0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Марми, ти какво искаш да кажеш всъщност?  Я, обясни с думи.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
В момента админът преравя бекъпа от вчера. До довечера ще възстанови потребителя и ако има нещо запазено от темата.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Според мен е най-добре някой да пусне темата с анкета наново.
Абе админите да не са налели някой стар бекъп - тоест от преди часове преди да се пусне тази тема. Има ли други липсващи теми или мнения в тях, забелязвате ли?
*
 :lol: :lol: :lol:
Ами как!!! Липсва разбира се!
Липсва моята тема в Дългоочакваната бременност, но се опасявам, че не е по вина на модераторите ...

 :balk_70: :balk_71: :balk_70:

Малко черен хумор никога не е излишен  :jump12:
В очакване ....
:lol: :lol: :lol:
Ами как!!! Липсва разбира се!
Липсва моята тема в Дългоочакваната бременност, но се опасявам, че не е по вина на модераторите ...

 :balk_70: :balk_71: :balk_70:


Хм, и моята също :(


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Здравейте,
след няколко часово ровене из архивите на форума от преди 2 дни се установи че потребителят "Lotus" се е изтрил сам, което е предизвикало изтриването и на анкетата. Анкетите се пазят в отделна таблица от мненията и са вързани директно за потребителя. Така че потребителя е отнесъл анкетата със себе си като си е направил "сепуко".

Потребителят е възстановен, но анкетата не е била пусната още когато е бил направен архива с който разполагаме, так аче няма как да я възстановя.

За в бъдеще подобни неща не могат да се случат дори и по погрешка. Предприехме следните действия за да се предпазим:
1. Забранихме потребителите да могат да се изтриват сами. Ако някой иска да се изтрие да ми пише на лични за да премахна по-внимателно профила му и да запазя информацията във форума.
2. Всички теми се архивират при изтриване а не се изтриват, като администраторите имат права да възстановяват изтритите теми.

За момента моето предложение е да пуснете анкетата наново и да спрете да обсъждте конспирации :-)

Искам да проявите разбиране към екипа - все пак и ние сега се учим да работим с този форум и разбира се ще го подобряваме с времето.

Поздрави