожелая успех,и да повярвате в чудеса,сбъдват се ;)

 :bighug: :balk_21: Веситаа, вдъхваш ни вяра и няма да се откажем. Много съм щастлива, че успя.  :D Стискай ни палци на всичките, които сме в трепетно очакване на двете чертички.

Re: Инвитро/ ИКСИ-юли,август,септември в клиника Щерев
« Отговор #52 -: Август 21, 2015, 19:04:03 pm »
стискам палци не се съмнявай те в това,знам как се чувства всяка една която и предстои нещо такова,знам колко въпроси я мъчат,дано всяка една успее,както обичам да казвам нека поне едно да се хване,другото на друг да иде;);) :bighug:  ако мога да съм полезна на някоя с нещо свързано с това което са ми правили е щерев с радост бих обяснила и помогнала :D
Re: Инвитро/ ИКСИ-юли,август,септември в клиника Щерев
« Отговор #53 -: Август 22, 2015, 04:51:58 am »
 :P пухкав финал на всички  :bighug:

Re: Инвитро/ ИКСИ-юли,август,септември в клиника Щерев
« Отговор #54 -: Август 23, 2015, 14:48:26 pm »
velina_malina мерси за отговора и хубавите думи и на теб успех!

Има ли тук някой който в момента прави процедури ин витро или иски?

А между другото, бях малко очудена че икси се прави на всяка пациентка, смисъл, 50/50 ин вирто и икси. До колкото знам се прави само при мъжки фактор?
Има ли момичета тук които са правили само ин витро (без икси)?
поздрави и успех на всички  :wink:
Re: Инвитро/ ИКСИ-юли,август,септември в клиника Щерев
« Отговор #55 -: Август 23, 2015, 16:42:20 pm »
На мен половината ми ги оплодиха инвитро и останалите ИКСИ ,до колкото знам са ми върнали тези оплодени инвитро:-)
Re: Инвитро/ ИКСИ-юли,август,септември в клиника Щерев
« Отговор #56 -: Август 24, 2015, 08:13:59 am »
 :) освен при мъжки фактор, икси се използва при малко пунктирани яйцеклетки

Re: Инвитро/ ИКСИ-юли,август,септември в клиника Щерев
« Отговор #57 -: Август 28, 2015, 13:16:00 pm »
Ааааа ясно :)
Докторката ми каза, че 70% от бебетата при тях са от икси...
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-юли,август,септември в клиника Щерев
« Отговор #58 -: Август 28, 2015, 18:37:21 pm »
Аз съм за септември :) Живот и здраве към края ще правя трансфера. От следващата седмица започвам естрофем по схема, че имам проблем с тънката лигавица. Стискайте палци да я докараме поне до 9-10 мм. Това ми е най-големия зор.
Межуд другото, розичке прочетох в другата тема за кардиото, и смятам и това да включа в режима си още от утре. Иначе си правя йога за фертилност - намерих упражнения в един американски сайт, не знам дали ще има ефект, но поне знам, че съм опитала :)
Успех на всички!!!
*

    desi4ka

  • **
  • 127
  • Любовта ще спаси света !
Re: Инвитро/ ИКСИ-юли,август,септември в клиника Щерев
« Отговор #59 -: Август 31, 2015, 21:38:07 pm »
Ето , че мина и моята лапаро плюс хистеро  :D(само че вместо хистеро беше кюретаж понеже от регулона прокървих и не се виждало нищо от кръвта), сега съм в интензивното и съм добре, утре ще ме раздвижват и най-накрая ще ямммм храна, че умрях от глад вече 2-ри ден :hungry:
Д-р Тимева каза , че лигавицата ще се възстановява 1-2 цикъла т.е септември или до октомври евентуално и ако и останалите показатели се окажат добри -ще започнем стимулация! :balk_48: