0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Аз ли откачам или наистина я няма?  8O
Aко си откачила значи ставаме две, защото и аз не я виждам :) :lol:
*
Ами май има и други :lol:

*
Вярвате, невярвате....  това е факт!
Интересно обаче защо....................?
:wink:
*
И аз това се чудя - дали някой я е изтрил или е станало проблем с форума (все пак е нов) - притеснително е.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Аз не съм трила нищо.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
интересно е каде е????? :balk_159: :balk_160:
И аз не съм трила.
*
Който го е  направил бързо да си признае :P
*
Ами вие кажете кой има възможност да трие неудобните теми
А дали самото момиче не си е изтрило темата.....дано се включи да каже, че да се види има ли проблем и къде е. Иначе за триенето на  "неудобните теми"...не съм видяла такова нещо.....понякога се преместват в друг подфорум, когато не си е на мястото или се заключва и винаги с право до момента. :)
*
ми май не може след като вече има поствания към нея ...
*
Аз лично тази тема си я искам, мисля че носи инфо. Вчера се разрази някакъв спор, относно точността при статистическите методи и т.н. Мисля, че е ясно ,че никой не иска точни резултати. Просто това е тема която дава някой насоки, най-малкото ще се знае читателите и участниците във Форума на Зачатие в кои клиники предпочитат да опитват. Вчера предложих и тещо друго - нека всяко момиче напише причината според своите лекари защо не е бил успешен опита.Примерно в моята клиника / на щерев/ като голяма грешка беше изтъкнато правенето на първо инвитро с хидросалпингс.Искам да ви кажа , че така сме ги погнали , че никой лекар вече дори не смее да спомене за успешно инвитро с хидро :D Ако има и най-малко подозрение.Прави се първо лапаро или коремна и чак после се пристъпва към процедурата. Затова последните месеци и % успеваемост им се вдигна. Връщаите ни темата!
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Аз лично тази тема си я искам, мисля че носи инфо. Вчера се разрази някакъв спор, относно точността при статистическите методи и т.н. Мисля, че е ясно ,че никой не иска точни резултати. Просто това е тема която дава някой насоки, най-малкото ще се знае читателите и участниците във Форума на Зачатие в кои клиники предпочитат да опитват. Вчера предложих и тещо друго - нека всяко момиче напише причината според своите лекари защо не е бил успешен опита.Примерно в моята клиника / на щерев/ като голяма грешка беше изтъкнато правенето на първо инвитро с хидросалпингс.Искам да ви кажа , че така сме ги погнали , че никой лекар вече дори не смее да спомене за успешно инвитро с хидро :D Ако има и най-малко подозрение.Прави се първо лапаро или коремна и чак после се пристъпва към процедурата. Затова последните месеци и % успеваемост им се вдигна. Връщаите ни темата!
:good_post:
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*
Ели и аз вчера изписах един голям постинг в темата, в което се казва горе долу това, за което пишеш и ти. Темата ще си я създадем отново, не ме притеснява толкова, че липсва тя, колкото самото й изчезване.  :( Притеснявам се да не се повтори с други теми.
*
Ми Сигнусче тая тема няма как като карфица да изчезне, за съжеление не съм влизала след като ти си писала :? Имам обаче едно вредно чувство, извинявам се ако е в погрешна посока....но мисля, че тенденциозно темата е била премахната...незнам от кой ама не са хубави тези неща...
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Ами вие кажете кой има възможност да трие неудобните теми
А за кого, според тебе, темата да е била неудобна?

Всички модератори имаме право да трием всички теми, независимо дали са "удобни" или не. Има определени правила за триене и те се спазват стриктно от всички. Авторът на темата също има право да я изтрие.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Ми Сигнусче тая тема няма как като карфица да изчезне, за съжеление не съм влизала след като ти си писала :? Имам обаче едно вредно чувство, извинявам се ако е в погрешна посока....но мисля, че тенденциозно темата е била премахната...незнам от кой ама не са хубави тези неща...
Кои неща? Кой според тебе е премахнал темата? И защо?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
А за кого, според тебе, темата да е била неудобна?
Ще си затворя устата щото ако зяпна.....
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
А за кого, според тебе, темата да е била неудобна?
Ще си затворя устата щото ако зяпна.....
Много грозно изказване, Марми. Помисли си пак. И после кажи какво те тормози.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
*
Ехооор момиета дайте да се спрем докато е време с тия тежки думи! Нека  някой от модераторите да ни върне темата, много е смислена и полезна.
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
:balk_198: :bad_idea:
Трудно разбирам емотиконите, а искам да сме съвсем наясно. Моля те, изрази се с думи какъв ти е проблема. Защото така остава идеята, че имаш нещо неприятно за казване, но се въздържаш по някакви причини. Ако не искаш да го споделяш с останалите, напиши ми го на лична бележка.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Ехооор момиета дайте да се спрем докато е време с тия тежки думи! Нека  някой от модераторите да ни върне темата, много е смислена и полезна.
Е как да я върнем, като е изчезнала. В момента се опитват да възстановят нещо, но не вярвам да успеят.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
След като анкетата не може да бъде върната, нека, някой, който може да пуска анкети да я пусне отново и всеки ще си каже мнението. Аз бих го направила, но не съм стигнала още до арт, поради което ми се струва нелогично да го правя, а иначе, интересът към и мненията "за" темата явно преобладават. За мен лично, такава информация, би била много полезна.


Моля ви, само да не се караме и обвиняваме взаимно
« Последна редакция: Юли 05, 2006, 15:14:37 pm от rally_g »
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Може и да е била изтрита, може и да изчезне, ако има проблем с форума и точно това ни тревожи. Форумът ни е нов и ако прави проблеми, това е притеснително.
Най-вероятно темата е била изтрита от автора, както си е изтрил и профила.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Никой за нищо не обвиняваме. Според мен от преместването на новия форум е станало така. Авторът не може да си сам изтрие цялата тема.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Лали, ако авторът си изтрие профила, с него се изтриват и всичките му мнения, за жалост и темите, в които е писал.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Ами темите не остават ли като гост?
Я, аз да пробвам. Сега ще се регистрирам с ново име, ще пусна тема и ще се изтрия.
« Последна редакция: Юли 05, 2006, 15:44:22 pm от Lali »
Потребител може да се самоизтрие, но мненията му остават като гост. А никой, който не е мод, не може да трие първо мнение в тема. Имаме си бъг във форума :(
Никой за нищо не обвиняваме. Според мен от преместването на новия форум е станало така. Авторът не може да си сам изтрие цялата тема.

Мисля че темата беше пусната след като се прехвърли форума и изчезването й не е обвързано с това местене. Понеже лично аз не намирам и ника на момичето, предполагам че наистина си е изтрило профила
Лалинка, проиграх го това вече.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Ми не, поне в предишния форум беше така и беше много неприятно. Помня, че наскоро говорихме със cygnus по този въпрос.

Както и да е, ако нещо се разбере от базата, ще го кажем. Дано не е по-сериозен проблем.
През това време предлагам някой, който смята, че има нужда от такава анкета, да я пусне, а ние ще си напишем пак мненията.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Потребител може да се самоизтрие, но мненията му остават като гост. А никой, който не е мод, не може да трие първо мнение в тема. Имаме си бъг във форума :(
Ако този бъг е ключа към изчезването на теми....да кажа, че имаше една тема в на чашка и бира....беше нещо за басейните...но не помня кой я пусна. И понеже бях намерила материал за темата и исках да го пускам преди седмица но я нямаше.....а не мисля че момичето ще я затрие......
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Ако е така, Розичке, то май наистина имаме проблем.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Значи правилото на модераторите е: нищо не се трие, с изключение на повтарящи се едно след друго абсолютно еднакви мнения /поради лоша интернет връзка/, всичко се мести в кошчето.
Ако е така, Розичке, то май наистина имаме проблем.

Сега пак търсих темата, но отново не я виждам. Така че явно има проблем. Тогава не мислих че тази подробност е важна и не обърнах много внимание. Пък и тя зачезна точно след като се премести форума и си мислех че е вързано с това. Ставаше въпрос за насока към басейни в София доколкото си спомням, а момичето много искаше да ходи, но се притесняваше да не пипне нещо. Питаше и каква е вероятността по принцип да пипне нещо от такива обществени басейни. Мисля че ника започваше с А, но не съм сигурна наистина.
*
 :balk_198: :bad_idea:
Meli картинките ясно показват че намирам двубоя за лоша идея
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Какъв двубой, Марми? Кой се бие и защо? Сигурно съм много тъпа, но продължавам да не те разбирам, а предполагам и останалите.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Който го е  направил бързо да си признае :P

Още ли никой не си е признал?  :balk_119: :balk_77: :balk_121:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Марми, ти какво искаш да кажеш всъщност?  Я, обясни с думи.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
В момента админът преравя бекъпа от вчера. До довечера ще възстанови потребителя и ако има нещо запазено от темата.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Според мен е най-добре някой да пусне темата с анкета наново.
Абе админите да не са налели някой стар бекъп - тоест от преди часове преди да се пусне тази тема. Има ли други липсващи теми или мнения в тях, забелязвате ли?
*
 :lol: :lol: :lol:
Ами как!!! Липсва разбира се!
Липсва моята тема в Дългоочакваната бременност, но се опасявам, че не е по вина на модераторите ...

 :balk_70: :balk_71: :balk_70:

Малко черен хумор никога не е излишен  :jump12:
В очакване ....
:lol: :lol: :lol:
Ами как!!! Липсва разбира се!
Липсва моята тема в Дългоочакваната бременност, но се опасявам, че не е по вина на модераторите ...

 :balk_70: :balk_71: :balk_70:


Хм, и моята също :(


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Здравейте,
след няколко часово ровене из архивите на форума от преди 2 дни се установи че потребителят "Lotus" се е изтрил сам, което е предизвикало изтриването и на анкетата. Анкетите се пазят в отделна таблица от мненията и са вързани директно за потребителя. Така че потребителя е отнесъл анкетата със себе си като си е направил "сепуко".

Потребителят е възстановен, но анкетата не е била пусната още когато е бил направен архива с който разполагаме, так аче няма как да я възстановя.

За в бъдеще подобни неща не могат да се случат дори и по погрешка. Предприехме следните действия за да се предпазим:
1. Забранихме потребителите да могат да се изтриват сами. Ако някой иска да се изтрие да ми пише на лични за да премахна по-внимателно профила му и да запазя информацията във форума.
2. Всички теми се архивират при изтриване а не се изтриват, като администраторите имат права да възстановяват изтритите теми.

За момента моето предложение е да пуснете анкетата наново и да спрете да обсъждте конспирации :-)

Искам да проявите разбиране към екипа - все пак и ние сега се учим да работим с този форум и разбира се ще го подобряваме с времето.

Поздрави