0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Привет!Може ли да ми кажете кога мога да си направя домашен тест в къщи?

Всички казват спокойствие и да не го мислим много,но това е невъзможно. Искам да заспя и да се събудя в деня на теста 🤔🍀🤞
*
Робърт, аз съм си направила уринарен тест на 5ти ден след Овитрел и е отчел, но беше половин писалка и 12 дена след инсеминация. Според мен си изчакай поне седмица след прегнила и поне 10 дена след трансфера.
Pav-la,имам още един Прегнил на 25.10,също така и Zarzio на 3 дена 🤷‍♀️ .
Ще се гледам да се разсейвам доколкото мога. Направили сме каквото трябва,пък каквото е писано.🍀
Здравейте момичета... Не съм писала от последния неуспех  през юли... Утре ми е кръвния тест след последния ми замразен и размразен бебо...може ли някой да ми каже утрогестана предизвикателството ли забавяне на цикъл? Утре ми е датата и за теста и за цикъла.  Не ме болят гърдите като за пред цикъл,  а чух, че утрогестана го забавя докато го приемаш.  Дали е така? Благодаря Ви много!
*
Утрогестанът не забавя цикъла. Стискам палци да не ти дойде през следващите девет месеца изобщо.
Аз бях много безсимптомна бременна, тъкмо два пъти.

Благодаря,  отивам на тест,  после ще пиша
Здравейте,  за съжаление е отрицателен отново... Пак ще се започва отново.  Това е живота!  Благодаря Ви много,  момичета! Отново на пролет се надявам да тръгнем. 
Успех на всички Ви и много прекрасни бебоци!