0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Честито на спечелилите момичета!
Искрено ви пожелавам късмета да продължи да е ваш спътник и през следващата година да се похвалите със сбъднати мечти!
Весели празници на всички!
Бъдете здрави и благословени!


Честито на спечелилите!
Дано ви е на късмет!

Насълзявам се, толкова е хубаво!
*
Момичета, нека помощта на "Зачатие" ви донесе дългоочакваното щастие! Чакам ви в най-хубавата тема със снимките на нашите хубави деца.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Моите мисли са за тези, които не спечелиха. Всеки път, при всяка благотворителна инициатива, ми се свива сърцето - нуждаещите се са толкова много, а средствата са ограничени ... Знам, че не можем да помогнем на всички, затова искам да пожелая успех и на тези, които не спечелиха. Вероятно по трудния път, но вярвам, че и вие ще стигнете мечтите си.  :balk_21:

Спечелилите, вие си знаете -   :pleasantry: и догодина на отчет в бременната тема.  :bighug:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Благодаря за подкрепата и силата,която ни даваш Мели!Благодаря за светлината по пътя,който трябва да извървим!
Пожелавам на всички здраве и благополучие!Светли празници!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Ех, толкова е хубаво, обичам ви всички :D
Мили приятели, днес с изненада разбрах, че по Коледа може да стават чудеса, когато вече бях изгубила вяра. Много благодаря за дарението, с което се надявам да сбъднем мечтата си. Много съм задължена на всички, които ни помагат в трудния път. Пожелавам ви весели празници и щастие през Новата година! :grouphug:
« Последна редакция: Декември 27, 2014, 21:02:41 pm от mammita2012 »
Здравейте мили борбени момичета.По Коледа се случи нашето чудо-Благодаря ви.Дано новата година и с вашата огромна помощ се радваме на така желаните дечица.Благодаря ви отново. :bighug:
*
Ще се радвате, няма начин, цялата тази позитивна енергия винаги е била на късмет :wink:
Здравейте мили момичета,аз вече започнах стимулация.Надявам се всичко да е ок до края и да ви се похваля с положителен тест след няколко седмици.Огромни благодарности на Зачатие,без които нямаше да започна скоро процедурата. :bighug:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
bisko72, една везничка ми дават звездите, за теб :lol:
Пожелавам ти от сърце!
bisko72, една везничка ми дават звездите, за теб :lol:
Пожелавам ти от сърце!
Благодаря ти мила,дано:-)
*
Bisko72, с теб сме!!!! :D :D Късметите на Зачатие са истински   :D. Добре го знам!  :wink: Успех! :crossfingers: :crossfingers:
/www.mamaibebe.com][/url]
Здравейте сладурки,днес ми е трети ден от трансфера на едно борбено ембрионче върнато на трети ден.Този път явно не отговарях добре на стимулацията с фостимон.Тръгнаха шест фоликули и изкарахме само три яйцеклетки,от които се оплодиха две и едната е дефектирала веднага.Според доки хормоните бяха перфектни...Дано това малко ембрионче е моето желано бебче. :P
« Последна редакция: Февруари 22, 2015, 11:52:11 am от bisko72 »
Bisko72, стискам палци и на пръстите на краката!  :P
*
Късмет, bisko72:) yahoo_17   

*
Стиснати палчета, bisko72yahoo_17
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Благодаря ви милички,давате ми много сили и надежди :bighug:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
yahoo_17 bisko72, с теб сме!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Стискаме палци след 10-тина дни да се похвалиш с положителен резултат! Късмет!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
 :P :crossfingers: :bighug: биско