0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,  момичета! Утре ми е кръвния тест и реших така и така съм се събудила да пишкам в 4:30, да взема да си направя уринарен тест... Толкова чакане и той се оказа невалиден - размаза се, ни една, ни две чертички... Късметлийка! Утре е големия ден! Поздрави!
*
Ана-Мария, какво стана с теста?

Здравейте! Тестът е отрицателен,  за съжаление...  Мисля този път да събирам на естествен цикъл няколко. Преди три години и малко пак беше по същия начин,  пункцията и след три дни. Чудя се след като са те човъркали толкова много (18), мястото не е ли все още прекалено стресирано,  за да ти ги слагат на трети ден?! Мисля следващия път да помоля за един месец почивка...
*
Няма общо между пункцията и трансфера.При пункция не преминават през матката, тя остава абсолютно спокойна.

Съжалявам за лошия резултат.Почини и ако се чувстваш по-добре събирай на ЕЦ.

Събират се и се замразяват яйцеклетки и после всички се оплождат или след всяко вадене де оплождат и тогава замразяват?
*
След всяка пункция на Я читавите ги замразяват. След като съберете достатъчно ги размразяват и оплождат. Правят трансфер на примерно 2 ембриона, а останалите замразяват за следващ. Доста скъпичко излизат тези "гимнастики" с това замразяване-размразяване, плащаш вместо една пункция няколко. При мен нямаше резултат със събирането на Я. Дано вие имате успех!
« Последна редакция: Юли 24, 2018, 22:57:46 pm от pepssi »
*
Да, скъпо излиза вече.Преди около 5-6 години цените бяха в пъти по-поносими и много момичета действаха с ЕЦ, включително и аз.Но към днешна дата цените са доста завишени.Това е вариант за жени с ИЯР, защото там се гони и качеството на яйцеклетките.

*
аз родих дете със събрани ембриони.
цените са си същите като преди години.
само че се иска търпение, на ец си е уцелване и налучкване.

събрахме и замразихме и яйцеклетки, за да не плащаме всеки път макс и имси, и ги размразихме и оплодихме накуп. размразиха си се нормално.
Благодаря за информацията.  Имам успешен опит от ЗЕТ. Имах шест замразени,  размразиха ги и ми остана само едно,  от което имаме момиче. Но сега отново ще подадем документи за Фонда и докато чакам,  мога това да правя. Знаете ли още ли са до три заповедите? Аз моите две ги чаках по година.
И между другото,  успешният ми опит беше месец след неуспешен,  та затова си мисля,  не е ли по - добре да починеш малко след пункция... Благодаря Ви!
О, извинявам се за въпросите, но след като имам цикъл три дни след спиране на лекарства,  това брои ли се за преминало действие на блокажа или след още един цикъл? Много ми е мъгляв този дълъг протокол...
*
Да, минало е дейстието на блокажа.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Благодаря много!  Успокояващо е да го знаеш...
Момичета имам чисто нова кутия Гонал ,на мен вече не ми трябва ако на някой ще му бъда полезна ще я пратя.
На 07.09 направихме трансфер на два перфектни ембриона отгледани до 5 ти ден в Надежда.
От 12-ти имам зацапване което е много малко, но е всеки ден 
Днес направих тест Шуърчек, който е отрицателен. Ще направя и кръвен на 19-ти,но с това зацапване нямам никаква надежда
Моят опит приключи за съжаление.
Успех на всички

Здравейте, имам питане дали д-р Персенска е на работа. Май беше на някакъв конгрес и се чудя дали се е върнала.
Здравейте!
На 15.10. имах трансфер,днес пуснах кръвен тест и ми отчете 16.5 mlU/mL.
Знам,че е рано но не издържах.
*
Колко дневни бяха ембрионите, имали ли сте Прегнил?

Да,имам през ден.Последно на 21 ...
*
Щом сте имали Прегнил в неделя то теста е невалиден, от него е високо ЧХГ, той се чисти бавно от организма!

Благодаря!Ще чакам до 29 🤞🤞