0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    desi4ka

  • **
  • 127
  • Любовта ще спаси света !
Re: Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« Отговор #160 -: Декември 10, 2015, 15:13:06 pm »
Ross, Vilia , :D  , благодаря ви момичета , както винаги, когато ми отговорите и окажете подкрепа ми става по-леко на душичката!Добре , че ви има!
Mirracles ,на мен DHEA  ми я изписаха 50 мг. 2 по 1 табл. пия ги от 17.12  вътре са общо 60 броя и са за един месец.Септември месец пак ми ги бяха изписали по същата схема за един месец.
Re: Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« Отговор #161 -: Декември 10, 2015, 15:55:32 pm »
Desi4ka,

Мерси за бързия отговор. Явно и ти си по същата схема, която е предписана и на мен.
Дано да ми се отрази добре, защото от това, което четох доста вдига мъжките хормони при жените.
От друга страна пише, че жените, които го пият имат по-голям успех при инвитро процедурите.
Така че здраво стискаме палци и чакаме благата вест! :)
*

    desi4ka

  • **
  • 127
  • Любовта ще спаси света !
Re: Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« Отговор #162 -: Декември 10, 2015, 16:38:12 pm »
Дано, мила, дано, на всички пожелавам късмет в текущите и предстоящите процедури! :)
А за DHEA-   та, единственият страничен дефект , който наблюдавам е това , че ми се появиха малко пъпки по лицето, но иначе се чувствам добре от нея, а мисля също така, че ми помогна да ми се възстановят яйчниците по-бързо след операциите в края на август, т.е. веднага след като ме изписаха започнах да я пия, пих я един месец , след което я спрях и като сравня  цикъла през септември месец (имах само 4 фоликула в десен яйчник, а в левия нищо ) с цикъла през ноември (вече и в двата яйчника си имах фоликули общо към 7-8), то си мисля , че е от нея (като имай в предвид , че ми прекъснаха тръбите и не очаквах вече нищо от левия яйчник, направо го бях отписала , та така , мисля , че е от нея. :wink:
*
Re: Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« Отговор #163 -: Декември 10, 2015, 23:45:55 pm »
Здравейте момичета :)
Ами на мен Дхеата ми понасяше добре, не съм забелязала нещо необичайно, единствено ми се удължи цикъла със около 5 дни. Не ми е повлияла за повече фоликули, но вцикъла, в който я пих не съм имала задържани.
Мира, и моята доза беше същата като на Деси: 2х1 от 50мг


Rosss,

Аз нямам опит с фонда, защото се очертава да се самофинансираме, но бих те посъветвала директно да се обадиш на телефоните на фонда и да ги попиташ как се процедира. Там ще ти дадат най-компетентен съвет :) Стискам палци! :)
Аз питах, заради Деси. Иначе очаквам първата заповед от фонда някъде през юни месец. Искам да финансираме един опит. Много исках да съм бременна още тази година, а заповедта да я запазим за второ попълнение. През ноември нямах задържан фоликул,, но пък нямахме парите, сега имаме пари, ама не можем да започнем, уфф толкова ме е яд. Но, явно не е било момента...дано през януари да е нашият момент :)
Айде дано, както казва Вилиа, Нова година-нов късмет, да забременеем още януари и да се местим при бременните :)
Вилиа, ти как си? Пожелавам ти лека бременност!


Re: Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« Отговор #164 -: Декември 13, 2015, 17:15:15 pm »
Любима тема,която не мога да подмина....
Най-сетне се случи и моето чудо да забременея...Успех момичета,не се предавайте, пътя е дълъг но ще бъдете възнаградени вярвайте в чудеса!
Re: Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« Отговор #165 -: Декември 13, 2015, 19:28:58 pm »
Сандра,

Това е прекрасна новина и вдъхва надежда и на нас, които все още се борим за сбъдването на мечтата си!
Пожелавам ти лека и спокойна бременност и прекрасно бебе!
Не забравяй да ни поръсиш с вълшебния прашец, за да предадеш щафетата :)
Re: Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« Отговор #166 -: Декември 13, 2015, 19:40:24 pm »
 :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Бъдете здрави и борбени и не спирайте да вярвате!
*
Re: Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« Отговор #167 -: Декември 13, 2015, 23:21:07 pm »
sandra_dp, много, много се радвам  :D, желая ти лека и спокойна бременност!  :D

Re: Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« Отговор #168 -: Декември 14, 2015, 07:54:47 am »
sandra_dp, много, много се радвам  :D, желая ти лека и спокойна бременност!  :D
Благодаря ти Марси ! :)
*
Re: Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« Отговор #169 -: Декември 14, 2015, 18:25:24 pm »
:green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Бъдете здрави и борбени и не спирайте да вярвате!
Благодаря ти Сандра!
Гмуркам се под прашеца :)
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност! :)


Re: Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« Отговор #170 -: Декември 15, 2015, 22:46:57 pm »
Sandra_dr , честито момиче, много се зарадвах на успеха ти!  Лека бременност и само хубави моменти ти пожелавам!  На борещите момичета пожелавам скоро да последвате   Sandra_dr! Стискам палци!
Re: Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« Отговор #171 -: Декември 16, 2015, 13:57:49 pm »
И аз бях част от тази групичка в началото на годината :) Вече съм горда мама на бебе Емма -  роди се в петък на 11.12. а вчера ни изписаха.

Момичета пътят е труден и дълъг, но вярата и спокойствието са жизненоважни. Бъдете положителни и всичко ще се случи, за да гушкате и вие рожбите си.

sandra_dp ние писахме заедно тогава, много се адвам мила, стискам палци за спокойна бременност и прекрасен бебок накрая. :D
Re: Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« Отговор #172 -: Декември 16, 2015, 15:02:18 pm »

Flyinggirl,

Благодаря ти, че ни даваш надежда, споделяйки своята радост :)
Нека Емма бъде благословена с много здраве, късмет и любов!
Бързо възстановяване на теб.



 
Re: Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« Отговор #173 -: Декември 16, 2015, 17:36:02 pm »
Благодаря момичета :)

Честита рожба flyinggirl  :bori_007:
Помня разбира се flyinggirl,и лека по-лека достигаме целта си.
Успех на всички!Успехът е неизбежен
*
Re: Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« Отговор #174 -: Декември 17, 2015, 13:54:45 pm »
Честито дъщеричка на flyinggirl!  :D
Момичета, това е темата за поздрави:
Още една сбъдната мечта :), честито на мама flyinggirl!
« Последна редакция: Декември 17, 2015, 19:47:45 pm от marsi »

Re: Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« Отговор #175 -: Декември 21, 2015, 12:08:03 pm »

Привет момичета,

Как се развиват нещата при вас?
Док ми каза, че всичко е наред с мен след хистероскопията и ми каза веднага след НГ, на 2-3 ден от цикъла да пристигам да ми прави схема за стимулация и да почваме инвитро процедурата.
Много се вълнувам :) Дано да имаме късмет!
Весели Коледни и Новогодишни празници ви пожелавам и дано дядо Коледа ви донесе желания подарък през Новата Година :)
*

    desi4ka

  • **
  • 127
  • Любовта ще спаси света !
Re: Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« Отговор #176 -: Декември 21, 2015, 13:57:58 pm »
Привет от мен , Mirracles! :lol:
Седя си аз и кротко си чакам идването на новия цикъл в началото на януари и с надеждата да стартирам най-накрая стимулацията.Онзи ден посрещнах ММ, дойде си от Германия, много се бях затъжила за него и така...Стягам се за приготовление на софрата :eat: -за бъдни вечер и коледа tree2a днес пазарувахме с мъжо.Благодаря за пожеланията, нека всички да изкараме най-светлите празници весело и приятно, с любимите ни хора,  :dating:а Новата година, да ни донесе така дългоочакваните  и желани дечица! :sbabygirl: :babyboy:
П.п -много се радвам , че хистероскопията ти е минала вече, а сега се стягай...за  стимулацията... :needleani:
Re: Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« Отговор #177 -: Декември 22, 2015, 15:27:16 pm »

Благодаря за подкрепата, Desi4ka :)

Момичета, преди стимулацията правят ли се хормонални изследвания?
Док само ми каза да отида на 2ри ден от цикъла след НГ за преглед, но не спомена нищо за изследване на изходни хормони.
*
Re: Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« Отговор #178 -: Декември 22, 2015, 16:41:10 pm »
Mirracles аз вече винаги си пускам хормони в началото на цикъла, това ми стана като правило заедно с УЗ на 2-3-4 ден. Все пак трябва да знаеш с какви стойности започваш, после е по-лесно да проследиш как се развиват хормоните. Но това все пак е за моя случай - при мен всеки месец началните хормони са различни и винаги извън норми. Не знам какво е положението в случай, че нямаш хормонални проблеми. Защо не питаш док за по-сигурно?


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ в клиника Щерев
« Отговор #179 -: Декември 22, 2015, 16:49:30 pm »
Лили,

Ще я питам на прегледа на 2ри ден от цикъла. Опитах се да разбера на предния преглед, но тя нямаше много време да ми обясни и ми каза, че за всички предстоящи изследвания за мен и мм ще ми каже, когато им дойде момента. За мен също е логично да се започне с началните стойности на хормоните, независимо, че моите до момента са в норма и не показват сериозни отклонения през месеците.