0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #800 -: Септември 03, 2016, 14:32:57 pm »
Ами радвам се, че е такова мнението ти... но явно аз не тълкувам правилно понятието ,,двуфазност".
Стреснах се от това, че има един отличителен спад и в двата месеца, но след спада температурата се покачва плавно и не се отличава от първата фаза.
Да, БТ в предишната графика не изглежда много стабилна в лутеална фаза, но от една графика не е редно да се правят изводи, а последната дотук е много добре. Успех ти желая! :)

Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #801 -: Септември 03, 2016, 14:40:03 pm »
Ами радвам се, че е такова мнението ти... но явно аз не тълкувам правилно понятието ,,двуфазност".
Стреснах се от това, че има един отличителен спад и в двата месеца, но след спада температурата се покачва плавно и не се отличава от първата фаза.
Да, БТ в предишната графика не изглежда много стабилна в лутеална фаза, но от една графика не е редно да се правят изводи, а последната дотук е много добре. Успех ти желая! :)
:) Благодаря ти  :) Дано всичко е наред. Хубав ден :balk_177:
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #802 -: Септември 03, 2016, 15:04:20 pm »
Ами радвам се, че е такова мнението ти... но явно аз не тълкувам правилно понятието ,,двуфазност".
Стреснах се от това, че има един отличителен спад и в двата месеца, но след спада температурата се покачва плавно и не се отличава от първата фаза.
Да, БТ в предишната графика не изглежда много стабилна в лутеална фаза, но от една графика не е редно да се правят изводи, а последната дотук е много добре. Успех ти желая! :)
:) Благодаря ти  :) Дано всичко е наред. Хубав ден :balk_177:
     Любомирова,добре вървиш,овулацията е била на 16 ден, след 5 дена на 30 ден от цикъла можеш да направиш тест и да бъде достоверен...
« Последна редакция: Септември 03, 2016, 15:07:58 pm от temenuga.p »
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #803 -: Септември 03, 2016, 15:21:53 pm »
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=bebka93 Може ли мнение и за моята графика...   :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #804 -: Септември 03, 2016, 16:11:24 pm »
Ами радвам се, че е такова мнението ти... но явно аз не тълкувам правилно понятието ,,двуфазност".
Стреснах се от това, че има един отличителен спад и в двата месеца, но след спада температурата се покачва плавно и не се отличава от първата фаза.
Да, БТ в предишната графика не изглежда много стабилна в лутеална фаза, но от една графика не е редно да се правят изводи, а последната дотук е много добре. Успех ти желая! :)
:) Благодаря ти  :) Дано всичко е наред. Хубав ден :balk_177:
     Любомирова,добре вървиш,овулацията е била на 16 ден, след 5 дена на 30 ден от цикъла можеш да направиш тест и да бъде достоверен...
радвам се, че ме обнадеждавате. Аз сметнах, че нещата не са наред. Благодаря за коментарите
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #805 -: Септември 05, 2016, 10:13:23 am »
Ами радвам се, че е такова мнението ти... но явно аз не тълкувам правилно понятието ,,двуфазност".
Стреснах се от това, че има един отличителен спад и в двата месеца, но след спада температурата се покачва плавно и не се отличава от първата фаза.
Да, БТ в предишната графика не изглежда много стабилна в лутеална фаза, но от една графика не е редно да се правят изводи, а последната дотук е много добре. Успех ти желая! :)
:) Благодаря ти  :) Дано всичко е наред. Хубав ден :balk_177:
     Любомирова,добре вървиш,овулацията е била на 16 ден, след 5 дена на 30 ден от цикъла можеш да направиш тест и да бъде достоверен...
радвам се, че ме обнадеждавате. Аз сметнах, че нещата не са наред. Благодаря за коментарите
Здравей, и според мен текущата ти графика изглежда добре - ову 16-17 ден. Успех!
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #806 -: Септември 15, 2016, 22:45:35 pm »
Може ли да ми коментирате графиката!
Благодаря предварително!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #807 -: Септември 16, 2016, 10:46:46 am »
Може ли да ми коментирате графиката!
Благодаря предварително!
Яна, според мен графиката изглежда много добре дотук, БТ се е повишила добре във втората фаза (очаквана овулация 20 ден от МЦ). Сърчице си отбелязала около 48ч. преди това, но в добрия вариант сперматозоидите могат да имат преживяемост няколко дни, дано да е станало. Успех!  :)

Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #808 -: Септември 16, 2016, 17:56:35 pm »
Благодаря марси
Мисля че няма бременност защото правих тест но е невалиден бил много чуствителен тест и отчитал на 5 дена преди цикъл!
След О започнаха да ме болят зърната на гърдите и няколко дена започнаха целите гърди и предменструални придърпвания и дискомфорт но от няколко дена вече нямам дискомфорт само от време на време!
И преди месец спрях противозачатъчни които пиех за регулиране на цикъл и може симптомите които имам е да е от противозачатъчните които спрях.
Ти как мислиш Марси?
Благодаря ти
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #809 -: Септември 16, 2016, 19:14:47 pm »
Имах предвид че тестът за бременност е негативен not pregnant
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #810 -: Септември 17, 2016, 15:52:41 pm »
как да си побликувам графиката мии и моце ли някой да ми я коментира
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #811 -: Септември 17, 2016, 22:51:36 pm »
......
След О започнаха да ме болят зърната на гърдите и няколко дена започнаха целите гърди и предменструални придърпвания и дискомфорт но от няколко дена вече нямам дискомфорт само от време на време!
И преди месец спрях противозачатъчни които пиех за регулиране на цикъл и може симптомите които имам е да е от противозачатъчните които спрях.
Ти как мислиш Марси?
Благодаря ти
Яна, видях че е започнала менструацията, ще проследим отново цикъла, добре е да включиш тестове за овулация и в този МЦ.
Не мисля, че това напрежение в гърдите е било от противозачатъчните, които си приемала преди месец.
Успех в този цикъл!

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #812 -: Септември 17, 2016, 23:23:02 pm »
как да си побликувам графиката мии и моце ли някой да ми я коментира
Здравей, koteto96!
Това ли е последната ти графика  http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=koteto96

Конкретно за последния цикъл, графиката дотук изглежда добре, предполагаема овулация - 20 ден от МЦ (сърчица не си отбелязвала, дано да сте правили опити около тази дата), базалната температура се е повишила и дотук графиката има добре изразена двуфазност.

Погледнах и предишните графики, прави впечатление, че МЦ са с различна продължителност (38 дни, 44-45, 59), доста нестабилен е цикълът и би било добре да направиш някои основни изследвания като хормони на 3-5 ден от МЦ и фоликулометрия. Но дано не се наложи, успех в този цикъл! :)

За да поставиш линк към графиката в подписа си следвай тази последователност:
От  Овулационен календар -> (оранжевото поле вляво) Лентички -> кликваш върху избрана картинка и копираш линка ->
отиваш във  Форум -> Личен профил -> публична информация -> поставяш копирания адрес в  Подпис -> накрая  Промяна на профила

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #813 -: Септември 21, 2016, 08:14:20 am »
Здравейте момичета! Може ли да обясните как влияят на базалната температура Утрогестана и Естрофема, които се приемат след ЕТ, както и Прегнила, поставен в деня на ЕТ? Възможно ли е отчитането на фалшиво покачваща се и задържаща се във високи стойности температура? В такива случаи кога се наблюдава спад? Благодаря предварително!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #814 -: Септември 21, 2016, 10:04:06 am »
Здравей disi22, всички хормонални лекарства за фертилност изкривяват графиката на БТ. Според мен, няма смисъл да я мериш, когато приемаш такива медикаменти.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #815 -: Септември 22, 2016, 07:43:27 am »
Благодаря!
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #816 -: Септември 24, 2016, 21:39:55 pm »
Здравейте,бъдещи мами!Аз съм нова тук и бих искала да Ви помоля за съвет и разяснение за моята графика,тъй като от предния месец правим опити с моя партньор,но едва от този реших да меря бт и следя ову.Та въпроса ми е,ако може някой да ми погледне графиката и да сподели мнението си дали изобщо до този момент е имало ову,тъй като се притеснявам,че температурата е много ниска.Мерила съм я анално в 7:00 всяка сутрин преди ставане с изключение на един ден мерена в 05;00,тъй като ми се ходеше по-малка нужда.Цикълът ми варира в последните месеци с продължителност 29-33 дни .Благодаря предварително и се извинявам,ако съм притеснила някой или съм задала тъп въпрос.
« Последна редакция: Септември 24, 2016, 21:51:14 pm от danaq999 »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #817 -: Септември 25, 2016, 09:43:10 am »
Здравейте,бъдещи мами!Аз съм нова тук и бих искала да Ви помоля за съвет и разяснение за моята графика,тъй като от предния месец правим опити с моя партньор,но едва от този реших да меря бт и следя ову.Та въпроса ми е,ако може някой да ми погледне графиката и да сподели мнението си дали изобщо до този момент е имало ову,тъй като се притеснявам,че температурата е много ниска.Мерила съм я анално в 7:00 всяка сутрин преди ставане с изключение на един ден мерена в 05;00,тъй като ми се ходеше по-малка нужда.Цикълът ми варира в последните месеци с продължителност 29-33 дни .Благодаря предварително и се извинявам,ако съм притеснила някой или съм задала тъп въпрос.
Здравей, според мен ову не е имало. Ходила ли си скоро на преглед при АГ? Може би е добре да направите фоликуметрия.
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #818 -: Септември 25, 2016, 10:39:04 am »
Здравейте,благодаря за отговора.Не съм ходила скоро.
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #819 -: Септември 25, 2016, 13:30:07 pm »
Здравейте,реших да направя днес тест за Ову и мисля,че е отрицателен,но според вас има ли шанс да имам късна ову и линията да стане същата катонконтролната предвид този тест.