0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Аз ли откачам или наистина я няма?  8O
Aко си откачила значи ставаме две, защото и аз не я виждам :) :lol:
*
Ами май има и други :lol:

*
Вярвате, невярвате....  това е факт!
Интересно обаче защо....................?
:wink:
*
И аз това се чудя - дали някой я е изтрил или е станало проблем с форума (все пак е нов) - притеснително е.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Аз не съм трила нищо.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
интересно е каде е????? :balk_159: :balk_160:
И аз не съм трила.
*
Който го е  направил бързо да си признае :P
*
Ами вие кажете кой има възможност да трие неудобните теми
А дали самото момиче не си е изтрило темата.....дано се включи да каже, че да се види има ли проблем и къде е. Иначе за триенето на  "неудобните теми"...не съм видяла такова нещо.....понякога се преместват в друг подфорум, когато не си е на мястото или се заключва и винаги с право до момента. :)
*
ми май не може след като вече има поствания към нея ...
*
Аз лично тази тема си я искам, мисля че носи инфо. Вчера се разрази някакъв спор, относно точността при статистическите методи и т.н. Мисля, че е ясно ,че никой не иска точни резултати. Просто това е тема която дава някой насоки, най-малкото ще се знае читателите и участниците във Форума на Зачатие в кои клиники предпочитат да опитват. Вчера предложих и тещо друго - нека всяко момиче напише причината според своите лекари защо не е бил успешен опита.Примерно в моята клиника / на щерев/ като голяма грешка беше изтъкнато правенето на първо инвитро с хидросалпингс.Искам да ви кажа , че така сме ги погнали , че никой лекар вече дори не смее да спомене за успешно инвитро с хидро :D Ако има и най-малко подозрение.Прави се първо лапаро или коремна и чак после се пристъпва към процедурата. Затова последните месеци и % успеваемост им се вдигна. Връщаите ни темата!
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Аз лично тази тема си я искам, мисля че носи инфо. Вчера се разрази някакъв спор, относно точността при статистическите методи и т.н. Мисля, че е ясно ,че никой не иска точни резултати. Просто това е тема която дава някой насоки, най-малкото ще се знае читателите и участниците във Форума на Зачатие в кои клиники предпочитат да опитват. Вчера предложих и тещо друго - нека всяко момиче напише причината според своите лекари защо не е бил успешен опита.Примерно в моята клиника / на щерев/ като голяма грешка беше изтъкнато правенето на първо инвитро с хидросалпингс.Искам да ви кажа , че така сме ги погнали , че никой лекар вече дори не смее да спомене за успешно инвитро с хидро :D Ако има и най-малко подозрение.Прави се първо лапаро или коремна и чак после се пристъпва към процедурата. Затова последните месеци и % успеваемост им се вдигна. Връщаите ни темата!
:good_post:
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*
Ели и аз вчера изписах един голям постинг в темата, в което се казва горе долу това, за което пишеш и ти. Темата ще си я създадем отново, не ме притеснява толкова, че липсва тя, колкото самото й изчезване.  :( Притеснявам се да не се повтори с други теми.
*
Ми Сигнусче тая тема няма как като карфица да изчезне, за съжеление не съм влизала след като ти си писала :? Имам обаче едно вредно чувство, извинявам се ако е в погрешна посока....но мисля, че тенденциозно темата е била премахната...незнам от кой ама не са хубави тези неща...
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Ами вие кажете кой има възможност да трие неудобните теми
А за кого, според тебе, темата да е била неудобна?

Всички модератори имаме право да трием всички теми, независимо дали са "удобни" или не. Има определени правила за триене и те се спазват стриктно от всички. Авторът на темата също има право да я изтрие.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Ми Сигнусче тая тема няма как като карфица да изчезне, за съжеление не съм влизала след като ти си писала :? Имам обаче едно вредно чувство, извинявам се ако е в погрешна посока....но мисля, че тенденциозно темата е била премахната...незнам от кой ама не са хубави тези неща...
Кои неща? Кой според тебе е премахнал темата? И защо?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
А за кого, според тебе, темата да е била неудобна?
Ще си затворя устата щото ако зяпна.....
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
А за кого, според тебе, темата да е била неудобна?
Ще си затворя устата щото ако зяпна.....
Много грозно изказване, Марми. Помисли си пак. И после кажи какво те тормози.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу