0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« -: Юли 07, 2015, 13:25:47 pm »
Хайде аз да съм първа,че този опит ми е късметлийски и дано донесе късмет на всички вас:)

Момичета имам следната питанка , спешно ми трябва номер на който мога да се свържа с др.Искилиева,някой ако го има ще бъда страшно благодарна да ми го прати на лични.Благодаря предварително.
« Последна редакция: Октомври 01, 2015, 10:04:08 am от jam »
Защо не званнеш в регестратурата и да и кажат да ти званне? Предполагам че жената ще ти отвърне на обаждането:-) успех на всички започващи процедури:-) дано се напълни само с положителни резултати,а на тези които им е за първи път и не знаят какво им предстои,Искам да ви кажа да сте спокойни че нищо страшно няма!!! Вървете напред без страх и колебания:-)) успех  :D
*
Привет и от мен, момичета! Да се запиша в новата тема :)
Аз си чакам ДЯ, нищо ново при мен, пия добавки в несвяст :) Дано да е на късмет за всички, трета поред тема :)
Защо не званнеш в регестратурата и да и кажат да ти званне? Предполагам че жената ще ти отвърне на обаждането:-) успех на всички започващи процедури:-) дано се напълни само с положителни резултати,а на тези които им е за първи път и не знаят какво им предстои,Искам да ви кажа да сте спокойни че нищо страшно няма!!! Вървете напред без страх и колебания:-)) успех  :D

Така и направих ,но ако и днес не ми върне не знам какво да правя :)
За нещо спешно ли ти трябва? Ако пак не ти званне,позвани отново в болницата,настоявай докато те свържат.
Благодаря ви момичета ,обадиха ми се и имам час записан :)
Много положителни тестове в новата темичка  :bfp1:
 :P успешни процедури момичета

Темичката ,като гледам не е много населена обаче все пак някой да има телефон на др Тимева?  :D
Благодаря за пожеланията  :lol:
 :lol: сега ще я омеча малко хаха
валери, надали някой ще ти даде тел на тимева, впрочем и аз го нямам. обади се на регистратурата, кажи на момичетата за какво искаш да говорите, остави тел и тимева ще ти се обади при първа възможност  :D най-късно ми е звъняла в 20ч след събрание някакво, и ми се извини 100 пъти  :lol:

Да аз също съм при тимева но и аз и нямам телефона,званя на регистратура и тя ми връща на обаждането! Едва ли някой ще ти го даде,най-добре и го поискай ти когато я видиш,аз смятам да направя същото понеже  недай се Боже ми потрябва по спешност няма да имам мн време да чакам да ми върне на обаждането! А и целия август ще е в отпуск :)
Дааа благодаря ви ,още не мога да свикна с порядките в тази клиника :)
Така и направих звъннах на регистратура и чакам обаждане .
Наистина ли няма да я има целия август?
 На мен ми казаха че излиза в отпуск от следващата седмица и си мислех че ще се върне началото на следващия месец.
В сряда бях на ФМ в щерев и исках да си запазя час за август при тимева но момичето от регистратурата ми каза че излиза в отпуск и целия август ще я няма и да си запазя за друг,за това запазих за д-р Савова,а с тимева ще се видим живот и здраве през септември :-):-)
*
А ааа те, май всички са на морето. Някой знае ли нещо за д-р Ганева, да не би и тя да отсъства през август. Разбрахме се, да се чуем контролно в началото на месец август и не смея по-рано да звъня, да не я притеснявам..
Иначе и аз така процедирам - първо звъня на Биляна, тя и предава и док. ми звъни на мен, когато се освободи. Последния път беше в 19.00 :) Така, че не се притеснявай, винаги връщат обаждане!
Да благодаря ви момичета ,така и стана  д-рТимева ми се обади и се разбрахме  на есен с бодра песен.
Вале на есен започваш процедури ли?
Даа ако не ми мине котка път :D
Тогава ти пожелавам успех! Дано успееш в начинанието си!:-) ако ти е за пръв път бъди спокойна,и се довери на лекаря си тяя знае какво прави:-)
Благодаря много! За 4 ти път ще ми е ,но за първи при др Тимева и клиника Щерев :)
Re: Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« Отговор #19 -: Юли 20, 2015, 17:34:11 pm »
На есен и аз при Тимева,дано имаме късмет с теб!
« Последна редакция: Октомври 01, 2015, 10:04:22 am от jam »