0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #580 -: Юли 02, 2015, 13:45:43 pm »
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #581 -: Юли 02, 2015, 14:34:57 pm »
 :lol: хи хи хи - Марси, без това доста от нас (или мъжете ни) имаме партизански имена.

Ако искаш може да ги кръстим „марсопилани“.
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #582 -: Юли 02, 2015, 14:52:51 pm »
Какво прочитам аз тук, една страхотна новина  :P Честито, м-и :P Лека и хубава бременност ти желая и една здрава мома за финал  :lol: Много положително се заредих от тази прекрасна новина :P М-и, ако ти се разказва, пиши как се случиха нещата - лесно, трудно....

Пеше, честита кръгла годишнина. Много да се уважавате и обичате дълги, дълги години! И нашата ще е след 5 дни, но ще я прекараме разделени на хиляди километри.

Теди, чакам с нетърпение да разкажеш как е минал прегледа. Двамата ли ще ходите или само ти?

Марси и марсианчетата, много ми хареса това  :lol: А са толкова, толкова уникално сладки... Марси, лентичката ти е много кокетна и весела.

Зайче, снимката с котката е много хубава (предполагам ти си я правила).

Абе какво става с Ра4о? Голяма отпуска, голямо нещо, а тук си има задължения в групата ....  :lol:

Ние още сме "заточени". Понася се. Няма да се оплаквам....
Дани вчера падна по лице и си прехапа устната. Днес пък си удари гръбнака в един ръб. Започна се с падането, синките и червенките. Но поне е доволен, защото 90% от времето, в което е буден, е навън.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #583 -: Юли 02, 2015, 15:17:47 pm »
и на мен ми хареса марсианчетата  :), ама то си е баш така де, откъдето и да го погледнеш  :lol:

... Марси, лентичката ти е много кокетна и весела.
доста време я майсторих, да, да   :lol:


Смайли, хубаво да си изкарате  :)
А с падането и ожулването на децата вече май започвам да свиквам, в началото направо сърцето ми спираше  :lol:
Още първата седмица и двете поред паднаха, едната ожули носа, другата челото, но пък изненадващо бързо заздравяха раните.


Абе какво става с Ра4о? Голяма отпуска, голямо нещо, а тук си има задължения в групата ....  :lol:
Рачо със сигурност си е много добре  :lol:     :balk_175: :balk_177:  :balk_183:

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #584 -: Юли 02, 2015, 20:19:12 pm »
Теди,къде си?
Чакаме да кажеш как е минал прегледа.

Смайли,няма страшно,казват че така порастват.Дано не са сериозни нараняванията.

Марси и марсианчета,харесва ми много и на мен.

Хубава топла вечер и спокойна нощ. :balk_125:



*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #585 -: Юли 02, 2015, 20:36:21 pm »
Ние отпразнувахме годишнината с по едно питие и т.н. с роза за мама и с целуване „с лапане и въртене“ както изкомандва малката  :lol:.
Марси, пък и другите с падащи мъници - купете си Арника, на някаква немска фирма е и струва под 3 лв. Гарантирано прибира пресни цицини, синки, а и успокоява сърбежи от ухапвания и леки слънчеви изгаряния. Да е жива и здрава Мишето, че ме светна за арниката.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #586 -: Юли 02, 2015, 21:01:43 pm »
Охх това със синините ми припомни една случка у нас  :lol: Моят мъж къпе детето, аз го бърша и обличам и идва той и започва с паника "Ти видя ли му краката?! Нещо го е нахапало!"  :lol: :lol: :lol: Краката му са синьо, до синьо, върху синьо  :lol: и нищо ново де, поне от два месеца са си така, той защо ги е видял толкова късно не знам  :D

Смайли, не знам какво да разкажа. Ние не сме имали някакви проблеми. Първия път се получи много лесно, но бях с кървене първите 3м. После един неуспешен опит, на който доста време се надявахме, защото имаше растеж, но до сърдечна дейност не се стигна. После се почнаха при мен варицела, ангина, ларингит и не знам какво още и сега е добър момент всичко да е наред  :D
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #587 -: Юли 02, 2015, 21:13:44 pm »


Смайли, не знам какво да разкажа. Ние не сме имали някакви проблеми. Първия път се получи много лесно, но бях с кървене първите 3м. После един неуспешен опит, на който доста време се надявахме, защото имаше растеж, но до сърдечна дейност не се стигна. После се почнаха при мен варицела, ангина, ларингит и не знам какво още и сега е добър момент всичко да е наред  :D

М-и,минала си през каквото е трябвало да минеш.Сега е време да се наслаждаваш на една спокойна бременност.
По естествен път ли забременя?
Чела съм твои постове,но честно казано нямам спомен,да не объркам...



*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #588 -: Юли 02, 2015, 21:18:24 pm »
Далинда, всичко натурално при нас  :lol: Аз само спамя из форума, защото има готини хора хихихи
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #589 -: Юли 02, 2015, 21:32:19 pm »
Тук съм, дами.
Може би не е тук мястото за това, но най-много пиша в тази тема, а и сте съпричастни с всичко около мен.
И двамата с мъжът ми бяхме на преглед: неговата спермограма отново е много добра(както и очаквах), а на мен ми беше първата фоликулометрия, взеха ми секрет за някои изследвания и след седмица за резултати и следваща фоликулометрия.
Страхувам се отново да не сме с "неизяснен" стерилитет, защото такава беше диагнозата преди 5 г., а нещата не се случват и не идва така мечтаното второ детенце. :?

Смайли, да гушнеш Дани и да му минава бързо!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #590 -: Юли 02, 2015, 22:26:08 pm »
Ей , това човек ден -два да не влезе във форума и ще изтърве новини от световна значимост или поне регионална :)
та подред:
Честита годишнина , Пеше- още много щастливи години  !
Теди ,   пожелавам успех  от все сърце , дано  се получат нещата или се намери проклетта лоша причина.

В марсианчетата   май всички сме  безвъзвратно и доживотно влюбени  .
 Аз само  мога да се надявам например Калоян да се влюби в едната от тях - хем майката прекрасна -чудно ще се разбираме сватите ; хем красиви са мацките , а и какви  ящни деца -няма да имат претенции за гозбите на свекървата :)  , т.е  аз .
марси, сватосахме ли се ?

А  за м-и  ,-прегръщам те многоооо силно и как се зарадвах ! Честито и леки и спокойни месеци!!!
Как хубаво тръгва юли месец  -усмихнат и  щастлив да е !


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #591 -: Юли 02, 2015, 23:03:38 pm »
Ооо, ама верно, Марси, сватосвай ги тия моми вече. Това е стааара традиция на пишещите в този тип теми в кафето.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #592 -: Юли 02, 2015, 23:35:48 pm »
Ооо, ама верно, Марси, сватосвай ги тия моми вече. Това е стааара традиция на пишещите в този тип теми в кафето.

Предлагам един почти 4 г. левент.  :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #593 -: Юли 03, 2015, 06:15:39 am »
Добро утро  :D

Да не забравяме, че днес е петък  :D

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #594 -: Юли 03, 2015, 06:59:02 am »
Добро утро  :P
Зайко, направо усетих канелата в бисквитката!
Прекрасен петък  :balk_177:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #595 -: Юли 03, 2015, 07:24:52 am »
Добро утро!
Взимам си от кафенцето на Зайо.
Лек петък и приятна събота и неделя!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #596 -: Юли 03, 2015, 07:45:46 am »
Добро утро :)
Зайче, мерси за кафенцето!

Теди, дано да откриете нещо лесно за преодоляване. Лошо е да се бориш с неизяснен стерилитет наистина.
Ти мислила ли си директно за лапароскопия вместо цветна снимка? Операция е наистина, но от леките. Ако нищо друго не излезне при теб от хормоните и при проследяването на ово-то, аз бих те посъветвала да пристъпиш направо към лапаро. При мен даде отговор на нещата.

М-и, стискам палци всичко да наред и така ще бъде  :P и малкият-голям ще бъде страхотен батко  8)

Пеше, тук в Търговище също видях детенце с шарка на детската площадка. Когато пъпките хванат корички вече не се води заразно. Можело е и по-рано да я извеждаш. Иначе и продавачката в един детски магазин също беше "нашарена"  :lol: Направо я съжалих, щото беше пъпка до пъпка и стоеше далеч, а си беше извикала заместничка.

Марси, и моят мъж непрекъснато ми вика, че са ме пратили от Марс да разучавам човеците  :lol:, така че ще намерим общ език с девойките, ако ни се сдаде случай да се съберем  :P
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #597 -: Юли 03, 2015, 07:59:13 am »
Добро утро  :D

връщах назад да търся марсианчетата  :lol:, прекрасни са, marsi

м-и,  честита лентичка и успешна до края  :)

Теди, пожелавам ти съвсем скоро всичко да е зад гърба ти. Писано ли е на човек да се роди, ще стане!

тениса гледате ли?

хубав петък!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #598 -: Юли 03, 2015, 08:53:22 am »
Олеле, на 30-та страница сме, а обещахме 50-та...
Давайте да спамим  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #599 -: Юли 03, 2015, 08:57:37 am »
Добро утро.
Кога стана пак петък?
Зайчето поднесе кафето, аз ще добавя нещо за хапване + още кафе.


Зайче, никакви спамъри не сме, нали ти казах. :P

Теди, пожелавам ти съвсем скоро всичко да е зад гърба ти. Писано ли е на човек да се роди, ще стане!
Колко си права, Таричка. Благодаря ти!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари