0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #100 -: Април 19, 2015, 21:27:20 pm »
Здравейте момичета,

На мен миналата седмица ми беше трансфера, но почти не се надавам на успех, защото имаше кръв по катетъра, което както прочетох, означава почти винаги неуспех.  В момента имам от време на време ПМС и постоянно ходя до тоалетната за проверка.

Успех на всички!
А какво ти каза д-р Александров? Кой ден ти е от трансфера? Колко дневен ембрион/и са ти трансферирани?
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #101 -: Април 19, 2015, 21:51:48 pm »
Здравей,

Казаха ми, че не е много хубаво,друго нямах възможност да говоря с тях, днес ми е 9 ти ден на две 3 дневни ембриончета.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #102 -: Април 19, 2015, 21:59:49 pm »
Здравей,

Казаха ми, че не е много хубаво,друго нямах възможност да говоря с тях, днес ми е 9 ти ден на две 3 дневни ембриончета.
Значи по моите изчисления, ако не греша, утре можеш да пуснеш кръвен тест. Успех!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #103 -: Април 19, 2015, 22:06:59 pm »
shiny1, на единия ми трансфер също имаше кръв по катетъра, та се захванаха тамАн 2 ембриончета  :lol: Не отписвай опита си! След ден-два ходи на кръвен - ще покаже вече!

П.П. Добре дошла "отново" , Мимка!

Успешни процедури, момичета!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #104 -: Април 19, 2015, 22:30:51 pm »
Благодаря момичета :)
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #105 -: Април 20, 2015, 07:10:47 am »
Не отписвай опита ,преди да се направи тест. Понякога,"най-отчайващите " опити са си най-сполучливи :lol: :lol:. Дори ,тези ,които изглеждат "по учебник" обикновено са неуспешни. :? Вярвай ми, :wink:.И не само на мен :) Успех!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #106 -: Април 23, 2015, 13:26:04 pm »
Здравейте, нещо много се умълчахте, кажете какво се случва. Shiny1, прави ли тест? Аз напредвам със стимулацията, върви добре засега, понеделник или вторник може би ще е пункцията....
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #107 -: Април 23, 2015, 20:18:03 pm »
Аз си чакам утрешния ден :)
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #108 -: Април 24, 2015, 20:33:41 pm »
За съжаление моят първи опит е несполучлив. Продължаваме напред.
Другата седмица ще отида да говоря с лекарите. Знаете ли колко време е добре да се изчака преди следващ опит?
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #109 -: Април 24, 2015, 20:37:31 pm »
Shiny1, съжалявам за неуспеха, но не се предавай, знам че е трудно, и аз сега съм втори опит. На мен ми казаха да изчакам 3 цикъла, за да си почине организма. Горе главата и другия път ще е по-добре.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #110 -: Април 24, 2015, 21:58:33 pm »
За съжаление моят първи опит е несполучлив. Продължаваме напред.
Другата седмица ще отида да говоря с лекарите. Знаете ли колко време е добре да се изчака преди следващ опит?
Съжелявам. Дано следващият ти опит е успешен!
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #111 -: Април 25, 2015, 07:30:02 am »
Съжалявам Шайни. :( Лоша новина. :( Починете сега и говорете с доктора. Следващия опит .ще е вашия опит :)!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #112 -: Април 25, 2015, 12:14:54 pm »
Shiny1 , съжалявам мила  :bighug:
Горе главата и продължавайте смело напред !Сигурна съм , че следващия път ще успеете  :)

Галина , успех пожелавам на теб ! Ще чакаме новини от пункцията :)
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #113 -: Април 27, 2015, 15:13:31 pm »
Дами аз влизам с едно питане :)
Не знам дали тук е правилното място , но ще ме извините  :D
Интересува ме как стои въпроса със секциото при Александров? Принципно ми е доста рано , но искам да съм малко информирана. Иначе аз мислех , че има вариант за нормално раждане , но според Малена е по добре секцио. Интересува ме някой знае ли някаква ориентировъчна цена и дали може да се лежи на 7-мия етаж? Благодаря предварително
 :bighug:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #114 -: Април 27, 2015, 20:25:19 pm »
Дами аз влизам с едно питане :)
Не знам дали тук е правилното място , но ще ме извините  :D
Интересува ме как стои въпроса със секциото при Александров? Принципно ми е доста рано , но искам да съм малко информирана. Иначе аз мислех , че има вариант за нормално раждане , но според Малена е по добре секцио. Интересува ме някой знае ли някаква ориентировъчна цена и дали може да се лежи на 7-мия етаж? Благодаря предварително
:bighug:

Цената е на АГ боницата- за Вип-а, а за другото, най-добре, говори с доктор Александров, защото някои доктори не работят на 7 етаж :lol:


*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #115 -: Април 27, 2015, 20:55:31 pm »
Дами аз влизам с едно питане :)
Не знам дали тук е правилното място , но ще ме извините  :D
Интересува ме как стои въпроса със секциото при Александров? Принципно ми е доста рано , но искам да съм малко информирана. Иначе аз мислех , че има вариант за нормално раждане , но според Малена е по добре секцио. Интересува ме някой знае ли някаква ориентировъчна цена и дали може да се лежи на 7-мия етаж? Благодаря предварително
 :bighug:

Здравей! Секциото във ВИП-а е 1000лв, а нормалното 700лв. Опция за нормално раждане има, но др Александров трудно се съгласява.

Ти всъщност, не си ли с близнаци?
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #116 -: Април 28, 2015, 09:58:11 am »
Здравейте, утре ми е пункцията и почвам да се притеснявам. Стискайте ми палци,моля, после ще кажа резултата...Между другото в два от дните когато бях за прегледи две момичета установиха че са бременни, дано всички имат този късмет, а на тях пожелавам лека и спокойна бременност.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #117 -: Април 28, 2015, 16:14:29 pm »
Здравейте, утре ми е пункцията и почвам да се притеснявам. Стискайте ми палци,моля, после ще кажа резултата...Между другото в два от дните когато бях за прегледи две момичета установиха че са бременни, дано всички имат този късмет, а на тях пожелавам лека и спокойна бременност.
Успех! :goodluck: :babyflips:
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #118 -: Април 28, 2015, 16:16:33 pm »
Дами аз влизам с едно питане :)
Не знам дали тук е правилното място , но ще ме извините  :D
Интересува ме как стои въпроса със секциото при Александров? Принципно ми е доста рано , но искам да съм малко информирана. Иначе аз мислех , че има вариант за нормално раждане , но според Малена е по добре секцио. Интересува ме някой знае ли някаква ориентировъчна цена и дали може да се лежи на 7-мия етаж? Благодаря предварително
 :bighug:
Здравей, говори с Александров. Цената е 1000лв. за секцио. Едва ли ще се съгласи за естествено раждане. Лежиш на 7 етаж във ВИП-а. Аз съм там в момента и за сега съм доволна.
« Последна редакция: Април 28, 2015, 16:18:33 pm от kati_vm »
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #119 -: Април 29, 2015, 14:45:22 pm »
Минавам да се отчета,  днес ми беше пункцията, имам си цели 13 яйцеклетки извадени. Утре ще видим какво се случва.