0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
има, ама май не е постоянно там.
*
Благодаря!
*
Еле пристигна ми епикризата. Голямо притеснение падна.
*
Еле пристигна ми епикризата. Голямо притеснение падна.


Успех в Турция!  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17


*
Спокойно вече,Пепси! :lol: Тези вълнения  и притеснения винаги има,но обикновено са за добро :D! Успех в Турция. Дано това е последната ви "спирка"  :D.
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Благодаря ви за подкрепата! То ако не правим опит там,поне да направим консултация за да не пропускаме нещо преди да оплодим замразените ми Я и да ги трансферираме. Може да изскочи нещо при прегледа и ако се наложи други изследвания там да се правят,което да пречи на успеха.
И на нас скоро ни предстои опит по фонда, още 80 номера до нас и ще започнем стимулацията, която явно ще е по дълъг протокол. Междувременно, ни посъветваха да замразим и за всеки случай, макар че с показателите на мъжа, не знам колко има смисъл. osi_10 Утре ще ходим в клиниката за замразяване и пак ще говорим.

Дано този първи опит е успешен и не се налага да мислим за други варианти, но ако не стане, ще мислим варианти за Турция или друга клиника в чужбина.





Бореща се за една мечта.
*
Здравейте, не знам дали въпросът ми е точно за тази тема. Имам нещо като овулаторно кървене, съвсем слабо, но е извън цикъла. Въпросът ми е: към кого от клиниката мога да се обърна и как става това? На място ако отида ще ме приемат ли веднага? С направления работят ли? Ще съм благодарна ако споделите подобен опит или ме насочите в по-подходяща тема. Благодаря!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Miriam, към настоящия момент  не знам каква е организацията , но  защо не звъннеш по телефона  за информация . Преди беше почти невъзможно  лекар от графика със стимулациите да те вмести   и прегледа , но имаше алтернатива друг от дежурните  лекари в клиниката да те прегледа .


*
nimika, благодаря ти! Аз и не държа да ме преглежда някой от АРТ докторите, но ми се ще да е в клиниката. На телефоните колото пъти съм звъняла не съм успявала да се свържа, но пък клиниката ми е близо така че сигурно ще се разходя тези дни.
*
Miriam, в клиниката има и други АГ (не само репродуктивните), бях питала администраторките преди време за преглед на моя близка, която е с ендометриоза, казаха ми няколко имена (спомням си само д-р Еленчев, но имаше и други) и в зависимост от техния график ще ти запишат час.
Но сигурно е възможно и веднага да те приемат в спешен кабинет, попитай.

*
Благодаря ти, Марси! Да, аз видях в сайта на болницата екипа от АГ специалисти и д-р Еленчев е между тях.
Момичета здравейте. Да се включа с въпросче...аз съм 7-ми ден от стимулация по дълъг протокол.Засега върви добре,10 фол. по  10 - 13мм и лигавица 9мм. Аз имам притестнение относно естрадиола,който е 270,а прогестерона - 0,36. Д-р Персенска ми изписа достинекс по 1/2т и капките ка-вит. Може ли да ми кажеете  достинекса за какво по точно се пие и капките чисти ли се пиехе... забравих да питам :ask: osi_10
Мимето, и аз в края на месеца съм при д-р Персенска, за да видим кога започваме стимулацията. Аз също ще съм май по дълъг протокол. Така че ще ми е интересно да споделяш при теб как вървят нещата.





Бореща се за една мечта.
Момичета здравейте. Да се включа с въпросче...аз съм 7-ми ден от стимулация по дълъг протокол.Засега върви добре,10 фол. по  10 - 13мм и лигавица 9мм. Аз имам притестнение относно естрадиола,който е 270,а прогестерона - 0,36. Д-р Персенска ми изписа достинекс по 1/2т и капките ка-вит. Може ли да ми кажеете  достинекса за какво по точно се пие и капките чисти ли се пиехе... забравих да питам :ask: osi_10


Аз съм приемала  ДОСТИНЕКС за повишен Пролактин,но на теб с каква цел е изписан предполагам др.Персенска може да даде отговор.Колкото до капките...не мога да помогна,не съм запозната.
Има ли начин все пак да попиташ др.Перснеска?
Може да звъннеш да попиташ сигурно...



Мимето, и аз в края на месеца съм при д-р Персенска, за да видим кога започваме стимулацията. Аз също ще съм май по дълъг протокол. Така че ще ми е интересно да споделяш при теб как вървят нещата.
Ами сложихме блокираща инжекция на 27-ми ден - декапептил депо ... извинете ме ако не съм го написала правилно.
След това трябваше да изкървя - дойде ми точно на дата,която по принцип го очаквах,въпреки че имах задържан фоликул. На 16-тия ден след блокажа започна стимулацията.
Понеже има голям риск от хиперстимулация при мен започнах с гонал ниски дози - 75,75,100,150,150,200,а днес съм на менопур 250 и утре също. За в момента е това.На пети ден от стимулацията бях на преглед и от там на сетне през ден,и хормони също през ден!
Силно се надявам да съм ти дала някаква ориентация въпреки,че при всеки е строго индивидуално! ;)
Благодаря ти! Определено ми даде.  :bighug:

Мен най-вече ме притесняват прегледите през ден, понеже няма да имам отпуска и ще трябва да "бягам" от работа, но ще го измисля някак, а и най-важно е да станат нещата.





Бореща се за една мечта.
*
Момичета здравейте. Да се включа с въпросче...аз съм 7-ми ден от стимулация по дълъг протокол.Засега върви добре,10 фол. по  10 - 13мм и лигавица 9мм. Аз имам притестнение относно естрадиола,който е 270,а прогестерона - 0,36. Д-р Персенска ми изписа достинекс по 1/2т и капките ка-вит. Може ли да ми кажеете  достинекса за какво по точно се пие и капките чисти ли се пиехе... забравих да питам :ask: osi_10
mimeto29, Достинекса в клиниката го изписват за да предотврати хиперстимулация, а Ка вит се приема преди пункцията - спомага кръвосъсирването, за да не стават кръвоизливи след нея. Аз правих процедура април месец и също бях много изненадана специално за Достинекса, защото и аз съм го пила преди години за висок Пролактин. Успех ти желая!  :D
Момичета здравейте. Да се включа с въпросче...аз съм 7-ми ден от стимулация по дълъг протокол.Засега върви добре,10 фол. по  10 - 13мм и лигавица 9мм. Аз имам притестнение относно естрадиола,който е 270,а прогестерона - 0,36. Д-р Персенска ми изписа достинекс по 1/2т и капките ка-вит. Може ли да ми кажеете  достинекса за какво по точно се пие и капките чисти ли се пиехе... забравих да питам :ask: osi_10
mimeto29, Достинекса в клиниката го изписват за да предотврати хиперстимулация, а Ка вит се приема преди пункцията - спомага кръвосъсирването, за да не стават кръвоизливи след нея. Аз правих процедура април месец и също бях много изненадана специално за Достинекса, защото и аз съм го пила преди години за висок Пролактин. Успех ти желая!  :D
Много благодаря Miriam :)
здравейте момичета и аз да се отчета, приключи моят първи ин витро опит по фонда на къс протокол при доктор персенска. вчера 09.09.бях на трансфер, който при мен беше комбиниран. сутринта ембриолозите ми се обадиха за ембрионите и ми казаха, че както пресния така и двата размразени ставали за имплантиране, а в момента на транфера ми каза докторката, че единия не ставал и така върнаха 2 ембриона. сега ще чакаме да видим какъв ще е резултата.