0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Няколко нюанса...Jbrul :)
« Отговор #980 -: Ноември 16, 2015, 22:27:07 pm »
Не знам, това, което видях, това, което показаха, аз лично нямам съмнения :( Особено днес, показаха едно момиче, оцеляло, така хълцаше като разказваше, че дори и за секунда не ми оставя съмнение, че е истина :(
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Няколко нюанса...Jbrul :)
« Отговор #981 -: Ноември 16, 2015, 22:27:55 pm »
Гане, точно този материал пък ми е много нескопосан и префърцунен и диференцира хората ...

П.П. Истината защо този път толкова хора реагираха е толкова ясна - страх
« Последна редакция: Ноември 16, 2015, 22:29:33 pm от cygnus »
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Няколко нюанса...Jbrul :)
« Отговор #982 -: Ноември 16, 2015, 22:29:34 pm »
Доне, може, на мен лично ми пасва в момента на състоянието, защото аз бих сложила знак на съпричасност и за останалите, както го направих за самолета, който падна, немския :( А и защото чувствата ми бяха такива - все едно удариха мен, у нас, в моята градина...
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Няколко нюанса...Jbrul :)
« Отговор #983 -: Ноември 16, 2015, 22:30:07 pm »
дописах си предния пост, същото е
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Няколко нюанса...Jbrul :)
« Отговор #984 -: Ноември 16, 2015, 22:34:08 pm »
Просто аз лично се почувствах много особено, признавам си. Не само защото съм влюбена в този град, не само защото имам приятели там, не само защото го свързвам с много хубави моменти, просто за пръв път в живота си се почувствах така, сякаш не ми стига въздух...
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Няколко нюанса...Jbrul :)
« Отговор #985 -: Ноември 16, 2015, 22:40:01 pm »
не е от града, не е от културата, хората, те са като нас, обикновени, отишли да разпуснат в края на седмицата и ... ужас е
« Последна редакция: Ноември 16, 2015, 23:06:01 pm от cygnus »
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Няколко нюанса...Jbrul :)
« Отговор #986 -: Ноември 16, 2015, 22:40:55 pm »
Мда, за жалост...
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Няколко нюанса...Jbrul :)
« Отговор #987 -: Ноември 17, 2015, 14:02:03 pm »
Заповядайте в новата тема: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=51356.0
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!