0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #440 -: Март 14, 2015, 08:42:46 am »
Здравейте, момичета.
Моят опит завърши с неуспех. Разочарована съм от лекаря. Пропилява втори шанс ей така.
Ще сменим клиниката.
Считам, че постъпи много некоректно, като остави трансферът да се извърши от друг лекар без опит. За съжаление бяхме поставени пред свършен факт. Тъжно ми е, защото са поредните 7-8 месеца изгубени ей така, надежди, хвърлени на вятъра.
На първия опит от 6 фоликула и много добър естрадиол - нито една пунктирана яйцеклетка.
Пожелавам ви успех.
На мен ми предстои да се събирам, за да мога да продължа.
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #441 -: Март 14, 2015, 09:01:01 am »
zazu1 в коя клиника си.Съжелявам за не успеха ти.Силно гуш
Вяра!!!Надежда!Любов!Време!
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #442 -: Март 14, 2015, 09:06:57 am »
Не искам да обсъждам клиниката, защото има и много успели двойки там, но аз се чувствам излъгана. Чудя се дали да го обясня на лекаря.
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #443 -: Март 14, 2015, 09:10:24 am »
Зазу, съжалявам миличка! Горе главата. Ще се справиш. Постъпи така както го усещаш.

Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #444 -: Март 15, 2015, 12:53:10 pm »
 zazu1,съжалявам за неуспеха ти.Събери сили и продължи борбата си другаде.Намери клиника и лекар,където да усетиш спокойствие и вяра.Това е много важен аспект за успех!Не се оставяй по течението и на навика.Ако трябва отиди на консултация в няколко клиники,при няколко лекаря,докато не намериш СВОЯ!
Успех!
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #445 -: Март 15, 2015, 16:09:33 pm »
Здравейте мили бъдещи мамчета.
Желая успех от все сърце на всички!!!!
Моята история е мноого дълга и тъжна. Бях се предала докато един ден при мен не дойде
една жена и ми каза, че човек като мен който много обича деца и децата го обичат има шанс.
И така след 20 г неуспех се озовах пред кабинета на д-р Персенска. Първоначално ми отказа ,защото съм с много голяма миома и съм на 45 г,но когато БОГ иска всичко се обръща на 180 градуса и тя ме пое.Много съм щастлива,че я има.Утре ми е поредната хистероскопия заедно с лапароскопия,но да ви кажа честно не ме е страх.Имам голяма Вяра и Надежда.При всичките убеждения в МА,че нямам шанс за ин-витро и да забравя за дете,д-р Персенска ми вдъхна надежда.
Започвам и съм готова на всичко.Нека Бог да е с вас!!!
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #446 -: Март 15, 2015, 19:46:45 pm »
Добре дошла при нас.Не се притеснявай каквото е писано да стане ЩЕ стане.Докато не се откаже човек,винаги има възможност за успех.Прегръщам те и ти пожелавам да си намерила вече правилния път към него и скоро да ни зарадваш с най-прекрасната новина :D
Не се отказвайте от мечтите си!
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #447 -: Март 15, 2015, 20:44:07 pm »
Здравейте, и  аз стартирах трето инвитро с лека стимулация. Трети път за щастие! Успех и щастие пожелавам на всички.:)
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #448 -: Март 16, 2015, 01:19:59 am »
Timi , sun4e добре дошли.  :bighug: лека и ползотворна процедура ви пожелавам  :)
Zazu много съжалявам миличка  :(  знам че е най-лошо като имаш съмнения, че нещо не е било както трябва и ако е било иначе.... Тези мисли могат да те побъркат. Дано бързо да намериш утеха и да преосмислиш нещата за да вземеш най-доброто решение.  :bighug:
« Последна редакция: Март 16, 2015, 01:28:27 am от Giaany »
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #449 -: Март 16, 2015, 11:05:57 am »
момичета миналия понеделник чхг-28 а днес 157 -27 ден от трансфер кажете си мнението
Вяра!!!Надежда!Любов!Време!
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #450 -: Март 16, 2015, 11:31:59 am »
момичета която от вас е била на стимулация за ин витро по къс протокол моляда ми каже всеки ден ли се ходи в клиниката  да се следи нивото на хормоните и да се бият инжекции???? интересува ме само късия протокол
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #451 -: Март 16, 2015, 11:54:09 am »
Аз бях по къс протокол и ходих през ден,но понеже съм отдалече останах в София през стимулацията,защото пътя е много. Ходих сутрин кръв да давам за изследвания,към обяд прегледа, а инжекциите към 15.00 часа си ги слагах сама. Последните 3 дена ходих всеки ден, понеже съм с СПКЯ и уж къс протокол ,а продължи 17 дена и бяха много внимателни с дизите ми. А инжекциите ми .показаха  как да си ги слагами за мен беше по лесно сама да си ги слагам в корема не е нищо сложно, но зависи от човека все пак. Аз принципно не мога да гледам кръв и такива неща и чак се учудих на себе си. Късмет ти пожелавам на процедурата, спокойствие и щастлив финал накрая.
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #452 -: Март 16, 2015, 12:00:00 pm »
момичета която от вас е била на стимулация за ин витро по къс протокол моляда ми каже всеки ден ли се ходи в клиниката  да се следи нивото на хормоните и да се бият инжекции???? интересува ме само късия протокол
Не се ходи всеки ден.
Отиваш на 2 ден от цикъла за първия преглед пускат хормони , дават ти дозата за лекарството.
После отиваш през 2-3 дни пак пускаш хормони и те гледат. А кам края на стимулацията може да те викат всеки ден.
Когато порастнат фоликулите бият ти Прегнил или Овитрел за да се пукнат фоликулите и ти казват кога си на пункция. Пункцията е 36 часа след Прегнила.
Сега нали знаеш ние не сме тука доктори ,за най сигурно питай доктора си.
След пункцията ти казват колко яйцеклетки извадили.
На другия ден колко се оплодили а на следващия ден как се развиват ембрионите.
И когато те преценят по принцип или на 3 или на 5 ден те викат за трансфер.
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #453 -: Март 16, 2015, 15:50:55 pm »
Kissme не разбрах добре. Миналия Понеделник 20ти ден след трансфера  ЧХГ ти е било 28, а сега на 27ми ден след трансфер е 157  8O . Ако е така е ниско, но е положително. Понякога има късна имплантация, но не зная колко късна може да бъде и дали е нормално.
При мен на 11 ден след трансфер на 3 дневно ембрионче ЧХГ беше 172 и след 48 часа беше 425 или нещо такова.
Вземаш ли някакъв Прегнил? Док трябва да знае дали е от лекарствата. Не ти ли казва нещо? Иначе в интернет има таблици на ЧХГ.
« Последна редакция: Март 16, 2015, 15:53:42 pm от Giaany »
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #454 -: Март 17, 2015, 09:36:55 am »
Привет дами,
Все пак успях да се впиша в темата, макар и само с блокажа този месец. Започваме стимулация по дълъг протокол - на 27.03 ще стартираме. Бихте ли ме подсетили моля, по време на блокажа колко често (ориентировъчно) се ходеше в клиниката? На мен по принцип съпругът ми ми поставя инжекциите, та ако е само за това - няма да ходя. Не мога да повярвам че съм забравила!!! Искам някакъв план за отсъствията ми да си направя та затова питам. По време на стимулацията си спомням, че през 2,3 дни се ходеше за хормони и ехограф, но за блокажа имам "бяло петно" в паметта.  :D :D :D Успех на всички и  хубав слънчев ден!
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #455 -: Март 17, 2015, 10:15:29 am »
Мириам аз съм на блокаж в момента с Декапептил, всяка вечер сама си го слагам. Прегледи имах само преди да го започна и един ден преди датата на очаквания цикъл (който още се бави, вече 3ти ден  :()Пускат се хормони, УЗ и ако всичко ти е наред, на 2ри ден започвате.

Късмет ти желая и успех! :)
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #456 -: Март 17, 2015, 14:39:58 pm »
flyinggirl, много ти благодаря за информацията!
Благодаря и за пожеланията!
На теб типожелавам да стратираш скоро и най-вече успешен финал!  :D
*
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #457 -: Март 17, 2015, 15:35:18 pm »
Еййй каква готина групичка сме се заформили. Много много ви стискам палци момичета, дано по-скоро се преместим в бременните теми. Аз още чакам цикъл, нямам никакви симптоми  :( дано да ми дойде по-скоро и дано фоликулите ми са се пукнали. Тези дни правя едни гимнастики, едни коремни преси, ходене пеш ... ако след такъв зор не са се пукнали, ще умра от яд  8O Стискайте ми палци да нямам нещо задържано и да стартирам и аз


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #458 -: Март 17, 2015, 16:21:35 pm »
Мириам , аз бях с блокираща инжекция Лукрин депо. На 02.02 ми я поставиха и докторката каза да си запиша час за 17.02 след 15 дена за започване на ситмулацията.Успех!
Re: Ин витро/икси Януари,Февруари,Март 2015г.
« Отговор #459 -: Март 17, 2015, 16:37:55 pm »
Момичета на 12 ден от трансфера, рано ли е за уринарен тест? osi_13 Самият ден на трансфера за ден 1 ли се брои или пък следващия ден е ден 1? Трансферът ми беше на 3 ден.