0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Привет!Може ли да ми кажете кога мога да си направя домашен тест в къщи?

Всички казват спокойствие и да не го мислим много,но това е невъзможно. Искам да заспя и да се събудя в деня на теста 🤔🍀🤞
*
Робърт, аз съм си направила уринарен тест на 5ти ден след Овитрел и е отчел, но беше половин писалка и 12 дена след инсеминация. Според мен си изчакай поне седмица след прегнила и поне 10 дена след трансфера.
Pav-la,имам още един Прегнил на 25.10,също така и Zarzio на 3 дена 🤷‍♀️ .
Ще се гледам да се разсейвам доколкото мога. Направили сме каквото трябва,пък каквото е писано.🍀
Здравейте момичета... Не съм писала от последния неуспех  през юли... Утре ми е кръвния тест след последния ми замразен и размразен бебо...може ли някой да ми каже утрогестана предизвикателството ли забавяне на цикъл? Утре ми е датата и за теста и за цикъла.  Не ме болят гърдите като за пред цикъл,  а чух, че утрогестана го забавя докато го приемаш.  Дали е така? Благодаря Ви много!
*
Утрогестанът не забавя цикъла. Стискам палци да не ти дойде през следващите девет месеца изобщо.
Аз бях много безсимптомна бременна, тъкмо два пъти.

Благодаря,  отивам на тест,  после ще пиша
Здравейте,  за съжаление е отрицателен отново... Пак ще се започва отново.  Това е живота!  Благодаря Ви много,  момичета! Отново на пролет се надявам да тръгнем. 
Успех на всички Ви и много прекрасни бебоци!
За съжаление и моят опит е неуспешен!😓
Момичета искам да попитам какво правите с лекарствата,които са вш останали. Имам фраксипарин, Zarzio, естофен и утрогеста? 🤔
Имам чисто нови,неизползвани  ...
*
Преценяваш до кога е годността и дали ще правиш скоро опит, дали ще изкарат до тогава.Може да ги подариш или дадеш на друг който опитва.

Здравейте , подарявам две опаковки Гонал Ф 300 , съхранявани са в хладилник , с годност са до края на 2018. Нашият опит се отложи за след няколко месеца и няма да можем да ги използваме .

П.С. Ние сме от град Варна ,мисля че предаването на някой от тук или от град в близост ще е по-лесно заради начина им на съхранение .
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Кои са докторите в момента в клиниката?
« Последна редакция: Януари 04, 2019, 14:11:41 pm от silvanchence »
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Стаменов, Персенска, Чапанова и Цветков.
Имало и някакъв обучаващ се мъж.
Здравейте, предстои ми имунологична биопсия и биопсия за определяне на имплатнационен прозорец след неуспешен опит. Вчеря бях на преглед при д-р Стаменов. Каза ми да направя преглед в Петък в моя град, и ако се е спукал фуликула /вчера беше 12 мм/да се обадя за биопсия.
Интересува ме на кой ден точно се прави биопсията, трябва ли някаква подготовка от моя страна. Случва се понякога да имам задължани фоликули и ако се случи и сега, какво следва...
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Момичета, в кои дни от цикъла антимюлеровия хормон е с най-високи стойности?
Пуснах на 27 ден и резултата е под нормата!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Здравейте! Някой знае ли графика на отпуските на лекарите? По-точно ме интересува д-р Персенска кога няма да е на работа.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Да не бъркам датите да Ви подведа, но май беше от 18.07.до 15.08., така съм запомнила.

А знаете ли хистероскопията в какъв период от цикъла се прави?
« Последна редакция: Юли 01, 2019, 16:16:25 pm от silvanchence »
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Здравейте! Някой може ли да ми напише актуални цени на размразяване на ембриони и ЗЕТ?
*
600 лв ако няма лепило





*
Момичета, доста съм притеснена и да ви питам на някой случвало ли се е? Днес ден след ЗЕТ съм с голямо главоболие, сутринта си изпих медрола и от тогава цял ден ми се гади ужасно. Вечерта повръщах. Дали не е и страничен ефект от Хориомона? Звънях в 21 ч. на спешния тел. но никой не вдига. Дали опита ми е обречен на неуспех с това, че повръщах не знам?!
*
Повече ми прилича на летен вирус. Дано днес си по-добре! Не мисля, че повръщането не е проблем. Стискам палци всичко да е наред!